Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    My dziś mieliśmy genetyczne USG.
    Wszystko w porządku u Maluszka :) Wymiary Maleństwa w porządku, rośniemy sobie i znamy już płeć :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Klauudyssa kiedy testujesz w dniu @ ?
    Hejka ja to jeszcze nie wiem co będę robić żadnych planów nie mam więc tylko ogarnę chatkę ugotuję obiad i po robocie :)

    Jak nie przyjdzie to będę testować trochę szkoda mi kasy :) A ty ?

    Ona. pochwalisz się ?

    55990b83d2.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Jak nie przyjdzie to będę testować trochę szkoda mi kasy :) A ty ?

    Ona. pochwalisz się ?
    A ja jestem w ciąży więc testować nie będę kochana :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Ona. pochwalisz się ?
    Córunię będę miała <3

    Heathera, Ev, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona i dobrze zrobiłaś z tymi badaniami przynajmniej spokojniejsza będziesz :)
    Ona to fajnie, że maluszek rośnie zdrowo :)
    Klauudyssa to trzymam kciuki :)

    Kurde a ja dzwoniłam dzisiaj do gina i się okazało że jest inaczej niż wcześniej jak chodziłam i są większe kolejki przez co wizytę mam dopiero na 7 września. Nie wiem jak ja się doczekam jeszcze prawie 2 tygodnie i nie wiem czy nie lepiej pójść gdzieś spróbować indziej albo prywatnie żeby wcześniej. Co myślicie ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona gratulacje córeczki :) Szczególnie, że z tego co zauważyłam o wiele częściej rodzą się chłopaki

    ZakręconaOna, ona. lubią tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • panipasztetowa Autorytet
    Postów: 503 100

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nijak. Też jakiegoś doła mam. Zimno mi ciągle. Eh. Polska służba zdrowia mnie dobija. Wczoraj miałam wizytę u gina, w sprawie tej toxo, na nfz miałam się zgłosić. Dobrze nie usiadłam, a ten już do mnie 'do widzenia'. Myślałam, że kurwica mnie weźmie. ;/

    Ja nie wiem po co my opłacamy te zusy i inne gówna, skoro człowiek nawet nie może nic konkretnego od lekarza usłyszeć, bo jeden do drugiego tylko odsyła. ;/

    Udało się! <3

    oar8skjo5klh7dzq.png
  • panipasztetowa Autorytet
    Postów: 503 100

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym - ona, gratuluję córeczki :)

    Ja teraz na wizytę chcę iść w tym czasie w którym Ty teraz byłaś. Ciekawe czy mi się uda coś wypatrzeć. :)

    Poza tym powiem Wam szczerze, że oszaleję chyba z tych nerwów. Niedość, zę mam to świństwo, to jeszcze biorę leki przeciwpadaczkowe na bóle głowy. Mam takiego stracha, ze bobasowi coś będzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:08

    ona. lubi tę wiadomość

    Udało się! <3

    oar8skjo5klh7dzq.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Ona gratulacje córeczki :) Szczególnie, że z tego co zauważyłam o wiele częściej rodzą się chłopaki
    Też zauważyłam, że częściej ostatnio chłopcy się rodzą.

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona gratuluję córeczki :) dobrze, że wszystko dobrze <3 rośnijcie sobie dalej w spokoju :)

    ona. lubi tę wiadomość

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka sory ale jestem ostatnio zakręcona masakra Gratulacje Ona

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę podzielić sie swoimi uczuciami :P
    Po pierwsze zepsuł mi się chyba termometr, bo jak na moje cykle pokazuje zbyt wysokie temperatury :D
    A po drugie czuję sie dziwnie. Nie fizycznie, ale psychicznie.
    Nie cieszę się, ze może się udało. Nie martwię się, że może jednak się nie udało.
    Tylko czuję jakiś lęk i niepokój... Nigdy tak nie miałam ehh :/ i nie wiem czym to jest spowodowane...

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona na innym wątku juz gratulowalam . :)
    Pasztetowa a lekarz wie o lekach na padaczkę ? Jak wie i możesz brać to spokojnie nie demerwuj się , jakby były szkodliwe to nie pozwoliłby ci brać . :)
    Hera Ja myślę żebyś poczekala:) nie ma co się spieszyć aż tak na poczatku ciąży w z wizyta a do 7 zostało 13 dni , wytrzymasz maluchu :* Ja mam 5 wizytę , będę czekać z Toba: p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    muszę podzielić sie swoimi uczuciami :P
    Po pierwsze zepsuł mi się chyba termometr, bo jak na moje cykle pokazuje zbyt wysokie temperatury :D
    A po drugie czuję sie dziwnie. Nie fizycznie, ale psychicznie.
    Nie cieszę się, ze może się udało. Nie martwię się, że może jednak się nie udało.
    Tylko czuję jakiś lęk i niepokój... Nigdy tak nie miałam ehh :/ i nie wiem czym to jest spowodowane...
    Skarbie chyba za dużo myślisz o tym wszystkim , nie tyle co o samej ciąży ale tej obserwacji itp . A może to jakiś znak ze zepsuł się termometr i czas na odpuszczenie zagladania tam sobie hehe .

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • panipasztetowa Autorytet
    Postów: 503 100

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ona na innym wątku juz gratulowalam . :)
    Pasztetowa a lekarz wie o lekach na padaczkę ? Jak wie i możesz brać to spokojnie nie demerwuj się , jakby były szkodliwe to nie pozwoliłby ci brać . :)
    Hera Ja myślę żebyś poczekala:) nie ma co się spieszyć aż tak na poczatku ciąży w z wizyta a do 7 zostało 13 dni , wytrzymasz maluchu :* Ja mam 5 wizytę , będę czekać z Toba: p

    Tak, wie.. Ale on nie chce wchodzić w kompetencje lekarza, który mi je zapisał. Sama już nie wiem.. Dodatkowo nie mogę trafić na żadnego lekarza, który by mi cokolwiek sensownego powiedział o tym wszystkim. Oszaleć można..

    Udało się! <3

    oar8skjo5klh7dzq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze uzbroic sie w cierpliwosc. A do tego jeszcze sie stresuje bo w ten czwartek mam rozmowe kwalifikacyjna do szkoly. I moze ten niepokoj bardziej tym spowodowany. Sama nie wiem.

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani pasztetowa to faktycznie na kiepskich lekarzy trafiasz, że nawet nic konkretnego Ci nie mówią:/ Tylko pamiętaj nie stresuj sie tak, wiem że trudno ale to nie robi dobrze dla Twojego maluszka.

    Paulette spokojnie poczekaj na termin @, jak zapełnisz sobie czas to szybko te 7 dni minął

    Zakręcona no to może i poczekam, razem raźniej :) Z tym, że u mnie to wychodzi że zacznie się 9 tydzień, tak jak dobrze liczę? a jak wiadomo w Polsce do 10 trzeba iść żeby becikowe dostać

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasztetowa to faktycznie właśnie jak mówi Hera , ze na lipnego lekarza trafilas . :( hm ... A może jakąś prywatna wizyte jak na NFZ taka olewka ? Może tam ktoś bardziej się zainteresuje ?! Ja przed ciąża przy staraniach tak musialam z4obic bo kazdy olewal moje choroby i rozkladal ręce a prywaciarz zadzialal odrazy serio . Pomysl o tym

    Paulette no to juz wiemy skąd stresik i niepokoj . Meliska kochanie , meliska . :p

    Hera dokładnie wtedy będziesz miała 8 t 0 d wiec zaczniesz 9 :) spokojnie zmiescisz się co do becikowego hehe
    Ja pierwsza wizytę miałam w UK u polskiego lekarza w 8 t3 d:)
    Poczekamy razniej będzie hihi:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to odliczamy. Dla Ciebie jeszcze 11 dni. Dla mnie jeszcze- 13 dni :P

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekać się nie mogę:) to będzie koniec 33 tygodnia , i USG 3 d genetyczne 3 trymestru . Ah zobaczą jak mój synus wygląda , teraz to juz wygląd jak do porodu: D oby się pokazał bo mamusia kasy zostawia w chuj ! :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 444 445 446 447 448 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ