X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 listopada 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No duże ale tak samo kochane jak małe :) Mi to się marzy owczarek niemiecki ale mam małe mieszkanko żeby mieć takiego psiaczka w domu :(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby są takie opinie ale mój mąż się zakochał w yorku kolegi i powiedział że tylko takiego chce :P
    Z resztą ja uważam, że dużo też zależy od temperamentu psiaka i wychowania

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 6 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka:) wrote:
    Kamilka to Ty z moich stron jak z Krakowa :-) my mamy suczke shih tzu. Najlepsze psiaki dla dzieci. Ja tez slyszalam ze yorki falszywe a shih tzu polecam kazdemu przy dziecku :-)
    Zgadzam sie, to najwspanialsze psy na swiecie. Ja mam chlopca Juz wam pokazuje
    http://wstaw.org/m/2015/11/06/CYMERA_20150608_135118.jpg taki model:))))

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka fajny :) Ale mój york tez będzie fajny :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Patutka fajny :) Ale mój york tez będzie fajny :)
    To kwestia jak go tam traktuja i jak Ty go ulozysz kochana. :)
    Moj np jak cos mu sie nie podoba, to jezyk mi wystawia xd

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona myślę że szyjka ok , oby się tylko nie skręcała . Wiesz każda kobieta ma inną szyjkę , Ja np. Z natury mam bardzo długą i całą ciążę aż do 39 tyg miałam 5 cm prawie ale są inne które maja 3 i całą ciążę pięknie donoszą , kwestia organizmu. Nie martw się tylko w razie co nie przemeczaj i czekaj na wizyte , też uważam że gdyby było coś nie tak to by położna się oddawała


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • kasiia93 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Jestem tu nowa, mam nadzieję, że szybko się odnajdę :) Nazywam się Kasia i mam 22 lata. Nie mam męża, ale mam wspaniałego chłopaka, z którym chcemy mieć dziecko. Właśnie po 3 latach odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, zaczęłam przyjmować kwas foliowy. Bardzo chciałabym jak najszybciej zajść w ciążę, ale nie wiem czy tak od razu po odstawieniu można i czy jest to bezpieczne... Stąd moja prośba o wasze zdanie na ten temat ;)Pozdrawiam :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasia.
    Osobiście uważam , że bezpieczne . Jest na prawdę wiele kobiet które w taki sposób właśnie zaszły w ciążę nawet pod okiem lekarza . Dawali antybobasy i po odstawieniu odrazu starania bo większe prawdopodobienstwo miało być .
    Powodzenia życzę :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 6 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona. nic się nie przejmuj :) ja miałam 2,5 cały czas, w 8 miesiącu 1,5 cm i przenosiłam 11 dni :P

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • kasiia93 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna uspokoiłaś mnie i pocieszyłaś, bo tyle się naczytałam, że trzeba przynajmniej 3 miesiące poczekać... Dziękuję bardzo ;* Czyli pozostaje mi (nam) zacząć spokojnie starania ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej , co tam dziewczynki ? :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Zakręcona :) jak tam Twoj maluszek ?

    U mnie tyle, że już nie wiem czy była owu czy dopiero będzie. Dziś 13dc, staramy się od 6dc. Jak wrzuciłam informacje na wykres o śluzie to nagle mi wyznaczyło owulacje na 10dc, co wydaje mi się troche mało prawdopodobne.... w kolejne dni się okazało że ten śluz rozciągliwy nie był tylko jednak wodnisty....a nic z tego nie wiem :P nie umiem ocenić tego śluzu. Cały czas mi sie wydaje ze jest tylko wodnisty. Chyba sobie dam spokoj z tymi obserwacjami, bo mi to nie wychodzi a tylko mnie stresuje

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robić testy owu, ale sobie odpuściłam i nie kupiłam bo mi mąż mówi, że się za bardzo nakręcam i wariuje i przez to sie bede jeszcze bardziej denerwować. Posłuchałam go i teraz żałuje bo nie wiem co z tą owulacją

    ckaidqk34aroni5a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika nie zaluj ! :-) najwidoczniej jeszcze nieodnajdujesz się w obserwacji a faktycznie czasem idzie fiksa dostać . Staranie bez obserwacji śluzu np. Też jest fajne a mnie stresuje że a bo tu nie wiem jak określić aa co do ovu kochana to tylko maszyna że tak powiem , on wiele czynników bierze a czasem jeden i określa owulację , poprawkę trzeba brać na to .
    Temperaturke mierzysz sobie ? :-)

    A mój synus w porządku , dziękuje że pytasz :*
    Rośnie , ciągle na cycku siedzi eh , mam nadzieję że zmieni się to niedługo i unormuje sobie pory jedzenia .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    To kwestia jak go tam traktuja i jak Ty go ulozysz kochana. :)
    Moj np jak cos mu sie nie podoba, to jezyk mi wystawia xd
    hehe to niezły pies :D

    Zakręcona właśnie jak tam maluszek ?

    Kasiia witaj :)

    Kamika to może po prostu wrzuć na luz, dalej się starajcie a co wyjdzie to wyjdzie, jeśli macie trafić to i tak traficie w ten dzień bez testów owu :)

    U nas dzisiaj senny dzień strasznie. Synek wstał ok 8 i z mężem traktory oglądali a ja sobie spałam. Wstałam na śniadanko przed 11 i mąż pojechał do szkoły. Chciałam z synkiem pójść do sklepu i na spacerek krótki (bo zimno) ale mały poszedł się schować żebym go szukała (czasem tak robi) a że schował się w swoim łóżku pod kołdrą to zasnął :P I teraz sobie śpi i muszę czekać żeby wstał żeby do tego sklepu iść :P Później trochę się pobawimy i muszę odkurzyć i pozmywać i siew wykąpać bo wieczorem jesteśmy zaproszeni na imprezę do brata mojego M.

    A jak tam u Was ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera ogolnie ok :-) dziś noc miałam nie przespana bo on tylko cycek i cycek .
    Tak jakby chwilę się najadl i za pół h nie całe od nowa polska ludowa .
    A takto jest bardzo grzeny babelek i taki kochany :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz a u nas odwrotnie było, jak urodziłam w 38 tygodniu to synek bardziej wolał spać niż jeść i kazali mi go budzić co 2/3 godziny na jedzenie, nawet w nocy. Więc musiałam tak robić i na szczęście na wadze przybierał. Jak był starszy to też w dzień lubił wisieć na cycu, zasypiać tak i później był problem go odłożyć żeby się nie obudził ;p
    Była u Cb położna ? Możesz się jej podpytać, ale jeśli przybiera na wadze to powinno być wszystko ok :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 listopada 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była położna wczoraj właśnie , mówiła , że to wszystko normalne bo dziecko najczęściej na początku wisi dużo na cycku a później po ok 2/3 tyg normuje sobie i je normalnie a nie ciucka tylko .
    W piątek ma znów być kolejna wizyta to może zwazy mi już małego .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to widzisz wszystko jest ok :) U mnie na początku pewnie tak spał bo z brzuszka szybciej wyszedł i się nie wyspał tam :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera haha być może. :-D

    Heathera lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 577 578 579 580 581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ