X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotek nie chce zapeszać ale też tak miałam przy ciąży z Julką na początku :)

    Dorotek lubi tę wiadomość

  • gaga92 Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :*
    u mnie dziś piękne słoneczko :)
    na 14.40 mam wizytę u gina, ale chciałabym jeszcze wcześniej iść oddać pity mój i mojego
    wczoraj byłam po wyniki i jestem rozczarowana i zła

    j4x9t96g5y9iskw0.png
  • Dorotek Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 oby oby :) ale testować będę dopiero po świętach..... ile to jeszcze czasu :( a co z kawa?? można czy nie?? bo różnie piszą

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w tym dniu i witam wszystkie Nowe forumowiczki (mnie przygarnęły to i was przygarną). Właśnie jakie witaminki i co do łykania polecacie? Ja łykam kwas foliowy i magnez, o wiesiołku nawet nie słyszałam. A co do kawy, to ja zawsze rano do śniadania piję kawę, no i niestety uzależniłam się od Pepsi, bo jak byliśmy tydzień czasu na urlopie i tydzień w takiej delegacji (TŻ był w delegacji, a ja byłam na doczepkę) to jadaliśmy po barach i stacjach benzynowych i właśnie tam się zawsze piło Cole albo Pepsi i już mi tak zostało i nie umiem rzucić tak od razu, więc staram się ograniczyć.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) mi już na szczęście lepiej, gorączki nie ma, płakać przestałam. Ale piękny ranek... Otworzyłam oczy i usłyszałam "dzień dobry", mój siedział nade mną i się gapił dopóki się nie obudzę :)

    Nowe dziewczyny, które pisały o wiesiołku - pamiętajcie, ze wiesiołek bierze się od 1 dc do owulacji. Poprawia śluz i zawiera niezbędne kwasy. Ja polecam jeszcze wit E (zwana witaminą płodności, poza tym poprawia śluzówkę i cere), oczywiście magnez, b12, wit. C (ja mam 100mg i biorę połówkę bo nie wskazany jest nadmiar, pomaga w przyswajaniu suplementów, wzmacnia organizm i poprawia krążenie, poprawia endometrium), cynk i wit. A regulują gospodarkę hormonalną, i wpływają na ruchliwość plemników a do tego wszystkiego kwas foliowy i dla faceta selen, który zwiększa ilość plemników. Żelazo na prawidłowe funkcjonowanie komórki jajowej i wit D ale tylko od jesieni do kwietnia.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawę w ciąży możesz pić ale słabą i z mlekiem no i nie zbyt często z colą radzę Ci uważać to tylko dodatkowe kalorie no i dawka kofeiny. Ja myślę jeszcze zacząć brać femibion1 a i dodatkowo biorę urinal bo w ciąży łatwo o infekcję a to można no i myślę jeszcze nad invagiem.

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wyśle tego mojego TŻ-eta do apteki po witaminki, tylko Wiesiołka brać nie mogę brać bo ja nie wiem kiedy mam owulacje...

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesiołka i tak bierzesz od 1 dnia cyklu do owulacji więc najlepiej najpierw korzystaj z jakiegoś kalendarzyka i bierz do dnia w którym Ci owulkę wyznaczy.

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to kusze z trzy miesiące poczekać, aż mi ten kalendarzyk zacznie coś konkretnie pokazywać, bo póki co to mi się spóźnia, ale to pewnie przez stresy itd, wiec sobie nadziei nie robię. A cole staram się ograniczyć.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila w takim razie jeśli zależy Ci na poprawie śluzu zamiast wiesiołka możesz pić siemię lniane albo wsypać do np. jogurtu i jeść. Siemię można brać cały cykl. Jęli Ci nie posmakuje dostępny jest też w kapsułkach.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak narazie to dopiero zaczynam i liczę na to że uda się ot tak, po prostu jak niektórym, którzy nie chcą, nie biorą nawet kwasu a w ciązy są :-) Tak więc teraz się jeszcze nie stresuje, zaczne jak się po pół roku nie uda.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam tak nam się z Julką udało ledwo męża przekonałam żeby już się starać jeszcze na dobre nie brałam za długo kwasu foliowego a tu proszę pierwszy cykl kiedy przestaliśmy się starać i się udało.

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam mocno, mocno kciuki <3
    i zostawiam wiruski ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)

    mini-graphics-baby-102328.gif

    Aganeska, Paulette, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek jaki piękniutki bobo rośnie u Cb :*
    Jak się czujesz?
    Trzymaj się cieplutko :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje bobaska obyśmy my wszystkie też niedługo zafasolkowały. Rośnijcie zdrowo.

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://planowanie-dziecka.wieszjak.polki.pl/przygotowanie-do-ciazy/221303,Jakie-skladniki-mineralne-i-witaminy-maja-wplyw-na-kobieca-plodnosc.html

    Dziewczyny w tym linku możecie dokładniej poczytać o roli witamin, które wcześniej podałam. Warto wiedzieć takie rzeczy. Jeśli komuś pomogłam to się cieszę :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wracam z pracy, wcześniej biegałam i jestem teraz tak padnieta, że chyba sie zdrzemne. Dzieki za artykul o witaminkach, napewno poczytam. Sorry za błedy ale pisze z tel.

    Aganeska lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam mieć dzisiaj zajęcia ale odwołali ale to dobrze bo akurat mam dużo sprzątania w domku.

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije siemię lniane i po 4 dniach zauważyłam znaczna różnice w śluzie.Oprocz tego faszeruje sie Bronergon-em i Folik-iem

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnijcie dziewczyny jak to siemie przygotować bo mam spory zapas i myślę wykorzystać

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ