X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 lutego 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka tak jak dziewczyny radzą jakaś maść rozgrzewająca. Jak nie przejdzie to może do lekarza się przejdź.

    Asme jak dla mnie to normalne ze skoro kobieta decyduje się karmic piersia to ma laktator bo moze byc np nawal pokarmu i dziecko nie da rady zjeść. Albo właśnie wyskoczyć gdzieś trzeba będzie coś załatwić. Po to są te laktatory by ulatwic bo niebukrywajmy ciężko jest karmic piesrsia bo musisz byc non stop przy dziecku, zachować dietę, nie pić alkoholu wiec nie widze niz zlego w laktatotze. Ale oczywiście to jest moje zdanie i nie narzucam go tak jak piszesz ze niektóre wszechwiedzace mamusie robią :p najlepiej takie omijać szerokim łukiem :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 6 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe o teraz czekamy na następne dzieciaczki forumowe :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Marzycielka tak jak dziewczyny radzą jakaś maść rozgrzewająca. Jak nie przejdzie to może do lekarza się przejdź.

    Asme jak dla mnie to normalne ze skoro kobieta decyduje się karmic piersia to ma laktator bo moze byc np nawal pokarmu i dziecko nie da rady zjeść. Albo właśnie wyskoczyć gdzieś trzeba będzie coś załatwić. Po to są te laktatory by ulatwic bo niebukrywajmy ciężko jest karmic piesrsia bo musisz byc non stop przy dziecku, zachować dietę, nie pić alkoholu wiec nie widze niz zlego w laktatotze. Ale oczywiście to jest moje zdanie i nie narzucam go tak jak piszesz ze niektóre wszechwiedzace mamusie robią :p najlepiej takie omijać szerokim łukiem :)


    Właśnie przy nawale odciągając można sobie krzywdę zrobić i zaburzyć laktację. Ale to teoria.. jedna z wielu zresztą.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lutego 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee masz rację , absolutna !
    Ja np. Karmie piersią , mam laktator i odciagam nie raz bo czasem mleka mam tyle że mały nie przeje a nienawidze jak ktoś próbuje mi narzucić własne zdanie . Owszem jestem dumna z siebie , że karmie piersią i pragnę jak najdłużej to robić ale matek które karmią mm z własnego wyboru czy też nie niepotepiam ...
    Na październikowych niestety mialysmy dwie takie dziewczyny a szczególnie jedną która aż była nie mila jak czytała że ktoras podała mm albo robiła z nich źle matki ... Coś okropnego ... Nie cierpie czegoś takiego bo to jest każdego indywidualna sprawą i zbyt osobistą by ktoś to oceniał

    Biedroneczko jejku jak ten czas leci ! Właśnie spojrzalam na Twój żuwaczek :-o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Właśnie przy nawale odciągając można sobie krzywdę zrobić i zaburzyć laktację. Ale to teoria.. jedna z wielu zresztą.
    Serio ? Nie spotkałam się z taka teoria. Ja z wiktorek mialam nawal jakos 3 dni po porodzie. Normalnie az gorączki dostałam i pielegniarka poradzila żeby laktatorem odciagnac. I nie wim co by było gdybym nie odciagnela tak mnie piersi bolaly i jeszcze ta gorączka...

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona a Ty w Pl Jeszcze czy juz jie bo się pogubilam ? Jak tam synek rośnie ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 7 lutego 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee ja znów słyszałam, że lepiej przy nawale odciagać.. nie wiem co prawda teraz..

    Biedroneczko zdrowia więc dla męża i niech córcia czeka aż tato wyzdrowieje.
    Jak się w ogóle czujesz? Boisz się?

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lutego 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera dziś ostatni dzień w Polandii , jutro o 13 mamy lot . Mega stres towarzyszy :-(
    A synek rośnie i chowa się bardzo dobrze , jest na prawdę bardzo grzeczny , w sumie wcale nie płacze chyba że coś mu doskwiera , daje mamie się wyspac ale kocha moje cycki jakby mógł 24/7 byłby przyczepiony do nich hahahha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To napisz potem jak lot minął, ale nie powinno być tak źle, może synek prześpi cały lot :) To fajnie już będziecie w swoim domku wszyscy razem :) Dobrze masz, że spokojny u nas Wiktor też spokojny był a jest niby taka teoria że jak jedno dziecko ma się spokojne to drugie dla równowagi będzie nie spokojne więc już się boje co to u nas będzie :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona a No leci czas leci :) dzis juz zaczęty 39tydzien (38+0) :)

    Ona dziekuje ja sie czuje dobrze cała ciąże nic mi nie dolegało nie miałam zadnych ciążowych objawów ale niestety dzis wstałam i mam kaszel :( kaszle od jakiegos czasu pije syrop z cebuli ale niestety nie pomaga dzis wstałam i kaszle duzo więcej :( maz jutro idzie znowu do lekarza bo nadal ma temperaturę pod wieczor a w dzien stan podgorączkowy.Przy okazji powie zeby zapisał mi cos na kaszel.Teraz tylko sie modlę zeby malutka nie chciała wyjsc póki nie minie nam choróbsko.Czy sie boje??sama nie wiem,czasami mam tak ze jak pomysle to mowie o Boshe ciekawe jak to bedzie,a czasami mowie sobie dam radę i modlę sie o błyskawiczny poród :) :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko szczerze ? Większość osób teraz jak patrzę to kurcze na dwa tyg czy tydzień przed porodem maja jakąś infekcje ... ja też miałam .
    Kochana już niedługo :-)

    Hera no może tak źle nie będzie hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie organizm przygotowując się do porodu jest bardziej osłabiony.

    Dziewczyny jak wygląda badanie z glukozą? Jutro jadę i się zastanawiam jak to przebiega. Rano kupię glukozę w aptece, jadę do labo i co dale? Będę tam miała siedzieć bite 2h? c.c

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee to chyba zależy od miejsca. U mnie np tą glukozę robi się u gina tam u pielęgniarki i oni już mają glukozę, nie trzeba kupować. Rano idziesz na czczo i mierzy cukier z palca, zapisuje wynik. Daje wypić tą glukozę i po godzinie trzeba znowu do niej przyjść i w tym czasie możesz sobie iść gdzie chcesz.

    Zrobiłam kolejne zakupy do wyprawki :D Kupiłam torbę do wózka, przewijak, sobie dwa staniki do karmienia do tego jeszcze skrzynię na kółkach na zabawki, skrzynie taką niższą na pościel pod łóżeczko i u tego samego sprzedawcy wzięłam osłonki do samochodu z Mickey i Minnie :P
    Zostały mi tylko do pielęgnacji kosmetyki i przybory (juz patrzyłam w geminni ok 150 zł wydam) i aspirator chce kupić elektryczny to ok 80 zł ale to pewnie kupię w następnym miesiącu żeby w tym już budżetu nie rujnować :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 7 lutego 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf to szczęście, bo już myślałam, że będę musiała tam kwitnąć cały czas.. a tak to sobie pójdę połazić chociaż.

    Hera, jak ja Ci zazdroszczę tego stanika ;D Ja mam w obwodzie 65cm i chyba takich małych do karmienia nie robią, bo nigdzie nie mogę znaleźć ;d A aspirator to dla mnie obowiązkowa pozycja 'katarek' - kuzynka używa przy córkach i jest rewelka.

    Ja planuję w najbliższym czasie wózek zamówić o ile fundusze pozwolą i na następnyjeszcze następny miesiąc zostawiam sobie do kupienia laktator, butle, smoczki i wszystkie tego typu rzeczy.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yen katarek to chyba zwykły jest ? Ja przy wiktorze mialam zwykły i sczerze dla mnie fluki z nisa były gorsze niż największa kupa w pieluszce :p wiec teraz wezmę elektryczny żeby było mi lepiej.
    A na allegro stanikow takich patrzyłas ? Ja man tak 70/75 ale miseczkę teraz takie większe B tylko wiec wzięłam jeden 70C a drugi 75B ;]

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie takie wzięłam: http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-specjalistyczny-75-b-i4995774523.html i http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-wygodne-odpiecie-70-c-i5341127190.html

    I torba do wózka, która strasznie mi się spodobała i będę ją mieć do spzitala na rzeczy dla małej i na podróże: http://allegro.pl/babyono-torba-dla-mamy-style-do-wozka-przewijak-i5806755902.html

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee ale ogólnie nie powinno się chodzić w trakcie badania glukozy bo podnosi to cukier niestety w jakimś stopniu . U Mnie było tak , że przyszłam na czczo zmierzyli mi z krwi cukier , wypilam glukoze i kazali mi siedzieć godzinę , po 1h pobrali krem i potem po 2 h ... W niektórych przychodniach lub albo robią tylko po godzinie lub po dwóch ale od na prawdę wielu osób wiem i po sobie też że nie wolno chodzić bo fałszuje wyniki .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera, ten katarek to taki aspirator, który się do odkurzacza podłącza. :) A staników nawet na allegro nie ma. Wszystkie do 70tki, a dla mnie to zdecydowanie za dużo ;/. Torba super, też na nią patrzyłam ale jaram się cały czas Babymoov, tylko te są cholernie drogie. No ale może może jak się wyrobię z kasą to zaszaleję ;d

    Zakręcona, ehh.. może chociaż do domu sobie podjadę albo w jakiejś kawiarni usiądziemy. Wszystko byle nie kwitnąć na tym korytarzu. Przeraża mnie to, że labolatorium jest obok gabinetu lekarskiego i siedzi się wśród chorych ludzi. Nie mam najmniejszej ochoty podłapać jakiegoś świństwa, tym bardziej, że podobno jelitówka panuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 19:42

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee no ja tam też za bardzo nigdzie nie chodziłam tylko poszłam z mężem i w samochodzie obok przychodni siedzieliśmy z otwartymi drzwiami bo mnie mdliło i wolałam samochód niż poczekalnię :P

    Te torby babymoov fajne teraz widziałam ale też drogie

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 7 lutego 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paskudnie drogie.. ale jakie piękne.


    Szczyt absurdu.
    Rozmawiam ze znajomym, któremu niedługo urodzi się dziecko. Pokłócił się z dziewczyną, bo powiedział jej, że nie będzie zmieniał pieluch. No i tłumaczy mi, że on może robić WSZYTKO, ale pieluchy to rola kobiety. No kur* tak mnie zirytował.. Szczególnie, że na początku niewiele może pomóc.. nakarmić za nią nie nakarmi, wstać nie wstanie bo po co skoro dziecko budzi się na jedzenie, umyć nie umyje bo to się wiążę ze zmianą pieluchy. A jeszcze ma 'być mu wdzięczna', że wgl chce jej pomóc. Ja pieprze, skąd się biorą tacy ludzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 23:32

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 623 624 625 626 627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ