X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska tak samo pomyślałam o AlaMat tak może być

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mi się wydaje.Bo z tego co pamiętam jak Ala do nas dołączyła to mówiła, ze nie ma problemów z regularnością cykli itp. Widzę, ze to jej 3 cs. Może takie coś siedzi w podświadomości, czego sami nie jesteśmy świadomi... "ehhh to już drugi cykl konkretnej roboty a rezultatów brak. Naa pewno się następnym razem uda". Jestem przekonana, że każda z nas ma takie myśli ale się boi sama przed sobą przyznać. Tak jak ja. Mówię, ze ten cykl na luzie ale od kiedy dowiedziałam się że mam owulację to się ucieszyłam że może to teraz jest mój czas. A teraz po owulce myślę, że no kurczę coraz bliżej końca cyklu ciekawe co wyjdzie, może znów rozczarowanie a jeśli nie zajdę to co to może znów być za problem itp, itd. Staram się wypierać z siebie te myśli ale tak samo przychodzi. Czasem nawet poczuję taki nagły stres aż mnie w brzuchu załaskocze i staram sie myśleć o czymś innym.
    Ehhhh no jednym słowem to my baby mamy przejebutane

    Torunianka lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wieczór z winem,mąż poszedł na gry z kumplami komputerowe maja czasem takie akcje stare byki haha wiec mi pozostaje tylko wino,wiec wypijmy za nasze cykle żeby były owocne!
    Sto lat!!

    Aganeska, Paulette lubią tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego :) ja też myślałam dziś nad winem ale mam tylko słodkie a takiego to ja nie cierpię :( ja dziś też wieczór sama spędzam. Mój grzebie coś w garażu i zatraca poczucie czasu. Pozostał mi tylko pies i Jack Sparrow w TV

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaopatrzyłem sie w testy owulacyjne moj cykl teraz wyniósł 33 dni .@ dostałam 18.03i patrząc na tabele w instrukcji test powinnam zacząć 16 dnia czyli 2 kwietnia tak,dobrze to wyliczyłam ??
    Bo patrząc na internecie to 33 dc owulacja zazwyczaj występuje 15-21 dc .
    I teraz nie wiem kiedy zrobić pierwszy raz test czy czy ostatniego Marca czy może zrobić 1 kwietnia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 21:52

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • niul^ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jestem załamana... tuz przy szykowaniu sie do pracy pojawiła sie @ :( dobrze ze przed praca a nie w trakcie a ogolnie to moglo by jej wcale nie byc:( uwielbiam was tu czytac :)
    Carmel współczuje i trzymam kciuki by teraz bylo dobrze!:)

    dziewczyny czy ktoras z was korzysta z mikroskopu afrodyta?

    nikol
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka udostępnij wykres.
    Ja miałam owulacje 19 lub 20 dc. Lekarz to potwierdził, test i temperatura i też miałam poprzednio cykl 33 dniowy.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niul^ wrote:
    kochane jestem załamana... tuz przy szykowaniu sie do pracy pojawiła sie @ :( dobrze ze przed praca a nie w trakcie a ogolnie to moglo by jej wcale nie byc:( uwielbiam was tu czytac :)
    Carmel współczuje i trzymam kciuki by teraz bylo dobrze!:)

    dziewczyny czy ktoras z was korzysta z mikroskopu afrodyta?


    hymmm jak każda z nas kiedy zobaczy małpicę. I całkowicie Cię rozumiem. Ale z dwojga złego to dobrze, ze przyszła niż miałaby Ci robić złudną nadzieję i się spóźniać. Choć mogłaby faktycznie wcale nie przyłazić nieproszona.
    Mikroskopu nigdy nie używałam. Chciałam kupić ale stwierdziłam że nie będę się jeszcze bardziej nakrękać bo zbzikuję :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 21 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska na moim wykresie nic ciekawego nie zobaczysz zaznaczam tam tylko @ i serduszkowanie.Moze od przyszłego cyklu zacznę mierzyć temperaturę.
    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz .

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 17 do 21 dc bym testowała na Twoim miejscu. Ja zrobiłam tylko 1 i mi się poszczęsciło, że trafiłam w ten dzień :D

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 21 marca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale radziłabym Ci zacząć mierzyć temp. bo testy możesz cały cykl robić bo sa wcześne i późne owulacje i jest to trochę takie wyrzucanie pieniędzy w błoto. Na podstawie temperatur łatwiej się zorganizować i mniej więcej będziesz wiedziała kiedy owu występuje i potwierdzać testem.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 21 marca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska jeszcze raz dziękuje,No będę musiała zacząć mierzyc temperaturę.Teraz udało mi sie kupić 7 testów za 14,90€ .

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Mój też ma dziś wychodne a ja siedziałam u koleżanki właśnie wróciłam:D
    Witam nowe dziewczyny:D
    Ja w tym cyklu całkowicie wyluzowałam, nie wiem kiedy miałam owulacje mogę jedynie przypuszczać po śluzie:D ale ciągle nam serduszkowanie nie wychodzi, bo albo jestem do późna w pracy a mój A. ma na rano albo byłam chora miałam gorączkę i brak ochoty na psoty. Może w następnym cyklu jak nas nic nie złapie to się postaramy, a może wcale nie miałam owulacji bo dopiero 2gi miesiąc po odstawieniu tabletek anty. Nie wiem daje sobie pół roku luzu jeżeli nic się nie wydarzy w ciągu pół roku zacznę szukać dni owulacji. Przy pierwszym miesiącu bzikowałam robiłam wszystko co się dało, testy owulacyjne robiłam prawie przez cały cykl zrobiłam z 30 testów bo gdy już zaczęły mi 2 kreski wychodzić robiłam po 2 dziennie i nic z nich nie wywnioskowałam prócz tego że straciłam kase. Jeżeli po tych 6 miesiacach nic nie zakiełkuje to pójdę sobie na monitor żeby wiedzieć jak celować:D Chociaż największą nadzieję mam w tym że wyluzowałam:)
    Ale rozumiem też dziewczyny które 'szaleją' bo gdybym nie żyła teraz tym że już coraz bliżej wyprowadzka, że jest jakiś plan pewnie bym tak samo szalała jak w pierwszym cyklu ;D

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki odpoczynkowej niedzieli życzę :*

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny .! :)
    Aganeska wrote:
    Hej dziewczynki odpoczynkowej niedzieli życzę :*
    a dziękuje i wzajemnie *.*

  • niul^ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 22 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a tak wogoleto tak szybko podjełyście decyzje o bobasku?? ja dwa lata meczylam sie jaka podjać decyzje :P

    a teraz jak wchodze na facebooka to wszedzie pelno kobiet z malymi bobasami albo z brzuchami:P

    nikol
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 22 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na fb co chwile znajome chwalą się zdjęciami USG.
    A decyzję o dziecku podjęliśmy wspólnie z mężem :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to było tak,ze maz zagadywał o dziecku a ja odwlekalam,ze najpierw podróż poślubna No i jak wróciliśmy ze Stanów to ja nadal jakoś odwlekalam starania aż sama zdecydowałam,ze jestem gotowa i zaczęliśmy działać.U mnie tez na fb co chwile jakieś sesje brzuszkowe lub maleńkie slodke sesje noworodków .

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas to tak jakoś wyszło nie wiadomo jak. Kochaliśmy się raz na jakiś ruski miesiąc z zabezpieczeniem. A zwykle to tak na "uważaj". Aż w końcu bez słowa, bez pytania żadnej uwagi. Dopiero po jakimś czasie od takich akcji zaczęliśmy na ten temat rozmawiać.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    i powodzenia bez stresu. Może właśnie stres albo parcie na ciążę wywołały Ci zatrzymanie miesiączki?

    Nie no raczej nie , bo aż takiego parcia super na ciążę nie mam teraz jestem już podejścia ,że jak bedzie to bedzie

    201601307246.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ