X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na szczescie bez kredytu sie obeszlismy. Domek 3 lata budowalismy :-) trzymam kciuki za Wasz kredyt :-) budowac i urzadzac dom to sama radosc :-) a tego programu nie ogladalam nigdy. Musze obejrzec. Ja mam w glowie pomysl na wszystko i powoli realizuje. Nie wiem czy urzadzanie mi wyszlo ale mi sie podoba :-D

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się bardzo podoba szczególnie schody, kuchnia i ten stolik okrągły z tymi oknami :) Ale najważniejsze żeby Wam się podobało i żebyście tam się dobrze czuli :) A że bez kredytu jeszcze sie udało to w ogóle pogratulować :)
    Dzięki za kciuki :) Niby zdolność kredytową mamy o wiele większą niż kredyt chcemy wziąć ale wiadomo zawsze może coś wyjść nie tak...szczególnie jak ja zawsze jestem czarnowidzem i oczywiście boję się, że nie wyjdzie :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety @ :(
    chyba muszę na jakis czas dać sobie spokój z ovufriend :( nie służy mi to zbytnio, będę rzadziej do Was zaglądać. Trzymam kciuki za wszystkie z Was :*

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka super domek :)

    palma jeśli czujesz, ze potrzebujesz odpoczynku to zrob go i wroc do nas jak bedziesz na silach :)

    Dzień dobry :)
    Wczoraj nie miałam już kiedy napisac, bo pozno wrociłam z USG i bylam zmeczona. U nas wszystko ok, klocuszek przybiera na wadzze i wazy 590gram :)

    Dziewczyny jaka powinna byc dlugosc szyjki na tym etapie? Bo martwię się, że moja jest za krótka..

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry .
    Ona ładny klocuszek Ci tam rosnie hihi , a Jaką masz ta szyjkę ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma jeśli Ci to poprawi samopoczucie to tak zrób i spróbuj się zrelaksować i nie myśleć tak ciągle o staraniach po prostu trochę odpuścić. Wierzę, że niedługo wrócisz do nas z fasolką :)

    Ona to super, że wszystko ok :) A co do szyjki za bardzo się nie znam ale nie ma chyba jakiś standardów jaka ona ma być bo wiadomo każda kobieta jest niższa czy wyższa i szyjka może mieć różną długość, ważne by się szyjka nie skracała. Jeśli lekarz nic nie mówił, że coś jest nie tak to na pewno jest wszystko ok. Gdyby Ci się szyjka skracała na takim etapie to być dostałą od razu nakaz leżenia. Znam przypadek kobiety która jak zaszła w 3 ciążę to lekarz mówił, że może nie donosić bo praktycznie nie ma szyjki bo coś tam jej się zrobiło i musiała leżeć całą ciążę...i urodziła zdrowe dziecko z tym, że wcześniaka ale to tylko dlatego, że za bardzo nie leżała w tym łóżku...

    Jeju a ja musze do zusu jechać znowu po papierek potrzebny do kredytu bo ostatnio dali mi zły, nie ten o który prosiłam :/ I się denerwuje bo nie lubię się kłócić i w ogóle załatwiać takich papierków... eh oby tylko sprawnie poszło i problemów nie robili :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzień dobry .
    Ona ładny klocuszek Ci tam rosnie hihi , a Jaką masz ta szyjkę ?
    32,21 mm
    nie wiem czy to ok czy nie.
    Pierwszy raz miałam tak mierzoną dopiero.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera nie wiem czy mi się skraca czy nie, bo pierwszy raz mi tak mierzyli, do tej pory tylko mowili ze wysoko i zamknięta. No i tym razem polozna mi mierzyla, do gin ide dopiero za 2 tygodnie

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje, że gdyby było coś nie tak to położna by od razu Ci powiedziała ona też się przecież na tym zna, ale jeszcze u lekarza jak będziesz to się upewnisz. Ja np nigdy nie miałam szyjki mierzonej tzn sprawdzaną miałam i pod koniec ciąży mówił lekarz że się skracał ale nie podawał mi konkretnie ile mam mm

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 2 tygodnie wizyta to dopytam właśnie o ta szyjke. Powiem ze mnie niepokoi.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie wypytaj i wtedy będziesz spokojna :)
    A mój mąż oszalał i postanowił, że kupimy jednak psa :P (wcześniej Wam pisałam, że szukam jakiegoś zwierzaka dla synka) i on stwierdził, że chce psa i to yorka a ze piesek mały to nie będzie problemów żeby z nim gdzieś jeździć i że nie będzie mu źle w mieszkaniu plus do tego w balkonie jest taka klapka (bo wujek kota miał i żeby sobie wchodził) to piesek też będzie mógł. Już pieska zamówiłam i mamy go odebrać ok 20 grudnia :D

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chcemy kiedys pieska, ale dopiero jak w Polsce w domu zamieszakmy, bo ja nie toleruje zwierzat typu pies/kot w domu.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieski są cudowne ;)) Co prawda my z mężem w Krakowie mamy kota (jest naszym baby kochanym) , bo szkoda nam psinki na mieszkanie i to w tym zatrutym mieście, ale w naszych domach rodzinnych ja mam 2 beagle a mąż mieszkankę beagla z posokowcem :) Wszystkie suczki i mega przyjazne. Ale biegać dużo potrzebują ;)

    Jak kiedyś będziemy mieć domek to też pieska koniecznie :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego my bierzemy malutkiego pieska bo jak dla niego to będzie trochę metrów do biegania plus jeszcze ten duży balkon no i wiadomo u nas na mazurach pełno jest łąk, lasów i mniej zanieczyszczeń więc będzie z nim gdzie latać :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera no to malutki piesek bedzie idealny :)) Tylko pamiętaj :P Taki York też potrafi nieźle broić :P Chowajcie buty głęboko :P

    Heathera lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to słyszałam że niektóre yorki są fałszywe :P

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka to Ty z moich stron jak z Krakowa :-) my mamy suczke shih tzu. Najlepsze psiaki dla dzieci. Ja tez slyszalam ze yorki falszywe a shih tzu polecam kazdemu przy dziecku :-)

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Labradory też są przyjazne dla dzieci :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak Labladorki do dzieci też jak najbardziej ;))

    Kasieńka w Krakowie mieszkam, bo tu studiuje ale pochodzę z podkarpacia

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to juz duze psiaki ;-)

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
‹‹ 576 577 578 579 580 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ