X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa ty wariacie jak można patrzeć na zaćmienie bez ochrony oczu eeeh ty ciapo umawiaj się szybko do tego okulisty :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze korzystam z czasu przed staraniami i leczę zęby jeszcze tylko jeden został do wyleczenia a przynajmniej szanse na przedwczesny poród zmniejszam. Wiecie może jak kobiecy wytrysk wpływa na szanse na zapłodnienie?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 wrote:
    Ja jeszcze korzystam z czasu przed staraniami i leczę zęby jeszcze tylko jeden został do wyleczenia a przynajmniej szanse na przedwczesny poród zmniejszam. Wiecie może jak kobiecy wytrysk wpływa na szanse na zapłodnienie?
    Końcówka Twojego postu mnie bardzo ździwiła ;O

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego? Nie zastanawiało Cię nigdy jaki to ma wpływ wydaje mi się że nie pomaga ale zawsze warto się dowiedzieć tym bardziej jak się to zdarza.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie bardzo :) A skąd się dowiedziałaś o kobiecym wytrysku i szansa na zapłodnienie ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się z własnego doświadczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ucieło mi kawałek wpisu. Zawsze to dodatkowe nawilżenie może więc ma to jakiś wpływ

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no chyba że tak :) Ja jakoś nie zwracałam na to uwagi :)
    Ale dzięki za info :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 24 marca 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Ja już gotowa do pracy ,dziś już niestety nie zapowiada sie tak piękny słoneczny dzień jak wczoraj-trudno przeżyje to jakoś.Wczoraj wieczorem dziewczyna mojego kuzyna przysłała mi zdjęcie z usg,ależ cudowny widok.
    Miłego dnia.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie, trafiłam na wasze forum przypadkiem. Szukałam miejsca, gdzie są inne młode staraczki. Wpisałam w google "staraczki po 20" i oto jestem. Mam 22 lata, starałam się już kiedyś o maluszka, ale to było trzy lata temu, w końcu odpuściłam, uznałam, że co ma być to będzie, że nie będę liczyć cykli, że jeszcze mam po prostu na to czas, poza tym wtedy to pragnienie by mieć przy sobie taką małą istotkę nie było aż tak silne jak teraz. Wtedy myślałam "co ma być to będzie, jak Bóg da to będę się cieszyć, a jak nie to trudno może da kiedy indziej", a teraz jestem już 100% pewna, że chcę być mamą. I się zastanawiam też czy mnie przyjmiecie do swojego grona, jakie tu obowiązują zasady i w ogóle...

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila wrote:
    Witam wszystkie, trafiłam na wasze forum przypadkiem. Szukałam miejsca, gdzie są inne młode staraczki. Wpisałam w google "staraczki po 20" i oto jestem. Mam 22 lata, starałam się już kiedyś o maluszka, ale to było trzy lata temu, w końcu odpuściłam, uznałam, że co ma być to będzie, że nie będę liczyć cykli, że jeszcze mam po prostu na to czas, poza tym wtedy to pragnienie by mieć przy sobie taką małą istotkę nie było aż tak silne jak teraz. Wtedy myślałam "co ma być to będzie, jak Bóg da to będę się cieszyć, a jak nie to trudno może da kiedy indziej", a teraz jestem już 100% pewna, że chcę być mamą. I się zastanawiam też czy mnie przyjmiecie do swojego grona, jakie tu obowiązują zasady i w ogóle...

    Witaj serdecznie:) Hmm chyba tu nie ma żadnych zasad:P Mamy się wspierać i wymieniać doświadczeniami, wiedzą:)
    Długo się już starasz?

    TylkoChwila lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila witaj w naszym gronie.Tutaj nie obowiązują żadne zasady jesteśmy tutaj aby sie wspierać.

    TylkoChwila lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabezpieczenia odrzuciliśmy od nowego roku, tak więc jeden cykl już za nami, a ten drugi jakoś się tak wydłużył, ale to pewnie przez stresy, remont i inne tego typu rzeczy, tak więc nie robię sobie większych nadziei. Wróciłam też do sportu, więc może to też swoje robi.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej TylkoChwila :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aganeska i reszta :)

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę nową koleżankę mamy cześć TylkoChwila :*
    Co tam dziewczynki ale mamy ładną pogodę mhhhm :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak mija dzień? Witaj tylko chwila

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoże ktoś?
    https://ovufriend.pl/forum/meskie-sprawy/pomoze-ktos-w-interpretacji-wynikow-m,6972,1.html?sd=1

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 wrote:
    Hej dziewczyny jak mija dzień? Witaj tylko chwila
    Ja dzisiaj praktycznie cały dzień spędziłam na dworze :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w domku siedzę bo przeziębiona jestem a jutro do szkoły na 3 godzinki będziemy robić sekcje zwłok jakiegoś zwierzaczka :/

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ