X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    Ja zacznę chyba wiesiołka łykać, śluz niby mam, ale nie zawsze w odpowiedniej ilości. Obojętnie od którego dnia cyklu zacznę go brać?
    Ja zaczełam w 1/4 cyklu bo siemie lniane niestety wywoływało u mnie silne gazy:D i do owulacji brałam. Po owulacji do okresu lub już na stałe koniec:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli "efekty" widoczne od razu?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    Czyli "efekty" widoczne od razu?:)
    No na to wychodzi że u mnie tak:D każdy też jest inny i na każdego inaczej zadziała. Ja nawet nie brałam całej dawki tylko 1/3 dziennej dawki

    Co tutaj taka cisza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja niedawno wrocilam od znajomego:)
    Mordeczko pisze sprostowanie jakobys miała małpę już cos mi się poknocilo przepraszam:*
    Miłego wieczorku życzę uciekam do mezusia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja odpalam lampkę winka i kładę się spać. Jutro do pracy a później do teściów.
    Mój A. też poszedł na 2 godzinki do pracy i jutro ma na 6 więc dziś będzie spał u rodziców bo ma bliżej do pracy a od nas ma przesiadki. Rozłożę się na całym łóżku i będę wygodnie spała:D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia to mówisz dziś wygodnie śpisz ; d ale mimo wszystko najwygodniej się śpi ze swoim skarbem ;)
    Ja sobie leże pod kocykiem z imbirem z cytrynką i przed tv ;) za niedługo idę pod prysznic i do wyrka wskakuje bo na 7 do pracy jutro muszę iść , nie chce mi się ale odbębnie i bedzie gitez majonez ; p
    Jutro z misiakiem wieczór z KSW30 sobie robimy , uwielbiamy obydwoje <3
    Chyba @ do mnie się zbliża bo tak mnie zaczeły jajniory boleć , może w końcu przyjdzie i zaczne nowy cykl z CLO ten machniemy ;) Co do siemia lnianego pije się go przecież od 1 dc do owulacji tak samo się bierze wiesiołek podobno nawet 3 tabletki dziennie od 1 dc do owulacji ale wiesiołka nie brałam , mówie tylko to co koleżanka mi opowiadała która zażywała , Ja pije siemie ;) Mój misiak dzisiaj ma ostatnią nocke więc jak przyjdzie to Ja bede w trakcie szykowania się do pracy ale wróce to juz bedzie wyspany i cała sobota dla nas ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 21:50


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 21 lutego 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:46

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 21 lutego 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:34

    cl2sjfv.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 21 lutego 2015, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:46

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 lutego 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoooo !
    Jaa już po wyrwaniu zęba i oskrobaniu kości .. :D ! Według moich wyliczeń kolejne dni płodne bede miała za 12 dni... nie napinam się bo już pare miesiecy wczesniej staralismy sie.. :-) wiem jak to wyglada na poczatku ta niecierpliwosc.. hiiii ;-) ciekawe za ie miesiecy bez mierzenia czegokolwiek nam sie uda.. a musze wam powiedziec z mało sie kochamy hihih juz 2 tygodnie nie palimy dzieki desmoxanie takze niedowiarkom polecam bo mój mąż palił jak smok i watpiłam ze rzuci hihi

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to desmoxanu jest dużo opinii ale super że się udało:)
    Ja was witam tak wczesną porą niestety praca grr byle do 13 może 12 :)
    U mnie od wczoraj ból piersi kłucie jajników raz po raz ból małpiszona :P
    Miłej soboty :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieńdoberek:)
    Mordeczko a może Ty zrób tesciora jeszcze bo jak tej małpy nie ma i niema;)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:34

    cl2sjfv.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpię w to:) dzisiaj po pracy kupię i jutro zrobię:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)
    Witam ze stanowiska pracy w sobote o 8 rano ;-/ z mega wielkim bólem kręgosłupa i zastojem karku , od paru dni taka menda mi się trzyma i maście , tabletki nic nie pomagają na ból ;-/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj mam gdzieś do dupy dzień:/
    zaś na dworze szaro,żadnych planów na dziś tylko siedzenie w domu, i im bliżej do okresu tym coraz bardziej tracę nadzieje na owocny cykl.Ja tak mam że jak jest owu to euforia a im bliżej @ to humor spada....
    taki dzisiaj kijowy dzień

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:34

    cl2sjfv.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby bo Ty chyba za mocno się nastawiasz na to , zee cykl bedzie owocny ... Ja wychodze z załozenia , ze lepiej sie miło zaskoczyć niż przykro rozczarować .
    Ja zaraz mam spoko rozpoczęty dzień gdyby nie ten ból posrany ;-/ bo nic dobrze nie moge zrobić ;(
    Ja dzis po pracy zabieram się za robienie gołąbków inaczej ;)
    potem zjemy z misiem obiadek , może jakiś spacerek jak nam pogoda na to pozwoli a potem zrobimy sobie trening domowy i zasiądziemy przed KWS30 ;) taki plan na sobote !:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Baby też tak mam ;) teraz w sumie mniejsza spina bo cały cykl był na luzie więc i teraz mi łatwiej.
    Ale cholernie zaczął boleć mnie brzuch, nawet nie do końca @ tylko mam go takiego napiętego. I wrócił zeszło tygodniowy ból krzyży, narazie w małym stopniu ale na bank się rozkręci i znowu się nie będę ruszać. Także nie jesteście same dziewczyny ;)

    Mordeczka będzie dobrze zobaczysz :) raz już myślałam o jakiejś.dziewczynie że pewnie jest w ciąży i co? Wchodzę na owi i miała dwie krechy :) ja to czarownica jestem, czasem jak mówię tak jest ;)
    Chciałabym żeby tak było:) Zobaczymy co będzie:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Baby też tak mam ;) teraz w sumie mniejsza spina bo cały cykl był na luzie więc i teraz mi łatwiej.
    Ale cholernie zaczął boleć mnie brzuch, nawet nie do końca @ tylko mam go takiego napiętego. I wrócił zeszło tygodniowy ból krzyży, narazie w małym stopniu ale na bank się rozkręci i znowu się nie będę ruszać. Także nie jesteście same dziewczyny ;)

    Mordeczka będzie dobrze zobaczysz :) raz już myślałam o jakiejś.dziewczynie że pewnie jest w ciąży i co? Wchodzę na owi i miała dwie krechy :) ja to czarownica jestem, czasem jak mówię tak jest ;)
    To witaj w klubie albo lepiej nie witaj z tym bólem :(
    a co do czarownicy to witaj witaj , mam to samo hahaha znajomi sie smieja niektorzy ze tylko kuli do wrozenia mi brakuje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ