Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Witam Was kochane :)

    Mam nadzieje ze weekend przebiegł przyjemnie . U mnie to nawet nie zauważyłam kiedy miną :P .

    Życzę Wszystkim owocnego i dobrego tygodnia 330759axz2xdugxx.gif


    I mam do dziewczyny które robiły te badania pytanko :

    -FSH , - LH, - Estrodiol, -Testosteron, -TSH,-PRL

    Wszystkie te badania wykonuje sie z pobranej krwi czy z wymazu tez ?.

    Szukam laboratorium i nie w każdym pobierają wymazy, dlatego pytam :) .
    Kochana wszystko z krwi ! Wszysciutenko ! :)

    Ja tez lubię takie kolacyjki itp:) wręcz uwielbiam .

    Ev lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna

    Dzieki ! :*

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    ZakręconaOna

    Dzieki ! :*
    Nie ma problemu kochana :*

    Ev lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ( głownie te co stosowaly Lutkę) ... jestem po 4 dniu stosowania luteiny do. poch. i od wczoraj a w zasadzie dzis nocy mam ciagle taki paskudny gorzki posmak w ustach ... bleee ;/ .

    Czy to moze miec cos z tym wspólnego ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 12:12

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Dziewczyny ( głownie te co stosowaly Lutkę) ... jestem po 4 dniu stosowania luteiny do. poch. i od wczoraj a w sazadzie dzis nocy mam ciagle taki paskudny gorzki posmak w ustach ... bleee ;/ .

    Czy to moze miec cos z tym wspólnego ?
    Jeżeli kochana dopochwowo to nie ma noc wspólnego raczej:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ... dziwne to bardzo bo jeszcze takiego posmaku w ustach nigdy nie miałam ;/

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Hmmm ... dziwne to bardzo bo jeszcze takiego posmaku w ustach nigdy nie miałam ;/
    Wiesz co różnie to jest , Ja bez ciąży miałam metaliczny smak ( co PODOBNO jest objawem ciąży) a w ciąży wgle go nie miałam itp . Także wiesz


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wiesz co różnie to jest , Ja bez ciąży miałam metaliczny smak ( co PODOBNO jest objawem ciąży) a w ciąży wgle go nie miałam itp . Także wiesz

    Na ciąże w tym cyklu nie liczę bo podobno był to cykl bez ovu, czekam az przyjdzie @ i biore sie z M do działania :P , wiec nawet o tym nie pomyślałam, ale zastanawiam sie skad to taki posmak, myślałam ze to jakiś skutek uboczny Lutki ale nic nigdzie nie pisze.

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam nigdy nie mam takiego smaku. a teraz to w ogóle przez ten katar to co nie jem to mam wrażenie jak bym trawe jadła :D chociaż nigdy jej nie próbowałam i nie wiem jak smakuje :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi kochane za jakie grzechy mnie to spotyka. ogólnie cere mam trądzikową, ale już coraz lepiej wygląda. a dziś rano się budzę i na twarzy mam 3 dosłownie diody czerwone. Do tego pierwszy raz robi mi się na łopatce. Boli strasznie. ;/ nie powiem, bo co każdy cykl mnie wysypuje, ale nie na tak czerwono jak teraz :( az w lusterko nie mogę patrzeć ;/

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 17:03

    Ev, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tutaj też jeszcze raz ogromne GRATULACJE ! :) 440576q8wrax7se2.gif

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ślicznie: ) <3

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze raz gratuluję :) i zarażaj nas wiruskami :P

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :-) oj dziewczyny jak mi sie nie chce szykowac tej kolacji

    55990b83d2.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa a co dobrego przyrządzasz ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 17:36

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje znalalam przepis na piers kurczaka z sosem z pomaranczy pachnie ciekawie

    55990b83d2.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Testuje znalalam przepis na piers kurczaka z sosem z pomaranczy pachnie ciekawie

    No , no moze byc całkiem dobre ! :))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolacja! Marzy mi sie ogorkowa! Okej, nastawic sie to bede kichac: ))))

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na kolacje serek caprrio z pomidorkiem i bazylia ! Mmmmniam:)
    Kuzwa kolejne ciuszki kupilam: o szok hehe ale cieszę się bo są piękne i na trochę starcza .
    Jej jeszcze zakupy w aptece , wanienka i kuzwa koniec ! :) wszystko mam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ