Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 24 marca 2015, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To studiujesz weterynarie ?
    Chyba się dobrze wysłowiłam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 20:06

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale nie studiuje ale robię technika weterynarii może później wezmę się za studia.

• caławtrawie Koleżanka

Wysłany: 24 marca 2015, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Studia czy średnia, zawód równie ważny :)

860i3e5eicpea3we.png

bfarb201a7ylpd16.png
  • Dorotek Debiutantka

Wysłany: 24 marca 2015, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) jako nowa witam się serdecznie ze wszystkimi. hmm może coś o sobie?? mam 27 lat tzn 4 kwietnia tyle mi wybije, jestem prawie 3 lata po ślubie i właśnie zaczęliśmy starać się o dzidziusia :) jestem w 11dc no i czekamy :) przygarniecie??

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 24 marca 2015, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotek pewnie że przygarniemy :) Witaj :*
    Nowa stronka :D :D :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 20:34

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotek witaj ☺ i powodzenia w staraniach

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,wszystkim nowym i starym witajcie!!
    Dawno mnie nie było w czwartek idę na drugi monitoring w tym cyklu i zobaczymy co się święci! Nie mam teraz czasu nawet jak do was zaglądać bo się przeprowadzamy podnieśli nam czynsz do 1000zł z 800zł i niestety wracamy do moich rodziców bo tak to na budowe naszego domu nigdy nie odłożymy :( a działka już jest..
    Więc pozdrawiam wszystkich aaa i gratuluje kreseczek i odganiam @ jeśli ktoś czeka na nią!

Aganeska, TylkoChwila lubią tę wiadomość

• Dorotek Debiutantka

Wysłany: 24 marca 2015, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zgłupiałam... wchodzę sobie w cudowne kalendarzyki płodności na stronach wpisuje pierwszy dzień miesiączki i długość cyklu i.... każdy pokazuje mi coś innego... nie rozumiem tego??

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 24 marca 2015, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No każdy niestety pokazuje inaczej nie wiem czemu tak jest.. Ja z reguły stawiam na swoje obliczenia i na OF :) Z reguły się sprawdza jedno i drugie:)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • Aganeska Autorytet

Wysłany: 24 marca 2015, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaki piękny dzień a ja wylądowałam z gorączką 40,2 st :( Jestem sama w domu i chce się przytulić ... :( Dobrze że gorączka spada to mniej płaczę

…ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam z kalendarzyka ovu i takiego w telefonie apka różowa książka z kwiatkiem i w miarę się pokrywają

• Otifka Znajoma

Wysłany: 24 marca 2015, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie! ! Staram się 3 cykl, bardzo chce mieć dzidziusia, macie jakieś sposoby?

Marlena
  • Otifka Znajoma

Wysłany: 24 marca 2015, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dodam jeszcze ze @ mam mieć 28mefo, myślicie że jak w czwartek wykonam test to będzie wiarygodny?

Marlena
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj otifka ja bym na twoim miejscu jeszcze troche poczekała albo zrób betę a kiedy miałaś owulację bo najlepiej testować gdzieś z 2 tygodnie po chociaż czasem i po tygodniu już pojawia się pozytywny wynik.

• alloffkowa Przyjaciółka

Wysłany: 24 marca 2015, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! witam nowe staraczki:) ja dziś zakupiłam wiesiołek i zaczynam łykać

W oczekiwaniu
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam zamiar łykać wiesiołka a póki co faszeruje się kwasem foliowym,witaminą d3 i magnezem

• Otifka Znajoma

Wysłany: 25 marca 2015, 00:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje miałam około 14.03

Marlena
  • Otifka Znajoma

Wysłany: 25 marca 2015, 04:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

Marlena
  • alloffkowa Przyjaciółka

Wysłany: 25 marca 2015, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiesiołka miałam zacząć brać jeśli w tym cyklu się nie uda, ale stwierdziłam że zacznę teraz :)
    @ już powoli mija, wczoraj najgorszy dzień był...

W oczekiwaniu
  • Dorotek Debiutantka

Wysłany: 25 marca 2015, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja łykam tylko kwas foliowy... może to za mało?? dziewczyny a co ze wzdęciami?? od pierwszych dni starań jestem jakaś taka "pełna"

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego