X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Ja niestety dostałam @... piękny prezent w dniu urodzin. Uroczo haha

    Przykro mi (przytulaski):(
    A tak w ogóle wszystkiego dobrego na urodzinki:*

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:36

    cl2sjfv.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie chyba zacznę działania na własną rękę. Podczytuje troche zielary. Chciałabym dostać gdzieś aletrę leczniczą ale nigdzie jej nie mogę znaleźć. Podobno jest wycofana. Wczoraj pytałam w aptece zielarskiej ale babki nawet nie wiedziały o co mi chodzi i wciskały mi niepokalanek mnisi. Brałam go ale strasznie mnie brzuch po nim bolał. Nie wiem czy też to nie przez niego urosła mi torbiel ale zanikła na szczęście. Oddałam te ziółka koleżance bo chciała coś na regulacje cykli a po 2 miesiącach brania stwierdziła, że "zrobiłam jej dziecko" :D Ale to było na początku moich starań zanim poszłam konkretnie do lekarza. Teraz zobaczymy co mi powie i czy ta aletra mi się przyda.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Przykro mi (przytulaski):(
    A tak w ogóle wszystkiego dobrego na urodzinki:*

    Dziękuję :)

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Ja niestety dostałam @... piękny prezent w dniu urodzin. Uroczo haha

    AnaAna głowa do góry i próbować dalej :) Wszystkiego co najlepsze, może miesiąc urodzin będzie skutkował dobrymi nowinami.

    AnaAna lubi tę wiadomość

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b1be7a06d9f61b7am.jpg
    Dziś mój test wygląda tak, wiem że jest negatywny ale kreseczka jest bardziej widoczna niż zwykle. Zobaczę jutro jak będzie to wyglądało czy się ściemni czy rozjaśni:) Jeżeli ściemni to będę miała bardzo późną owulacje bo powyżej 21dc w takim razie ciekawe ile cały cykl będzie trwał:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    b1be7a06d9f61b7am.jpg
    Dziś mój test wygląda tak, wiem że jest negatywny ale kreseczka jest bardziej widoczna niż zwykle. Zobaczę jutro jak będzie to wyglądało czy się ściemni czy rozjaśni:) Jeżeli ściemni to będę miała bardzo późną owulacje bo powyżej 21dc w takim razie ciekawe ile cały cykl będzie trwał:)

    Powiem Ci szczerze ze ja nie wierze tym testom owulacyjny gdzieś,robilam parę razy i nigdy ta kreska nie była "pozytywna". I zawsze się martwilam ze nie mam owulacji.Njlepszy jest monitor i daje 100% pewności:)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    b1be7a06d9f61b7am.jpg
    Dziś mój test wygląda tak, wiem że jest negatywny ale kreseczka jest bardziej widoczna niż zwykle. Zobaczę jutro jak będzie to wyglądało czy się ściemni czy rozjaśni:) Jeżeli ściemni to będę miała bardzo późną owulacje bo powyżej 21dc w takim razie ciekawe ile cały cykl będzie trwał:)
    jest coraz lepiej :) powiedz mi czy ty jak robisz ten test to pijesz coś przed tym?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, staram się pić ostatni raz 2 godziny wcześniej :) kurcze ale dziś dużo w nocy piłam... powtórzę test za 2-3 godziny :) Idę właśnie w poniedziałek do ginekologa i poproszę żeby zobaczył czy miałam owulacje. Ale dziś pojawił się w końcu jakiś konkretny śluz i uczucie mokrości, do tego mocne kłucie w jajnikach jakby na okres tylko troszkę się różni :) może jednak to jest to :) najwyżej będę miała 40dniowy cykl ważne że owulacja będzie:D

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również zdanie mam takie ze 100% pewności daje monitorowanie :))

    201510287051.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Powiem Ci szczerze ze ja nie wierze tym testom owulacyjny gdzieś,robilam parę razy i nigdy ta kreska nie była "pozytywna". I zawsze się martwilam ze nie mam owulacji.Njlepszy jest monitor i daje 100% pewności:)
    Zobacz na moim wykresie ile ja czasu testuje a gdy się poddałam i stwierdziłam że testy są do dupy i nic nie dają, ona zaczęła zmieniać swój kolor. Może tak długo na nią czekałam po tabletkach albo sama się myślami blokowałam :) od jutra zaczynam działać codziennie(dziś idę na noc do pracy, a jak mój A. wróci to idziemy do babci więc dziś trochę odpada)
    aniacicha wrote:
    Ja również zdanie mam takie ze 100% pewności daje monitorowanie :))
    Będę prosiła gina o monitoring ale teraz zadowolę się testami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 13:57

    baby1991 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłaby mi jakąś mila kobieta powiedzieć jak na forum zklejac zdjęcia,obrazki itp bo ja nie umie :( ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 14:19

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A proszę bardzo wejdź na stronę pokazywarka.pl tam dodajesz zdjęcia a strona wygeneruje dla Ciebie adres:) Możesz do wtedy skopiować i dodać na forum :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/ i załadować wybrane zdjęcie. Później po załadowaniu znaleźć adres do załadowania na forum i wkleić po prostu link w treść :) te linki do forum zaczynają się [URL= :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz próba generalna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/214019_dzidzius_oczka_rozowa_czapeczka.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu ale się nie pokazuje zdjęcie tylko adres zdjecia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Buu ale się nie pokazuje zdjęcie tylko adres zdjecia
    załaduj zdjęcie tam gdzie Ci podałam i zjedź na dół :D znajdź linki na forum
    Taaadaaam:
    8966cb08990419c0med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 14:45

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jeżeli staram się drugi cykl to można ginekologa poprosić o monitorowanie owulacji, czy są jakieś wskazania co do tego?
    Bo jak mi się w tym cyklu nie uda to chciałabym sobie to zafundować :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    Dziewczyny a jeżeli staram się drugi cykl to można ginekologa poprosić o monitorowanie owulacji, czy są jakieś wskazania co do tego?
    Bo jak mi się w tym cyklu nie uda to chciałabym sobie to zafundować :)
    Jeżeli odpłatnie pójdziesz robić monitoring to oczywiście możesz:)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ