X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 24 października 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Oby jutro było już lepiej ♥️
    Dobrze że twój ma wolne to sobie odpoczniesz.
    No u nas dzisiaj oczywiście o remont poszło. Poleciało trochę piorunów, mężuś się obraził 😂
    Ale już mu przechodzi. On ma fochy gorsze czasem niz ja jak mam okres 😂

    Czytałam, że mężczyźni też przechodzą "okres" 🤣 maja typowe objawy Pms 🤣 więc kto wie haha u nas też czasami jak o coś się obrazi to jak babsko 🙄 a na baby gadają
    Też mam nadzieję, że obudzę się w lepszym stanie 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 24 października 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Czytałam, że mężczyźni też przechodzą "okres" 🤣 maja typowe objawy Pms 🤣 więc kto wie haha u nas też czasami jak o coś się obrazi to jak babsko 🙄 a na baby gadają
    Też mam nadzieję, że obudzę się w lepszym stanie 😅

    Hahahaha 😂 ja się boje jak będę w ciąży to co będzie 😂 będzie wojna na fochy 😂
    Będzie dobrze 😘 trzymam kciuki żeby Jutro było lepiej 😘

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 24 października 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hahahaha 😂 ja się boje jak będę w ciąży to co będzie 😂 będzie wojna na fochy 😂
    Będzie dobrze 😘 trzymam kciuki żeby Jutro było lepiej 😘

    U nas przez okres moich wymiotów, była kłótnia za kłótnia... Aż chciałam się rozstać 🤯 ale wymioty przeszły to i dobry humor wrócił 😁 ciąża to czasami dziwny czas 🙈

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 24 października 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Uu mnie tez wygladały te proby jak wielki żart i kazdy mial beke 😂😂

    Ja pamiętam jak kiedyś kilka dobrych lat temu jak pracowalam w kawiarni która byla zaraz koło Tesco. Któregoś dnia robili proby przeciwpożarowe, myśmy się wszyscy pozbierali do wyjścia ewakuacyjne, a klienci w Tesco co? W dupie że alarm bo oni przecież muszą dokończyć zakupy i dalej w najlepsze krazyli po sklepie z wózkami i nic sobie z tego nie robili (oczywiście klienci nie mieli żadnej infornacji a i tak priorytetem byly zakupy) .... To pomyslcie dopiero co to by bylo gdyby faktycznie był pożar.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 24 października 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Oby jutro było już lepiej ♥️
    Dobrze że twój ma wolne to sobie odpoczniesz.
    No u nas dzisiaj oczywiście o remont poszło. Poleciało trochę piorunów, mężuś się obraził 😂
    Ale już mu przechodzi. On ma fochy gorsze czasem niz ja jak mam okres 😂

    Hahaha dziewczyny, widzę ze osyatnio jak coś się dzieje to zbiorowo 😂 moj też dzisiaj wielce obrazony, bo musiał iść ze mna dywan do salonu kupić i chyba myślał ze zajmie to 5 minut i ze taki dywan to moze z 50 zl kosztuje 😆 to się toćkę pomylił i oczywiscie zły tak ze pioruny leciały xD nie odzywal się cała drogę do domu, a dywan oczywiscie musiałam sama wybrać, bo jemu się już nie chcialo gadac. Na szczęście już mu przeszło, ale naprawdę oni to czasem gorzej jak baby.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 24 października 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Ja pamiętam jak kiedyś kilka dobrych lat temu jak pracowalam w kawiarni która byla zaraz koło Tesco. Któregoś dnia robili proby przeciwpożarowe, myśmy się wszyscy pozbierali do wyjścia ewakuacyjne, a klienci w Tesco co? W dupie że alarm bo oni przecież muszą dokończyć zakupy i dalej w najlepsze krazyli po sklepie z wózkami i nic sobie z tego nie robili (oczywiście klienci nie mieli żadnej infornacji a i tak priorytetem byly zakupy) .... To pomyslcie dopiero co to by bylo gdyby faktycznie był pożar.

    Hahahaha 😂 klienci są zabawni. Ja kiedyś pracowałam w TK Maxx i był alarm właśnie to pewna pani podeszła do mnie i zapytała czy jak już się skończy ewakuacja to czy będzie mogła kupić te spodnie i zarządala żebym jej te spodnie odłożyła. 😂 W dupie że pożar. Akurat serio wtedy coś było. W sklepie obok ale mieliśmy wspólny główny alarm.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 24 października 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Hahaha dziewczyny, widzę ze osyatnio jak coś się dzieje to zbiorowo 😂 moj też dzisiaj wielce obrazony, bo musiał iść ze mna dywan do salonu kupić i chyba myślał ze zajmie to 5 minut i ze taki dywan to moze z 50 zl kosztuje 😆 to się toćkę pomylił i oczywiscie zły tak ze pioruny leciały xD nie odzywal się cała drogę do domu, a dywan oczywiscie musiałam sama wybrać, bo jemu się już nie chcialo gadac. Na szczęście już mu przeszło, ale naprawdę oni to czasem gorzej jak baby.

    Haha 😂 faceci to mają śmieszne fazy 😅bez nich było by nudno 😂

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 24 października 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U nas przez okres moich wymiotów, była kłótnia za kłótnia... Aż chciałam się rozstać 🤯 ale wymioty przeszły to i dobry humor wrócił 😁 ciąża to czasami dziwny czas 🙈

    Dziwny, stresujący ale piękny ♥️ już bym chciała 😅

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 24 października 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Czytałam, że mężczyźni też przechodzą "okres" 🤣 maja typowe objawy Pms 🤣 więc kto wie haha u nas też czasami jak o coś się obrazi to jak babsko 🙄 a na baby gadają
    Też mam nadzieję, że obudzę się w lepszym stanie 😅

    Maja okres maja!!! Męski okres jest dwa razy gorszy! Fochy strzelaja wtedy juz nie wiadomo o co i to jak mocno !
    Mój jutro pewnie ok 22 wróci... ale nie moge sie doczekać 😍

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 24 października 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka coś milczy... mam nadzieję że wszystko dobrze po tej kontroli u lekarza.

    No ja ide jutro tylko po to by sie dostać w końcu w magiczny zeszyt do rejestracji 😅 Szczerze nie lubie tych badań ginekologicznych. Krępuje mnie to, aż cala czerwona jestem ehh. Ale jak trzeba to trzeba... chyba jutro skoczę na badania krwi przed praca. Glukoze sobie odpuszczę.
    Nie mam obowiazku robić wszystkiego co jest na skierowaniu prawda ?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 24 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wiktorynka coś milczy... mam nadzieję że wszystko dobrze po tej kontroli u lekarza.

    No ja ide jutro tylko po to by sie dostać w końcu w magiczny zeszyt do rejestracji 😅 Szczerze nie lubie tych badań ginekologicznych. Krępuje mnie to, aż cala czerwona jestem ehh. Ale jak trzeba to trzeba... chyba jutro skoczę na badania krwi przed praca. Glukoze sobie odpuszczę.
    Nie mam obowiazku robić wszystkiego co jest na skierowaniu prawda ?

    Możesz robić co chcesz z tego skierowania.
    Ja też jednak jak idę do gina to się krępuje..chyba normalne.
    No też mam nadzieję że u niej wszystko ok.bo coś nie odzywa się.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 24 października 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to sobie odpuszczę tę glukozę. Skocze tylko na krew przed pracą ;) a po pracy lecę do gina. Może mi powie czemu tak mnir jajniki bolaly na okres i po nim

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 25 października 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Bo to prawda jest ❤️ ja trzymam kciuki za nas, żeby się udało nam tak po kolei. Parami tez możemy hihi akurat jutro wizytę masz ty, dzisiaj Wiktorynka 😋 później ja i Niki haha pary ustalone

    PS w pierwszej ciąży, z kumpelami z gimnazjum, w trójkę zachodzilysny w ciążę jedna po drugiej 😅
    Hahah dziewczyny oby tak było! Pary porobione teraz czekamy na rezultaty ❤❤❤ trzeba włączyć siłę umysłu😁😁😁

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 25 października 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny!! Jest dobrze ❤❤❤
    Milczałam bo euforia wzięła górę i jak wróciliśmy to kolacja, serial i zasnąłem jak dziecko😁
    Lekarz powiedział że wszystko jest super!
    Owulacja była na pewno po po pęcherzyki ani śladu i jest ślad po "wylanym" 😁 Powiedział, że progesteronem nie ma co sie stresować bo po 1 był za wcześnie robiony od owu,po drugie mieszczę się w normach fazy lutealnej, po trzecie powiedział mi że to trochę sciema z Tymi normami że musi być powyżej 10 po 8 dniu, bo mówił że miał już tyle kobiet które zaszły w ciaze z niższym i wszystko było pięknie tylko wiadomo luteina na początek ale co do poziomu progesteronu i owu to wszysyko zależy od organizmu!
    Powiedział że teraz trzeb a tylko wyluzować bo na usg wszystko pięknie, owu zachodzi, jajniki pracują, wszysyko czysciutko!
    Powiedziała też że ma nadzieję że wrócę do niego za 3 tygodnie i zaczniemy 9 miesięczna przygodę a jak nie to się nie załamywać bo to dopiero 6 miesięcy starań i to lada chwila i się wydarzy!😁
    na koniec powiedziała że trzyma kciuki❤

    A i mówił też że mogę popisać zioła! skoro mają dobry wpływ na moje samopoczucie to tylko lepiej! 😍
    Zastanawialm się wczoraj czy dalej pić bo w sumie mogłabym przestać no po obu jestem ale stwierdziłam że będę pić te 3 miesiące i miesiąc przerwy. 😁

    A co do męskiego okresu....Oesuuuu!! To jest tak jawne! Przecież oni czas mi sie zachowują gorzej jak baba naprawdę!😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 08:35

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 25 października 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    O to sobie odpuszczę tę glukozę. Skocze tylko na krew przed pracą ;) a po pracy lecę do gina. Może mi powie czemu tak mnir jajniki bolaly na okres i po nim
    Dawaj znać koniecznie co i jak! Mam nadzieję, że będzie wszystko pozytywnie ❤

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 25 października 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa jak się czujesz dzisiaj kochana? ❤

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 25 października 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    No dziewczyny!! Jest dobrze ❤❤❤
    Milczałam bo euforia wzięła górę i jak wróciliśmy to kolacja, serial i zasnąłem jak dziecko😁
    Lekarz powiedział że wszystko jest super!
    Owulacja była na pewno po po pęcherzyki ani śladu i jest ślad po "wylanym" 😁 Powiedział, że progesteronem nie ma co sie stresować bo po 1 był za wcześnie robiony od owu,po drugie mieszczę się w normach fazy lutealnej, po trzecie powiedział mi że to trochę sciema z Tymi normami że musi być powyżej 10 po 8 dniu, bo mówił że miał już tyle kobiet które zaszły w ciaze z niższym i wszystko było pięknie tylko wiadomo luteina na początek ale co do poziomu progesteronu i owu to wszysyko zależy od organizmu!
    Powiedział że teraz trzeb a tylko wyluzować bo na usg wszystko pięknie, owu zachodzi, jajniki pracują, wszysyko czysciutko!
    Powiedziała też że ma nadzieję że wrócę do niego za 3 tygodnie i zaczniemy 9 miesięczna przygodę a jak nie to się nie załamywać bo to dopiero 6 miesięcy starań i to lada chwila i się wydarzy!😁
    na koniec powiedziała że trzyma kciuki❤

    A i mówił też że mogę popisać zioła! skoro mają dobry wpływ na moje samopoczucie to tylko lepiej! 😍
    Zastanawialm się wczoraj czy dalej pić bo w sumie mogłabym przestać no po obu jestem ale stwierdziłam że będę pić te 3 miesiące i miesiąc przerwy. 😁

    A co do męskiego okresu....Oesuuuu!! To jest tak jawne! Przecież oni czas mi sie zachowują gorzej jak baba naprawdę!😁

    Wow ♥️ super cieszę się że wszystko ok. Nawet o robię dzisiaj rano myślałam i się martwiłam że nic nie piszesz.
    No mi lekarz mówił że pół roku to pestka że nie należy się martwić. No u mnie to rok wiec juz inaczej troszkę. Ale będzie dobrze 😘

    O dzisiaj znów mężu focha ma. Nie wiem za co 😂 Hahaha 😂

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 25 października 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Wow ♥️ super cieszę się że wszystko ok. Nawet o robię dzisiaj rano myślałam i się martwiłam że nic nie piszesz.
    No mi lekarz mówił że pół roku to pestka że nie należy się martwić. No u mnie to rok wiec juz inaczej troszkę. Ale będzie dobrze 😘

    O dzisiaj znów mężu focha ma. Nie wiem za co 😂 Hahaha 😂
    Jeejku ale to jest mile!!❤ ja wlansie pierwsze jak wyszłam od lekarza to myśl o was że muszę wam napisać, ale że ja w samochodzie nie mogę pisać na telefonie nic bo choroba lokomocyjna i od razu chce nie do rzygać 😁😁😁 to myślę napisze jak wrócimy do domu ale zaspałam😁

    Kochana na pewno bedzie dobrze, rozszerzyxie diagnostykę i na bank zobaczysz II❤❤ tak jak my wszystkie tutaj😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 08:48

  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 25 października 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten ból okropny co pisałam wam to prawdopodobnie była jakaś kolka jelitowa bo to jest bardzo częste! A miałam okropne wzdęcia tego dnia i po prostu się wzmozyly!
    Wczoraj miałam brzuch jak balon doslownie, takzr to nic straznego😁

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 25 października 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Jeejku ale to jest mile!!❤ ja wlansie pierwsze jak wyszłam od lekarza to myśl o was że muszę wam napisać, ale że ja w samochodzie nie mogę pisać na telefonie nic bo choroba lokomocyjna i od razu chce nie do rzygać 😁😁😁 to myślę napisze jak wrócimy do domu ale zaspałam😁

    Kochana na pewno bedzie dobrze, rozszerzyxie diagnostykę i na bank zobaczysz II❤❤ tak jak my wszystkie tutaj😍

    Jakie to mile!!
    Super wiadomosci czytam od was z rana w laboratorium hahaha krew oddana! Razem z glukoza bo to taka z krwi miala byc 🙈
    Oby nam wszystkim się udało!!
    Wiktorynka cieszę się Waszym szczęściem! Oby szybciutko było podwojne!

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ