X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasne cisza jak nigdy :) ja oglądam zony Hollywood :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 22:46

    patkakrk lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też oglądam-pierwszy raz :)

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciagam w każdy poniedziałek :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak tam po świętach? długo nie pisałam ale Was czytałam :) nie pisałam bo szczerze nie było o czym byliśmy w trakcie starań <3 itd.. ale za to miło było mi Was podczytywać. no ale dziś postanowiłam napisać a wiec może powiecie mi co o tym sadzicie, @ powinnam dostać wczoraj lub dzisiaj czyli w 32 lub 33 dc a tu nic..... przed spodziewanym terminem @ tak gdzieś przez tydzień miewałam lekkie bole podbrzusza czasami czułam zamiast bólu tak jakby taki ciężar na jajnikach (tak to odczuwałam) a od 32 dc nic kompletnie nic oprócz bolących piersi i swędzących, jak by ręką odjął. szyjkę mam wysoko tak uważam bo musze dosyć się postarać żeby ja dotknąć, śluz mam taki hmmm.... kremowo wodnisty, a i test tak z ciekawości robiłam 3 dni przed terminem @ wynik negatywny(czułam ze tak będzie ale ta ciekawość he he ) i nie wiem czy po prostu @ mi się przesunęła bo przeważnie mam ok 32 dni a nie razkiedyś bywało 35 lub 40 i nie wiem musiałam do Was napisać się wygadać a drugi test boje się jeszcze robić bo jak zwykle będzie jedna krecha...:(

    przepraszam ze tak się rozpisałam ale w skrócie bym wam wszystkiego nie przekazała....

    Paulette lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze zapominałam nie wiem czy to ma jakieś powiązanie ale zauważyłam ze paznokcie mi się poprawiły. bo gdy mam dłuższe to zawsze miałam je takie przezroczyste ( a nie tak jak moja np. siostra bialutkie od spodu) a tu przed terminem @ zrobiły mi się takie białe od spodu aż mi się spodobały wyglądają na takie zdrowe a nie łamliwe, ale nie wiem czy to czasem nie zasługa kwasu foliowego....

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo teraz ja wskoczyłam na nowa stronke :D

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania moim pierwszym objawem, który wcale nie wiązałam z ciążą było swędzenie sutków hehe myślałam, że tak ma być i już:) mi blada kreska wyszła w dniu spodziewanej @ także ja na Twoim miejscu zrobiłabym test jeszcze raz a wynik sprawdziła dokładnie po 5 minutach:) ewentualnie beta jeśli chcesz wtedy pewność na 100%:) Ja zrobiłam test w dniu spodziewanej @ bo mnie brzuch bolał jak na okres a tu bóle przeszły i jest fasolka;)
    Także ja trzymam kciuki:)

    Dziewczynki cały czas Was czytam i czekam na jakieś wyniki testów oczywiście pozytywne:) Buziaki:)

    Ania0292, Paulette, KinderBaby, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje kochana na kciuki :) ale mam stres jak nie wiem co.... kiedy ide do łazienki to aż się boje ze @ przyjdzie:/ wiem ze najlepiej jest zrobić test i nie robić sobie nie potrzebnego stresu ale jakoś się obawiam może poczekam jeszcze z dzień dwa....

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    <3 1 cykl starań <3
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu zrobisz jak uważasz ja bym po prostu nie wytrzymała:) ja zrobiłam test mimo iż myslałam, że @ na 100% będzie bo bóle typowe jak na okres a tu niespodzianka:) Ja jestem dobrej myśli:) Powodzenia:)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki, żebyś zobaczyła dwie kreseczki :) stres zawsze jest, ale ja bym na Twoim miejscu zrobiła test. Skoro @ miała przyjść wczoraj/dziś a na testach jest napisane, że można robić jak się spóźnia zaraz pierwszego dnia :) więc do dzieła :)
    Ciesz się, że po pierwszym teście nie pokazała Ci się @ . Bo ja tak często miałam, że spóźniała mi się x dni . a później jak robiłam test to w ciągu dnia przychodziła @.
    Teraz się zastanawiam czy umysł da się tak zaprogramować. No bo w końcu wmawiałam sobie że jestem w ciąży. Miałam dowód rzeczowy, że jednak nie jestem i @ przychodziła.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobiła test albo betę:) Ale zrobisz co uważasz ja czekam tylko na pozytywne wiadomości:) od każdej z Was:)

    Paulette, Ania0292, KinderBaby lubią tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja dopiero zaczynam starania od czerwca, ale na samą myśl później o testowaniu to aż gęsiej skórki dostaję. Ale już tak bardzo bym chciała Wam się pochwalić... ;)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie do tych, które biorą kwas foliowy. Co polecicie, w saszetkach do picia, czy tabletki i jakiej firmy? :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette to trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się udało:) Tak czekam na Wasze II, że coś okropnego:)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ja brałam tylko kwas foliowy. Żadnych innych specyfików nie łykałam, nie piłam. Teraz do pierwszej wizyty tylko kwas foliowy:)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też biorę kwas foliowy ale w tabletkach :)

    <3 1 cykl starań <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a podałabyś mi dokładną nazwę jaki bierzesz? Bo ja mam z inofem do picia. Ale nie zawsze pamiętam i mam czas na jakie wypicie. A wolałabym brać jakiś sprawdzony przez kogoś ;)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu, ale moj lekarz zawsze upierał się przy tym abym brała preparat Folic(tabletki), żaden inny. Ciekawe czy rzeczywiście jest najlepszy czy po prostu sympatyzuje z przedstawicielami koncernu który go produkuje :P
    Tak czy siak rzeczywiście przyjmuję go codziennie od kiedy staram się o ciążę. Oprócz tego suplementuję się jeszcze magnezem i wit D. :)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • Karola1990 Autorytet
    Postów: 395 309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ja też biorę FOILC w tabletkach. Moja siostra przy staraniach też brała tylko to:)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    m3sxdqk392yfxb7n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to muszę się w niego zaopatrzyć :) dziękuje ;)

    KinderBaby, EmWu lubią tę wiadomość

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ