X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SophieQ witam Cię serdecznie i dziękuje za odpowiedz i oczywiście trzymam kciuki za fasolkę.

    Ja się wyłapałam, głowę wymylam zrobiłam mikrodermabrazje i leżę w kajaczku.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KinderBaby- Witaj u nas :) pocieszam będąc w podobnej sytuacji :)
    SophieQ-Siemka,rozgość się :)

    jezu dziewczyny jak mnie głowa dziś(a właściwie od godziny) głowa boli!

    Ale dzień spędzony super,2godzinny spacer,w słoneczku z piweczkiem super,potem robiłam naleśniki po meksykańsku i dobre.. a teraz umieram z bólu juz 2 tabletki zjadłam.. to znak że czas spać! Dobranoc <3

    Biedroneczka29- ja mam pierwszego dnia plamienie i jak wiem że się zaczyna zaraz lutnie już jak z kranu haha niestety nie mam lekko.. i 7dni,z czego 5mocno przekichanych,po tabletkach anty miałam lżejsze ale też takie długie..

    Mordeczka i Paulette-umarła bym z nudów,ja go nie widzę dłużej to już mi brakuje go (bo nie mam komu gderać za uchem) ale raz na czas weekend osobno dobrze nam robi,jak już mamy siebie dość!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuhwa kończy mi się premium a tu drogo 35zł..a bez premium już nie takie fajne :) haha kolorowe...

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 19 marca 2015, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Ło matko a czemu tak? To gdzie pracujesz jeśli mogę wiedzieć?
    Moi rodzice produkuja obuwie damskie a ja je sprzedaje hurtowo w polskim centrum handlowym w okolicach Warszawy:-) ot i taki moj zywot hehe ale nie narzekam bo zawsze do 9 rano jestem w domu i pozniej wolne:-) ja juz w pracy, czas na kawke.
    Milego dnia :-*

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    KinderBaby witaj w Naszym gronie.Strasznie mi przykro ....<przytulaski>

    Dziewczyny mam do Was pytanie jak to u Was wyglada z @? Czy już pierwszego dnia krwawicie czy macie brązowe plamienie ? Bo u mnie zawsze z dwa pierwsze dni plamie na brązowo a pózniej rozkręca się @ i nie wiem jak mam to liczyć ,czy te plamienie to mam liczyć jako pierwszy dzień @?? Jest to bardzo słabe plamienie.

    ja mam różnie. Ale gin mi powiedział, że cykl zaczyna się liczyć już od najmniejszego plamienia przed @ bo wtedy zaczyna się wszystko złuszczać w macicy a to jest początek nowego cyklu.

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • niul^ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja mam 22 jeszcze hihi do czerwca :) moge dolaczyc?:)

    nikol
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niul pewnie że możesz :) witaj. :*

    niul^ lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nie miałam czasu zagladnąć parę dni i już nie mam szans nadrobić czytania, musicie mi wybaczyć, ale jest sukces przyszła wczoraj @ i jutro jadę oddać krew do badań

    Paulette lubi tę wiadomość

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska dziękuje za odpowiedz.
    Niul witaj serdecznie

    Miłego Dnia wszystkim.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma problema Biedroneczka29 :) zawsze odpowiem i podzielę się wiedzą jeśli coś wiem ;) trzeba trzymać się kupy, kupy nikt nie ruszy :P

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam zawsze plamienia;)
    Witam dziewczyny w tym pieknym dniu! :D
    Ja dziś wybieram sie na dzialeczke zjesc grillka:D juz nie mogę sie doczekac 15:D muszę też podnieść sie wreszcie z lozka bo przeleze caly dzien :D
    a wy jakie plany na ten piekny dzien? :D

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 17 w pracy , a wieczorkiem pewnie pojadę na zakupy.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś tu strasznie cicho...

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh mnie grypa chyba bierze. od 3 dni mi zimno a dzisiaj ból głowy, czuje ze mi powieki opadaja choc nie jestem spiaca

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też cos brało ale na szczęście nie wzięło i już jest dobrze

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    Ale cisza!! A dziś tak pięknie +15 stopni słońce dziś koniecznie spacer zrobię długi z redssikiem malinowym, psem i znajomą i jej psem :) Jutro na 20.00 do gina ciekawa jestem co mi powiem mam w niej wielkie nadzieje!

    biedroneczka29-powiem ci aż ślinka cieknie,a ja nie mogę wczoraj się czymś zatrułam i było źle więc dziś dieta i jutro dieta dobrze mi w sumie i tak to zrobi bo jest postanowienie waga w dół!

    ale strona napykałyście!

    AlaMat- jak u ciebie sytuacja? Przyszła @?

    jak reszta dziewczyna jak samopoczucie? któraś przed testowaniem?


    @ nadal nie ma , więc pewnie pojawi się jak skończę brać dupka .. no mam bynajmniej taka nadzieje .. dziś mam 47dc...

    kurcze ciężko jest mi Was nadgonić , kilka dni mnie tutaj nie było i proszę ile stron się nadrukowało ... ( kurde jutro do pracy na 6 ... ahhh oby szybko zlecialo .. byle do 14 )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 18:58

    201601307246.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po pierwszej wizycie :) na razie widać pęcherzyk ciążowy i w środku ciałko żółtkowe - zarodka na razie niestety nie widać, ale lekarz powiedział, że to ciałko żółtkowe to znak, że ciąża prawidłowo się rozwija :)
    następna wizyta za 3 tygodnie. Dostałam luteinę dopochwowo ze względu na bóle podbrzusza. Na razie mój kropek to taka czarna plamka z białą plamką w środku :)
    Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę :)

    Biedroneczka29, Aganeska lubią tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • SophieQ Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya No to trzymam kciuki za maleństwo :) Oby poszło jak po maśle. Ja mam nadzieję, że tym razem mi się udało :D

    AlaMat - to masz to samo co ja.. Tez teraz na "dupku" jadę bo już 46 dc. Ale na wykresie z Ovu wykazało mi owulkę 16 marca, a 15 wieczorem było <3 więc, jeśli "dupek" nic nie nabroił, a wykres nie kłamie to jakaś tam malutka szansa jest może...

    Shibuya lubi tę wiadomość

    "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." Rz 12, 21
    270a9c97d521f0ac0a109d663f996a3e.png
  • niul^ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 19 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja na szybko hihi bo ide do pracy na nocke... mi sie od trzech dni spoznia @ ...staram sie drugi cykl wiec nie długo ale z tego ze tak bardzo chce wiem ze moge za szybo nie zobaczyc upragnionych II kreseczek... kazdy bol to mysl ze to moze byc objaw...;/ witam wszytskich i dziekuje dziewczynki za powitnie;* jestescie kochane;* bedziemy w kontakcie do uslyszenia papa;***

    Paulette lubi tę wiadomość

    nikol
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny:) widzę nową osóbkę. ;) witam :P Jak się dziś czujecie? Oglądałyście już zaćmienie ? Trzymam kciuki za wszystkie Wasze nadzieję na dwie kreseczki i za te co już zobaczyly :) aby na wiosnę nam się wiele istotek poczęło do życia i szczęśliwie wszystko się potoczyło :)

    Karola1990, niul^, Aganeska lubią tę wiadomość

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ