X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki ❤ (22-28)
Odpowiedz

Młode staraczki ❤ (22-28)

Oceń ten wątek:
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 30 października 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja mam znów małe krwawienie, po przytulanku zauważyłam. Mam nadzieję że to tylko podrażnienie bo było troszkę sucho. Co to kuźwa ma być. Nie miałam tak. 😣
    Może to podrażnienia kochana tak jak mówisz...:( jNiki nie załamuj się.. wiem że to wcale nie poprawia humoru jak dzieje się takie coś.. ;(
    Kiedy jakiś lekarz kochana?

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Może to podrażnienia kochana tak jak mówisz...:( jNiki nie załamuj się.. wiem że to wcale nie poprawia humoru jak dzieje się takie coś.. ;(
    Kiedy jakiś lekarz kochana?

    Oby tak było, yhh bo w ciągu dnia był normalny śluz.no nie powiem wkurzyłam się.
    W przyszłym tygodniu w piątek mam wizytę.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 30 października 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    ej jak widzę posty "zaszlam jak odpuscilam" albo " zaszłam jak cykl był na straty" to mnie strzela!
    Jak te kobiety to zrobiły że odopuscily?
    Ja też chcę zaznać tego uczucia dopuszczenia..

    Też bym chciała poznać na to odpowiedź 😂.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 30 października 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Też bym chciała poznać na to odpowiedź 😂.

    Ja tez 🤣 moja koleżanka starała się rok i w styczniu podobno odpuścili i od razu się udało. Jak było naprawdę nie wiem 🤣

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz nadrobię zaległości 😁 teraz o wizycie 😊
    Lekarz naprawdę mega miły i wczuwa się w temat, który cię męczy. Opowiedziałam mu cała moja historie, co mi dolega, co boli, przygodę z lekarzami i pokazałam wszystkie wyniki. O TSH pogadaliśmy trochę, bo wyniki same mi się unrmowaly. Ale później dokończę o TSH. Usiadłam na fotel i wiadomo badanie wziernikiem, zaniepokoila go moja blizna po cesarce, z brzegów mam pięknie zagojona a po środku mam bliznowca. Mówił, że tego bliznowca wytna mi i wyrównają jak będę mieć druga cesarke. Przy badaniu ręką dotykal blizne i bolała mnie i wyczuł pod nią zgrubienie . To go też zaniepokoilo, poszłam na badanie usg pierw dopochwowe, tam wszystko super jeśli chodzi o jajniki, macice i endometrium. Jedynie blizna po cesarce jak to ujal "nooo jeszcze może być, jest jeszcze do zaakceptowania". Ale zrobił usg też samej blizny już normalnie przez brzuch. Tam sam mi pokazał, że w tym zgrubieniu jest trochę "plynu". Wtedy powiedział mi, że podejrzewa u mnie endometrioze, oczywiście dodał, ze to tylko podejrzenie, że mam się tym nie martwić i że zaraz wszystko mi wytłumaczy. Ubrałam się szybko i poszłam słuchać. A więc wytłumaczył mi, że pod tą blizna zrobiło się takie właśnie zgrubienie i to może być endometrioza, która może powodować silny ból miesiączkowy. Ze tam co miesiączkę zbiera się trochę krwi z okresu i to boli i powiększa się. Oczywiście mam teraz obserwować ranę czy boli podczas okresów i czy powiększa się. Mówił, że lepiej żebym zaszła teraz w ciążę, bo w ciąży wchłania się wszystko i nie muszę mieć dodatkowych zabiegów. Co do TSH muszę pilnować go, zwłaszcza jak zobaczę dwie kreski na teście. Wtedy od razu muszę sprawdzić wyniki i co dwa miesiące badac bo jestem podatna na hashimoto (wybaczcie jeśli źle napisałam), o tym. Świadczą moje przeskoki w wynikach. Póki co nie widać nic co o ciazy by świadczyło 😁 więc dostałam tabletki na uregulowanie cyklu. Mam je brać od 5dc nowego cyklu i przez 3 miesiące bez przerwy. W staraniach one nie przeszkadzają w ogóle. Do tego jeśli w ciągu dwóch tyg nie wyjdzie test i nie przyjdzie okres mam duphaston przepisany żeby wywołac okres 😊 myślę, że chyba wszystko napisałam ❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Ola...ja już się wkrecilam 😁😁😁 Kurde no nie potrafię się nie nakręcać jak mam takie obajwy! 😁 pewnie w sobotę będę wyc 😁
    Ola a ty kiedy masz termin @? ❤
    Za 10 dni dopiero, 9.11 :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    No właśnie, ja też chcę zeby moc par i na mnie zadzialala 😂 także szukam pary do dwóch kresek 😁

    AleOla26 wrote:
    Tak jakos to wyszło, pare dla Domi trzeba znalezc ! Mamy tutaj jeszcze Inge ! :)

    Wiki to ty działaj skutecznie bym mogla szybko dobic do Twojej pary !

    Niki wrote:
    Hahahaha 😂 uwielbiam was ♥️♥️♥️


    Dziewczyny może ja jestem jakaś wyrocznia 🤣 i faktycznie tak znajdziemy wszystkie 🤣❤️ cho lera jak to się sprawdzi to później przepowiem kogo macie pod sercem 🤪 bo od początku ciąży siostry mojego K mówiłam, że będzie mieć chłopaka i co? Potwierdzone już, że chłopak 🤣 chyba mam te moc 🤣🤣🤣❤️❤️❤️

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Mnie ciagle pobolewa prawy jajnik, a wlasnie lezac na kanapie rozbolały mnie dwa na raz. Uhhh, jeszcze to kłócie w podbrzuszu, ale to równie dobrze moge byc oberwana po kaszlu. Nie bede sobie ciąży wmawiać
    Wiktorynka wrote:
    Ola...ja już się wkrecilam 😁😁😁 Kurde no nie potrafię się nie nakręcać jak mam takie obajwy! 😁 pewnie w sobotę będę wyc 😁
    Ola a ty kiedy masz termin @? ❤

    Ja tak po tej wizycie ostrożnie podchodzę, bo myślę, że było by może widać coś po endometrium lub nie wiem 🤣 póki co jestem na etapie, że tłumacze sobie każdy objaw i ból czymś innym lub miesiączka 🤪

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow Ala.
    Mega zaskoczona jestem tą blizną i wynikającym z tego podejrzeniem endometeiozy.
    Dobrze ze znalazłaś lekarza, który poświecil Tobie czas i miał ochote by wszystko wyjaśnić.
    Takich lekarzy jest mało, ja mam szczęście takiego posiadać i to naprawde ze świecą szukac. Niestety powoduje to takie kolejki, że dostać sie na kontrolę graniczy z cudem.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    ej jak widzę posty "zaszlam jak odpuscilam" albo " zaszłam jak cykl był na straty" to mnie strzela!
    Jak te kobiety to zrobiły że odopuscily?
    Ja też chcę zaznać tego uczucia dopuszczenia..

    Nooo dokładnie... Nie powiem bo ja sama podeszłam na mega luzie do pierwszych starań, ale głównie dzięki temu, że zajęta głowę miałam "praca" (opiekowałam się moja chrzesniaczka jak bratowa musiała wrócić do pracy) jako niania 🤪 ale to był luz i zajęta głową, ale nie odpuszczalam sobie haha tym bardziej seksow nie odpuszczalam, były codziennie 🤣

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Ja mam znów małe krwawienie, po przytulanku zauważyłam. Mam nadzieję że to tylko podrażnienie bo było troszkę sucho. Co to kuźwa ma być. Nie miałam tak. 😣

    O matko, dobrze, że masz niedługo wizytę! Wszystko powiesz i zobaczymy co na to poradzi, bo jednak tak być nie może 😕 tylko staraj się nie przejmować tym bardzo, może to być wszystko przez okres lub jakieś resztki... Naprawdę nie wiem co i jak jest grane ale do wizyty coraz bliżej

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Wooow Ala.
    Mega zaskoczona jestem tą blizną i wynikającym z tego podejrzeniem endometeiozy.
    Dobrze ze znalazłaś lekarza, który poświecil Tobie czas i miał ochote by wszystko wyjaśnić.
    Takich lekarzy jest mało, ja mam szczęście takiego posiadać i to naprawde ze świecą szukac. Niestety powoduje to takie kolejki, że dostać sie na kontrolę graniczy z cudem.

    Ja tak samo, powiem szczerze, że kiedyś sobie też wmawialam różne diagnozy, ale co ja się tam znam. A tutaj szok, że endometrioza może być w bliznie po cesarce 😳 naprawdę byłam u niego pierwszy raz a wrażenie zrobił na mnie jak nikt inny. Kurde i sympatyczny facet i jeszcze faktycznie szuka tych przyczyn! Jeszcze sama powiedziałam mu, że boję się, że gdyby nie było ciazy to okres sam nie przyjdzie to od razu wpisał receptę na duphaston. Kurde a wcześniejsi lekarze to nic, antykoncepcje zrec i koniec. Więc po Serii takich głupich lekarzy naprawdę było mi miło poznać takiego lekarza z powołania 😁 aż mimo takich podejrzeń, nie chce się poddawać. A i może mój K bardziej się postara w staraniach, żeby pomóc leczeniu 🤪

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że na usg widziałby "spuchniętą" macie, albo zleciłby betę, bo jak inaczej szybciej sprawdzić. A ile dni po owu jesteś?

    Ja chciałam iść na to żelazo i bete w piątek.... a zapomniałam że przecież jest święto. Także pójdę w poniedziałek lub wtorek.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 30 października 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam dzisiaj pacmana !!! 🤤🤤🤤🥣🍰🥯
    Cały dzień w biegu, takze jak dopadłam do obiadu po 17 godzinie.. ale to jeszcze nic. Kolacja po 20... az mi wstyd. Zawsze kanapeczka a dzisiaj....

    Słone, slodkie i kwaśne. A i nic zdrowego! Zupka knorra, gofry z owocami, a to tego bułka ze smalcem domowej roboty i ogorkami.... 😔😩🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ wstyd.

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Myślę że na usg widziałby "spuchniętą" macie, albo zleciłby betę, bo jak inaczej szybciej sprawdzić. A ile dni po owu jesteś?

    Ja chciałam iść na to żelazo i bete w piątek.... a zapomniałam że przecież jest święto. Także pójdę w poniedziałek lub wtorek.

    10 lub 11 dpo, też myślę, że nic z tego 🙄 ale podobno zagnieżdżenie od 7 do 10 dni jest. Nie nastawiam się na nic, czekam na @. Oby tylko przyszła w terminie i działac będę z tabletkami na wyregulowanie cyklu

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 30 października 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Ale miałam dzisiaj pacmana !!! 🤤🤤🤤🥣🍰🥯
    Cały dzień w biegu, takze jak dopadłam do obiadu po 17 godzinie.. ale to jeszcze nic. Kolacja po 20... az mi wstyd. Zawsze kanapeczka a dzisiaj....

    Słone, slodkie i kwaśne. A i nic zdrowego! Zupka knorra, gofry z owocami, a to tego bułka ze smalcem domowej roboty i ogorkami.... 😔😩🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ wstyd.


    Nie ma co się wstydzić, jedz na co masz ochotę! Trzeba co jakiś czas zrobic sobie reset od zdrowego i diety, głowa musi też odpocząć. Ja też w treningach i diecie musiałam robić reset bo inaczej człowiek by zwariował 😁 raz nie zawsze

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 31 października 2019, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    10 lub 11 dpo, też myślę, że nic z tego 🙄 ale podobno zagnieżdżenie od 7 do 10 dni jest. Nie nastawiam się na nic, czekam na @. Oby tylko przyszła w terminie i działac będę z tabletkami na wyregulowanie cyklu

    Pociesze Cie jeszcze 😜 zagnieżdżenie moze odbywać się od 6 az do 12 dpo ;)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 31 października 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Pociesze Cie jeszcze 😜 zagnieżdżenie moze odbywać się od 6 az do 12 dpo ;)

    Czyli właściwie najlepiej czekac na termin @ bo wcześniej nic może nie wyjsc ?
    Jak wyjdzie że sie nie udało to ten ból jajników zacznie mnie zastanawiać... od czego w takim razie dzień w dzień?

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 31 października 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala super że trafiłas na dobrego lekarza.
    Czyli się postarał i dupki mu nie skopiemy 😂
    Ale z endometrioza to jestem w szoku że z blizny może być. Ale widzę że on kuma czacze i ci pomoże ♥️

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 31 października 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam właśnie w laboratorium na badania. Już mnie wkręca jak mysle że muszę wypić te glukozę i wiedzieć tu 3 h. 😱

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ