X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znow w pracy :-( do 19. A zjadlabym jakis pyszny obiadek na tarasie w domciu :-) taka piekna pogoda :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w zeszłym tygodniu robiłam ruskie i z serem :) mmm pycha były .:) teraz mam ochotę na leniwe :D muszę kiedy zrobić ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    A ja znow w pracy :-( do 19. A zjadlabym jakis pyszny obiadek na tarasie w domciu :-) taka piekna pogoda :-)
    no pogoda super. chociaż jak wyszłam trochę liście pograbić to u mnie zbyt mocno wieje, ale cóż się dziwić na wsi .. ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w pracy a tak pięknie,ale tylko do 17 :) wiec jeszcze może słońce zobaczę :)
    Mnie boli brzuch strasznie ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no pogoda super. chociaż jak wyszłam trochę liście pograbić to u mnie zbyt mocno wieje, ale cóż się dziwić na wsi .. ;P
    Tez bym sobie pograbiła :) naprawdę ślicznie na polu a na wsi pewnie też urok fajny.

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Postanowiłam że zrobię nam pierogi ruskie:D uciekam na zakupy! ;D
    Mmmm uwielbiam ruskie ❤️

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    Tez bym sobie pograbiła :) naprawdę ślicznie na polu a na wsi pewnie też urok fajny.
    i może byś przy tym zapomniała o bólu ;) oj już tak wiosennie się robi, że chce się wyjść i cokolwiek robić :) dobrze, że idzie na wiosnę, to wszystko się tak budzi do życia i człowiek ma więcej optymizmu, że wszystko się jakoś ułoży..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebys wiedziala Paulette :-) od razu takie pozytywne nastawienie sie wlacza :-)
    Patkakrk mnie tez brzuch boli, jakby macica a do do @ jeszcze kilka dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pogoda piękna, oglądam ją sobie zza okna:D farsz już zrobiony ciasto ugniecione. Odpocznie ciasto i będę lepiła:D

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ble... pierogi... ! :D:D Nie ma to jak rolada, kluski śląskie, i czerwona kapucha hihi co kraj to obyczaj ;p ! Niestety musze robic pierogi bo mąż uwielbia .. dla mnie to czarna magia, a niby takie proste ciasto

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    ble... pierogi... ! :D:D Nie ma to jak rolada, kluski śląskie, i czerwona kapucha hihi co kraj to obyczaj ;p ! Niestety musze robic pierogi bo mąż uwielbia .. dla mnie to czarna magia, a niby takie proste ciasto

    hehe ja zawsze mojej mamie powtarzałam, ze znajdę takiego męża co nie będzie lubił pierogów. Ale takiego to nawet ze świecą nie znajdzie :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    A ja jednak nie mam siły. Zrobiłam pranie tylko i leże w łożku nawet jakoś obiadu nie mam siły przygotować. Zjemy dziś pizze.
    Karolka w końcu jest marzec:D poszedł się marcować:D

    Karolka, oszczędzaj bo jak się kocur zabawi porządnie to za alimenty nie wyrobisz :D

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja zazwyczaj kupuje pierogi wiec nie mam problemu. Czasami mam taki szał że mam ochotę coś zrobić ;D teraz chodzą mi po głowie gołąbki! ;D może w czwartek zrobie:D

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny robiłyście koktajl? ja właśnie zrobiłam i dodałam tez ananasa
    http://static.pokazywarka.pl/i/5736311/374316/image.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 19:26

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm, wyglada pysznie!

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach... przepyszne! Ja będę robić w piątek albo sobotę. Nie będę samolubna, niech mój M. też ma coś od życia ;)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam koktajli, ale wyglądają pysznie :)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 marca 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona się pojawiła z lajkiem :D
    Co tam kochana u Cb słychać? właściwie jak się czujecie?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę przepis na ten koktajl? :-)

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza!! A dziś tak pięknie +15 stopni słońce dziś koniecznie spacer zrobię długi z redssikiem malinowym, psem i znajomą i jej psem :) Jutro na 20.00 do gina ciekawa jestem co mi powiem mam w niej wielkie nadzieje!

    biedroneczka29-powiem ci aż ślinka cieknie,a ja nie mogę wczoraj się czymś zatrułam i było źle więc dziś dieta i jutro dieta dobrze mi w sumie i tak to zrobi bo jest postanowienie waga w dół!

    ale strona napykałyście!

    AlaMat- jak u ciebie sytuacja? Przyszła @?

    jak reszta dziewczyna jak samopoczucie? któraś przed testowaniem?

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ