X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja prywatnie, czasem udaje mi sie na nfz przedostać. za wizytę całą płacę 80 zł teraz

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w mojej miejscowości 120 zł

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 120 zł za wizyte

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę na nfz, ale mój gin kazał mi przyjść gdy tydzień okres się spóźni a test będzie pozytywny :)
    Oczywiście gdy zobaczę pozytywny test to raczej już do niego nie zawitam. Mam innego lekarza na oku :)

    u mnie dziś @ w końcu 37dc :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja prywatnie bo to zupełnie inne traktowanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze na fundusz do tego samego lekarza co chodziłam wcześniej prywatnie i bardzo sobie chwale. My dzisiaj cały dzień na działce spędziliśmy.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    Nie ja prywatnie bo to zupełnie inne traktowanie
    Tu się z Tobą zgodzę moja kumpela jak chodziła na NFZ gdy starała się o dziecko to ją zwodził itd a jak poszła prywatnie to jej od razu pomógł więc mi jak się teraz nie uda to idę prywatnie

    Maialen lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie 120zl w Pl nie wiem ile tutaj bedą we Włoszech kosztować mnie wizyty :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na NFZ, dopiero raz z tym problemem byłam więc zobaczę co będzie po następnej wizycie.

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • muchoOmorki Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam wszystkim pakiety medyczne jeśli macie taką możliwość, x lat chodziłam do lekarza n nfz nigdy nawet nie zrobił mi usg teraz od 2 lat mam lekarza prywatnego ale z podpisaną umową z ubezpieczycielem i jest 10000x lepiej, już nawet nie chodzi o podejście ale i sprzęt, terminy , skłonność do wykonywania badań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tam u was ja obiadam się czekoladą z solą. Coś ostatnio mnie brzuch boli i kłuje delikatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakowania ciąg dalszy.
    Po monitoringu spoko owlacja wystąpiła koło soboty,niedzieli endometrium 7mm więc nie wiem czy źle czy dobrze.
    Duphaston znów jem,przytulanko było w piątek więc może się załapie w tym miesiącu ale raczej nie chyba więc czekam z wami na nowy rok!

    Tyle u mnie.Pewnie mnie nie będzie przez pewien czas bo będę układać,przewozić,pakować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chodziłam na fundusz,to w czasie poronienia pokazuje doktorce że mi spada beta a ona że nie mam się przejmować jeść witaminki i tyle żadnych konkretów nic,jak sie okazało że poroniłam stwierdziła trudno tak się dzieje,i dała duphaston na 4miesiące,jak się nie uda w ciągu 4 miesiacy wtedy do niej,ale żadnych badań mimo że widziała że mam niski progesteron czy za wysoką prolaktyne (bo miałam w czasie ciąży 45 a po jak było miałam 27) nic zupełnie zlewka.Poszłam do gina prywatnie i odrazu monitoring,prolaktyna i inaczej to wygląda.. wiec chyba wole prywatnie płace 150zł ale jakoś lepiej czuje się opiekowana przez lekarza. Narazie mnie stać na niego wiec chodze haha.

    Ciekawa jestem czy w tym cyklu mi się udało chociaż wątpię czy się wstrzeliliśmy z tym wszystkim. więc nie mam jakiejś nadzieji. teraz mam iść do niej jakbym dostała okres (choć odganiam) w 18dc zobaczyć kiedy dokładnie ten dzień następuje.

    ile przed owulacja się przytulacie? bo czytałam gdzieś że najlepiej dzień przed a nawet dwa dni bo rycerze potrzebuja też tam czasu żeby sie zaklimatyzować haha jak wy macie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziś mam bóle prawego jajnika choć już po owulacji i brzucha tak jakoś dziwnie mnie boli jakbym miała przykurcz haha.. desperados z limonka mi pomoże haha więc zdrowie!

  • patrycjan1109 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny jestem tu nowa mam 22 lata.
    Więc zaczne moją smutna historie i mam nadzieje ze wesprzemy sie razem i w koncu bedziem y szczesliwymi mamusiami :)
    17 lutego trafiłam do szpitala tam lekarz zrobił mi USG i okazało się że mojemu maleństwu nie bije serduszko(10tc) ;( myslalam ze sie przesłyszalam i poprosilam o zbadanie mnie jeszcze raz tylko u innego specjalisty noi jednak to byla prawda:(.Na oddziale podano mi tabletki na poronienie zaczelam lekko krwawić no ale nic sie nie działo i tak było po 3 dobach lezenia w szpitalu i 8 tabletkach cytotec po ostatniej lekarz stwierdził że jak nie pojdzie do 2h to bedzie zabieg czyszczenia macicy i tak sie stało krwawilam kilka dni po tyg udałam sie do mojej ginekolog na kontrole i wszystko ok ale teraz juz minelo troszke a ja nadal nie mam @ po 33 dniach od zabiegiu mialam plamienia i tak co tydzien sie pojawiaja.Do mojej gin dopiero mam wizyte na 21 kwietnia i bardzo się martwie czy wszystko ok możecie się podzielić jak to było u Was?



    j36regz2flvnvewp.png
    lph8badveytgf0sk.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 00:23

    PatrycjaN1109
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) ja jak byłam w ciąży to chodziłam na NFZ no i mam uraz i żal do lekarza. więc teraz poszłam prywatnie to za wizyte zapłaciłam 140zł . U mnie 26 dc . Jeszcze kilka dnia do @, chociaż i tak nie wiem czego mam sie spodziewać po zabiegu ile mój cykl będzie trwał ;/ a tak poza tym to nuda :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Patrycjan1109 witamy w naszym gronie.
    Współczuje przeżyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślałam dumałam dziś i doszłam do wniosku że wracam do mierzenia temp:) a co mi tam zobaczymy znów co będzie. Chociaż nie będę się starała przez ten miesiąc to będzie łatwiej w następnym:) a jak mi się okres nie unormuje to pójdę do gin żeby mi pomógł:) Niby wczoraj dostałam @ a wkładka czysta, tyle co na papierze:/ Brzuch mnie boli strasznie.

    Popłakałam się aż:(

    http://www.popularnie.pl/17-latka-oddala-zycie-za-syna/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 12:31

  • Releaseme Przyjaciółka
    Postów: 168 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę i ja :)
    24 lata, 3 lata starań bez efektów, od kilku miesięcy w trakcie badań.
    u mnie hiperprolaktynemia, luby czeka na badania- swoją drogą nie sądziłam, że są tak odległe terminy!!!!

    trzymam kciuki za nas wszystkie!

    01.2013-12.2014 starania na luzie bez badań i leków
    01.2015- diagnostyka- hiperprolaktynemia, podwyższone TSH, słaba morfologia nasienia,
    stymulacja CLO- :(
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Releaseme i Patrycjan1109 ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ