X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyn :) wczoraj w pracy mieliśmy wizytę medyczna i Dr powiedział ze jak będę w ciąży to od razu siedzę w domu ,zero pracy :) i jeszcze sie zapytał czy w ciąży na pewno nie jestem już mi chciał chyba zwolnienie pisać :) :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również witam nowe dziewczyny ;) No i dobrze Biedroneczka, że tak podchodzi do sprawy. Kobiety mają coraz trudniej żeby zajść w upragnioną ciążę, a nie którzy tego w ogóle nie rozumieją. Słyszalam nawet, że jak kobieta pójdzie od razu na zwolnienie to mogą, ale nie muszą się do niej doczepić.. Bo kiedyś kobiety pracowały do porodu. Tylko czemu oni w tych zusach i innych pierdołach nie potrafią dostrzec różnicy, że kiedyś było zdrowsze jedzenie, mniej za nieczyszczone środowiska.. Normalnie nóż w kieszeni się otwiera ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Zatem czekam na info :)
    Odpisali mi :)

    "Inofem to nie to samo co kwas foliowy i nie można go zastąpić Folikiem. Inofem w swoim składzie zawiera kwas foliowy. Jest go tylko trochę za mało. Zalecana dawka to 400 mg, a w 1 tabletce Inofemu jest go 200 mg. Acti-Globin ma w swoim składzie kwas foliowy. Nie ma przeciwwskazań do łączenia wszystkich wymienionych przez Panią leków. Może warto zastanowić się nad dietą i zamiast w tabletkach, przyjmować witaminy w pokarmach. "

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie jest Wasze zdanie na temat in vitro? W tv głośno ze PIS chce zakazać!i wczoraj na fb przeczytałam jeden post jaki dodała dziewczyna cytuje"będę głosować na PiS bo jest przeciwny in vitro i ja tez,kobiety które nie mogą zajść w ciąże powinne porządnie wziąć sie za znalezienie przyczyny,a jak nie mogą mieć dzieci to zaakceptować to nie każdy musi mieć dzieci!!!!!"dla mnie każdy ma swoje zdanie na rożne poglody i rzeczy ,ależ kurwa mac!!!! Te dwa zdania rozgrzały mi mózg do czerwoności !!!! Jak można być tak obrzydliwym egoista!!! Sama zapewne nie planuje dzieci a jest za tym zeby pozbawić tylu wielu kobiet szans o dziecko.Dla niektórych dziewczyn jest to jedyna szansa,nadzieja wiec ja pytam jakiej cholery chcą tego zabronić ??????!!!!!!!!!!!!!!

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni niech sobie w tym sejmie mózgi powymieniają. ! Jeżeli mi nie będzie dane zajść w ciążę naturalnie to będę się strać o in vitro. ! Później się dziwią że Polaków jest coraz mniej

    Biedroneczka29, Paulette lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczyny. U mnie bez zmian brzuch kłuje i delikatne skurcze mam,mężuś się cieszy bo pamięta że jak zaszłam w ciąże też tak miałam. Zobaczymy niedługo. Jestem za in vitro dla osób które nie mogą normalnie zajść.

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobryyyy ;)
    Jeśli mowa o in vitro to ja kiedyś byłam zupełnym przeciwnikiem. Ale tak to jest dopóki z dwuletnich starań efektem jest comiesięczna wizyta małpiszona i rozczarowanie. Niestety...
    Wcześniej odbierałam to jako morderstwo bo jednak kiedy uda się za pierwszym podejściem to reszta żywych już organizmów w szkle zostaje zniszczona :(
    Przecież istnieje adopcja, jest wiele dzieci, które potrzebują rodziców, szczęśliwego domu i dzieciństwa, miłości. Skoro ich biologiczni rodzice ich nie chcieli bądź stracili ich w innych okolicznościach to nie znaczy, ze mają być odrzucone - tak to sobie tłumaczyłam.
    Ale teraz z perspektywy czasu wszystko w moich oczach przedstawia się zupełnie inaczej.
    Po powrocie do Polski postanowiliśmy iśc do kliniki. Jeśli inseminacja się nie powiedzie to zdecydujemy się na in vitro. Ale po czasie chcemy też zdecydować się na adopcję. Oboje tego chcemy od około roku. Po długim czasie starań postanowiliśmy, że skoro inni odrzucają swoje dzieci a my ich mieć nie możemy tak z natury (co mnie oburza takie zwyrodnialstwo - mówię tu akurat o tych, którzy się wyrzekają swoich dzieci) to chcemy by któroś z tych dzieci było kochane i miało świadomośc miłości bezwarunkowej i rodzicielskiej.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja jestem za in vitro . Każdy ma prawo do dziecka. Szkoda, że nie potrafię docenić jak wielkim darem jest to małe życie osoby, które porzucają swoje maleństwa.. Osobiście znam chłopaka, który był urodzony dzięki in vitro. Jest zdrowy, normalny. Niczego mu nie brakuje. Ma wspaniałych rodziców. Po co to zabraniać? A najwięcej na anty są kobiety, które chcą być niezależne i wcale nie planują mieć rodziny;/ Ja jak w czymś nie uczestniczę i mnie to nie dotyczy to się nie wypowiadam. Żal mi takich ludzi . Osobiście sama jeszcze nie myślałam ani o adopcji ani o in vitro. Uważam, że jestem jeszcze młoda i mi się uda. Ale w ostateczności sama bym jednak doszła do wniosku, że in vitro jednak mi będzie potrzebne. (odpukać w niemalowane) aby do tego nie doszło. No dobrze kończę z tym rozpisywaniem się, bo zaraz muszę się szykować do szkoły :) Miłej i słonecznej soboty Wam kochane życzę *.*

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby Kościół się nie mieszał w politykę to wszystko wyglądało by inaczej. W tej sytuacji Kościół staje w obronie życia i dzieci nienarodzonych. Ale nawet gdyby nie Kościół to in vitro tak czy inaczej miałoby zwolenników i przeciwników. Znam ludzi, którzy są też przeciwni adopcji bo twierdzą, ze takie dzieci nie wiadomo z jakiego środowiska pochodzą. Uważają, ze jeśli matka była ćpunką i porzuciła swoje dziecko to ono też bez względu na wychowanie będzie takie samo. To jest przykre :/

    Miłego Paulette :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2015, 09:04

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wyjsć Wam sie to śmieszne,ale ja zawsze jak myslalam o adopcji to zawsze chciałam zaadoptować dziewczynkę mulatke bądź nawet murzynek,jak widzę je malutkie to serce mi sie raduje nigdy nie potrafię sie na nie napatrzeć sa przeurocze <3

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo co tu taka cisza ? pewnie wszystkie na dworze siedzicie ? :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki:)

    Skończyłam właśnie @ i jakiś taki mam świetny humor:D to jest ten miesiąc w którym mam się nie starać, a ja czuje że to jest ten miesiąc w którym może się udać:D Aż weszłam sobie na allegro i waham się czy kupić testy owulacyjne! :D muszę poobliczać wszystko bo kończy mi się 31.05 umowa a nasze przepisy niestety jej nie przedłużą jeżeli nie będę w 12tyg, a w pracy też wiem że jak powiem o ciąży to nie przedłużą mi umowy niestety nie lubią ciężarnych :D myślę że tak do 9tyg bym mogła nic nie mówić i pracować szczególnie że mam tydzień urlopu w maju to bym się tak nie przemęczyła:)
    Jak mój wróci z uczelni to przedyskutujemy temat :)
    Trochę się rozpisałam:D

    Mordeczko ja wczoraj spędziłam sobie cały wieczór na dworku od 15 do 00:30 wdychałam świeże powietrze. Myślę że na majówkę pojedziemy sobie na jeden dzień cały nad morze się zrelaksować :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pogoda jest świetna :) U mnie w pracy na szczęście nie jest tak źle jeśli chodzi o kobiety które zaszły w ciążę ;) Aktualnie 2 są na macierzyńskim a drugie 2 w ciąży ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    No pogoda jest świetna :) U mnie w pracy na szczęście nie jest tak źle jeśli chodzi o kobiety które zaszły w ciążę ;) Aktualnie 2 są na macierzyńskim a drugie 2 w ciąży ;)

    Ja pracuje w sieciówce w jednym z naszych punktów 4 dziewczyny w jednym czasie są w ciąży i oczywiście przez to znów trzeba zatrudniać inne. Raczej wolałyby mi teraz wypowiedzieć umowę gdybym była w ciąży aby tamte miały później gdzie wracać zamiast zatrudniać kolejną za mnie i później nie wiadomo co by trzeba było z nią zrobić:(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie masz rację ja mam umowę do 2018 więc jeszcze trzy lata mam nadzieję że jak zajdę w ciążę i wrócę co najmniej po 2 latach mam nadzieję że mnie nie zwolnią

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi też jak przedłużą to do 2018-2019 zobaczymy czy przedłużą bo nieciekawie się dzieje w firmie:D
    Kurcze, kurcze siadam do kalendarza i obliczam wszystko ;D a może się uda! ;D dadzą mi umowe a ja od 2 czerwca zwolnienie przyniose xD
    hahaha to by było dopiero!

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się ciszyła jak bym im zaniosła zwolnienie ;) Odpoczywałabym psychicznie i fizycznie ;D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też właśnie, doczekać się tego dnia nie mogę!

    Obliczyłam że 02.06 byłabym w 8tygodniu ciąży czyli jestem bezpieczna bo i tak wcześniej nie dostanę od lekarza zwolnienia;D mogę działać! kupuje testy ovu, łyknęłam dziś już wiesiołka:D

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem działajmy w kierunku dania zwolnienia swojemu szefostwu oooo yeah :D
    A co u reszty cisza jak byk :P

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby im w pięty poszło! ;D Szczególnie że u mnie kierownik regionu nie lubi dzieci! ;D haha

    No właśnie dziewczynki gdzie się podziewacie. Opowiadajcie jak u was staranka! :)

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ