X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że to ciążowy ;) ale teraz w sumie szansa, ze za naście dni wstawisz również i taki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 20:19

    Aganeska lubi tę wiadomość

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie jak jest z tymi testami na owulacje sprawdzają się ?? Myśle nad kupnem.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys robiłam i u mnie sie sprawdziły .. w dni płodne przed owulka testowa kresła słabsza od kontrolnej co niby wskazuje na nadchodzaca owulke a w dniu owulki obie kreski identyczne .. hihi

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem tak: nie miałam owulacji. Zawsze idąc do lekarza trafiałam w dni płodne ale nic nigdy nie wskazywało na to że owu będzie lub była. Od tego cyklu zaczęłam konkretną suplementację witaminami i wspomagałam się ziołami o. sroki mieszanka nr 3. Zaczęłam się konkretnie monitorować u gina. Zaczęły rosnąć pęcherzyki choć lekarz po pierwszym usg w 12 dc stwierdził, ze raczej tu nic nie będzie ale umówił mi kolejną wizytę. A tu zonk! pęcherzy rośnie na lewym jajniku choć zawsze odczuwałam prawy. Wczoraj wieczorem jakoś dziwnie się czułą, nie umiem tego opisać, po prostu inaczej. Dziś poczułam szpilki w brzuchu. Myśle aaa mam test to zrobie a tu kurka wodna taka niespodziewajka :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    Haha faktycznie zawsze mi się trafia pierwsza strona..


    o co chodzi z tą stroną?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    o co chodzi z tą stroną?
    o to że zazwyczaj jak coś pisze to zaczynam nowa stronę tak jak ty teraz :)


    do mnie własnie przyszła @ w sumie się ciesze,bo jak mi test wyszedł negatywny to już się bałam że teraz będe czekać na @ a tu jest :) super z kolejnym znów starania :)

    Shibuya lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy ja stosuje i chyba się sprawdzają ale nigdy nie dają ci 100% pewności że będziesz ją mieć ale ja uważam że są super :)

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka trzymam kciuki.
    Ja nie wiem co z ta moja @ biorę Bromergon który miał tez za zadanie uregulować cykl a tu dupa!dwa miesiące temu @ dostałam 16stego ,miesiąc temu 14stego a w tym miesiącu do dziś nie dostałam.Cycuchy pobolewają.No nic nie zrobię muszę czekać na @ .

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w czwartek idę do gina,ale do innej lekarki niż do tej pory zmienię chyba lekarza,zobaczymy co mi powie jak pokaże te wyniki wszystkie może mi da coś na prolaktyne,i może jakiś monitoring cyklu żeby wiedzieć co i jak tam się dzieje.. myśle że to nie głupi pomysł a ceny nie ma dużej(tak na temat wcześniejszej rozmowy) bo tylko 100zł bierze więc myślę że bedzie oki mam nowe nadzieje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też zauważyłam że baby nie ma:( Od lekarza dostałam antybiotyk na moje zasrane zatoki i tydzień kurowania się w łóżku:/ ehhhh tak nie chciałam antybiotyku ale one już na nic nie reagują;( Jutro mam zamiar zrobić porządki w domku, pranie, może umyje okno ;D zobaczę z jakim humorem wstane:) ja narazie chodze na nfz :) jeszcze za nic nie płaciłam ale staram się też dopiero 2gi miesiąc więc wszystko mam przed sobą:) narazie starania ograniczyc bede musiała przez antybiotyk:(

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza ??

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze abo jej sie skonczyl i nie aktywowala tego darmowego:-( odnosnir cen to ja place 180zl z wizyta full czyli wizyta, usg, cytologia.

    Mordeczka lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:52

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    ja w czwartek idę do gina,ale do innej lekarki niż do tej pory zmienię chyba lekarza,zobaczymy co mi powie jak pokaże te wyniki wszystkie może mi da coś na prolaktyne,i może jakiś monitoring cyklu żeby wiedzieć co i jak tam się dzieje.. myśle że to nie głupi pomysł a ceny nie ma dużej(tak na temat wcześniejszej rozmowy) bo tylko 100zł bierze więc myślę że bedzie oki mam nowe nadzieje :)
    może zmiana lekarza to jednak dobre posunięcie. co do ceny to bierze mało. ja co się zapisałam do nowej gin(dużo osób z mojego otoczenia ją sobie chwali) to za wizyte bierze 140zł a za usg w ciąży tylko tyle, że ma 3D i 4D bierze 200 zł. ale jak czekałam na swoją wizyte to dwie kobitki w ciąży weszły to prawie po pół godz siedziały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    A co tu taka cisza ??
    przepraszam za nieobecność, ale w końcu (w sobotę) dostałam @. i w niedziele miałam gorączke;/ ogólnie objawy jak na przeziębienie. wieczorem wypilam zaszetkę i gorącą herbatę z miodem i w poniedziałek zero objawów.aż dziwne;/ a że miałam kurs i bóle miesiączkowe nie dawały mi spokoju to nie miałam czasu zajrzeć. więc jeszcze raz przepraszam :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jednak nie mam siły. Zrobiłam pranie tylko i leże w łożku nawet jakoś obiadu nie mam siły przygotować. Zjemy dziś pizze.
    Karolka w końcu jest marzec:D poszedł się marcować:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia czasem trzeba sobie zrobić wcześniejszy dzień dziecka i polenić się trochę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście a mój dzień dziecka będzie trwał tydzień ;D Kurcze ale chyba muszę jednak wyjść z domu do sklepu, nawet bułeczek nie mam;p no nic kupię też coś na obiad żeby nie przepłacać:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo domowy obiadek zazwyczaj wyjdzie taniej no i zawsze będzie zdrowszy od pizzy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam że zrobię nam pierogi ruskie:D uciekam na zakupy! ;D

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ