X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem zmartwiona i nie wiem co robić. Mam mieć hsg za dwa dni ale to będzie mój 21dc a to badanie powinno się robić max do 10dc ale mój lekarz twierdzi ze ten cykl mam bezowulacyjny i ze można hsg robić a jak się myli i miałam owulke no boje się

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za całą wizytę zawsze płacę 80 zł z usg. Za cytologie ostatnio zapłaciłam 30 ale posiedziałam z pół godziny bo lekarz stwierdził, że szkoda kasy na osobną wizytę i pogadaliśmy trochę.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Dziewczynki jestem zmartwiona i nie wiem co robić. Mam mieć hsg za dwa dni ale to będzie mój 21dc a to badanie powinno się robić max do 10dc ale mój lekarz twierdzi ze ten cykl mam bezowulacyjny i ze można hsg robić a jak się myli i miałam owulke no boje się

    No nie martw się, musisz zaufać lekarzowi. W końcu jakby nie był przekonany, ze owulacji nie było nie kierował by Cię na hsg. Z resztą ja tak myślę. Głowa do góry, cyce do przodu :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Patka ona zaszła po miesiącu stosowania Bromergon-u (szczęściara ) u mnie dziś tez negatyw.Wiec już się nie łudzę,ze to fasolka,ciekawe kiedy ma zamiar przyjść @.
    U mnie dziś brzydko deszczowo.
    Odebrałam wynik..
    24.60

    a zakres to: 4,79-23,30

    wiec mam lekko podwyższona.. nie wiem co teraz wziąść na to,mmoże jakieś zioła albo macie sprawdzone leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana917 wrote:
    Hej Dziewczyny;) Mogę się przyłączyć? ( moim zdaniem chyba jeszcze się zaliczam do tej grupy :X)
    Hej,witaj u nas dużo miejsca rozgosc się:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blee nowa strona..

    inaa lubi tę wiadomość

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    Blee nowa strona..

    hehe często trafia się Tobie nowa strona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 13:02

    Paulette lubi tę wiadomość

    201601307246.png
  • Zaczarowana917 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka dzisiaj piękna pogoda a ja chyba zaraz wyjdę z siebie i stanę obok... Już powoli tracę nadzieję w to, że kiedyś ujrzę 2 różowe kreseczki na teście..;( na dodatek mam myślenicę... szkoda, że nie można po każdym nieudanym cyklu się zrestartować i zacząć wszystkiego od nowa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 13:20

    „Cudownie byłoby czasem móc zamienić myśli w rzeczywistość ''


    ...... Wierzę, że kiedyś się uda......
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się dużo dziewczyn tutaj to samo przechodzi co ty ... tulę <3 !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zmienie gina,mam bardzo duży śluz i nie dam sobie robić hsg w 21dc cyklu,ten gin jest jakiś rozstrzepany za każdym razem mówi mi co innego nie chce wydawać kasy u niego bezcelowo tym bardziej ze i tak wysyła mnie do kliniki tak naprawdę bez podstaw (po 9cs p) to co mam płacić klinice i jemu? Tylko teraz jak miałam mieć hsg w szpitalu po jutrE to co mam po prostu nie iść i zamknąć już rozdział z tym lekarzem czy zadzwonić do niego ze nie przyjdę juz do niego ? Bo tak trochę glupio

  • Zaczarowana917 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam podobny dylemat jeśli chodzi o ginekologa. Do mojego chodzę już ładnych parę lat. Jednak ostatnio trochę się na nim zawiodłam. Ost. raz byłam u niego w w lutym , mówię jaka jest sytuacja ,że za parę miesięcy minie rok odkąd się staramy o dziecko a tutaj nadal nic. Zbadał mnie i wykrył torbiel w jajniku, powiedział, że jest ona nieszkodliwa i mam przyjść w czerwcu do kontroli czy się wchłonęła czy nie. Myślałam , że chociaż da mi skierowanie na jakieś badania na hormony( przypuszczam, że zbyt często nie mam owulacji) na prolaktynę, progesteron a on nic.. a ja mam znowu czekać, i 3 miesiące znowu w plecy...;( W piątek idę do innego gina na sprawdzenie czy torbiel się zmniejszyła, i przy okazji wspomnę jak to wszystko u mnie wygląda i może znajdą się nowe perspektywy. Ale raczej mojego ginekologa nie zamienię na stale na innego. Jakoś tak mam do niego zaufanie i wiem, że wie co robi.

    Ja na twoim miejscu,jeśli masz taką możliwość, skonsultowałabym to jeszcze z innym lekarzem, np dzisiaj czy jutro dla zaspokojenia swojej ciekawości i porównania zdania twojego lekarza z innym. Jeśli powiedziałby to samo to normalnie iść po jutrze do szpitala na badanie hsg. Przecież chyba 2 lekarzy nie może się mylić prawda? A tak to jeśli nie przyjdziesz, lub zadzwonisz, że Cię nie będzie to możesz stracić dobrego lekarza, którego znasz i wiesz jaki jest. No chyba, że Ci nie zależy do kogo chodzisz to już inna sprawa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 14:17

    „Cudownie byłoby czasem móc zamienić myśli w rzeczywistość ''


    ...... Wierzę, że kiedyś się uda......
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat ja za cytologię i usg płaciłam 200zl
    Zaczarowana917 witam w Naszym gronie

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm to te 210 nie jest w cale tak duzo ?

    201601307246.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    hmmm to te 210 nie jest w cale tak duzo ?

    Ja też za USG i cytologie w sumie płacę 200 zł... Teraz chyba wszystko tylko kosztuje...

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    hehe często trafia się Tobie nowa strona :)
    Haha faktycznie zawsze mi się trafia pierwsza strona..

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    hmmm to te 210 nie jest w cale tak duzo ?
    Wychodzi na to,ze nie.Chyba w tych czasach tyle kosztują te "przyjemności"

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja place 150zł za wizytę i cytologie a sama wizyta 100zł

  • Zaczarowana917 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wizytę płacę 130, a z cytologią 150 zł.

    „Cudownie byłoby czasem móc zamienić myśli w rzeczywistość ''


    ...... Wierzę, że kiedyś się uda......
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki ? <3
    Czy wam OF pokazuję różnie kolory na wykresie a przy dniach płodnych pokazuję komunikat o przewidywalnej owulacji ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeej baby konto usunęła!! Whyyyyy

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ