X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 8 lutego 2016, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, czy jakieś nowe kreseczki się pojawiły? :-)


    Mordeczka, gratulacje i zdrówka, jak się czujesz?

    Asmee- kurde, powiem Ci, że mój tez wyrzeka się pieluch. Ale spoko ja mam sposób, albo pieluchy i mizianie małej albo zakaz dotykania haha :-P


    Ja przez tydzien bylam zajęta wyprawka. W zasadzie mamy już wszystko, prócz kosmetyków no i rzeczy do szpitala dla mnie, na to mamy jeszcze czas. :-)

    A oto my z niedzieli, trochę nam się urosło przez dwa tygodnie :-)

    http://wstaw.org/w/3NbE/

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 lutego 2016, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się nie może doczekać kiedy będzie mógł zmienić pieluchę :) nosz kurde co za gość...
    Patutka widzę brzusio rośnie. :) a po porodzie czuję się dobrze prawdopodobnie dzisiaj do domu. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka, jaki śliczny brzuszek! Patrzę na swój i nie pamiętam kiedy był taki maleńki.. teraz już ciąży ;d

    Mordeczka, super że wracacie do domu! Teraz dopiero będzie wyjątkowy czas z maluszkiem <3

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee ja mam 65 H i stanik do karmienia kupiłam w li parie :) tam jest o tyle fajnie, że nawet jak nie ma stanika do karmienia to wybierasz sobie ten, który Ci się podoba i oni w cenie przerabiają na karmnik :D ja mierzyłam te do karmienia to żaden nie był dla mnie wygodny to wybrałam taki mięciutki z koronki i przerobili mi :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoooo :)
    Asmee to jakiś leniwy gość. Wiadomo weźmie na siebie np tylko noszenie dziecka albo zabawę bo co innego mu zostaje.
    Ja na swojego nie mam co narzekać. Od urodzenia ustaliliśmy że on będzie kąpał dzieci i robi to (oprócz wakacji bo wtedy wraca z pracy o 10/12 w nocy jak nie później). Pieluszki też zmienia przynajmniej raz dziennie (właśnie oprócz tego okresu letniego w pracy bo po prostu nie ma go wtedy w domu). Wiadomo i tak większość obowiązków przypada dla matki szczególnie jeśli karmi piersią, ale zawsze to lżej jak nawet trochę mąż pomaga.

    Patutka brzusio piękny :) uuu z wyprawką zaszalałaś skoro większość już masz ale przynajmniej nie musisz się martwić, że nie zdążysz :)

    Mordeczka fajnie, że już do domu :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja rozumiem, że większość rzeczy i tak robi matka.. ale do cholery podejście nie zrobię, bo to obowiązek kobiety, to przesada. Ja patrząc na mojego ex też zajmowałabym się małą większość czasu sama i to oczywiste, bo on pracuje.. ale nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła wyjść z domu, bo dziecko będzie miało brudną pieluchę przez cały czas.

    Eh, ja miałam dzisiaj iść na glukozę, ale zaliczyłam nieprzespaną noc i fatalnie się czułam. Nie wytrzymałabym na czczo bez wymiotów. Pójdę zaraz do apteki kupić glukozę, a na badanie wybiorę się jutro i przy okazji zrobię sobie znowu TSH i FT4, bo jutro też mam endokrynologa.

    Ciekawe jak tam Tymoteuszowa. Mam nadzieję, że się nie rozchorowała.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee to odpocznij dzisiaj sobie :)
    Ja zaraz na wizytę lecę, bez usg ale z wynikami morfologi i moczu. Ciekaw jak tam moje żelazo. I umówię się na usg :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, a coś Ci się dzieje z wynikami nie tak? Ja od początku ciąży co chwile zaliczam infekcje i to już tak skrajnie, że wychodzi mi nawet od świeżo upranych majtek, gdy dam za dużo proszku do pralki. Mocz też od początku nie mogę wyprowadzić.. ciągle bakterie, fakt że nieliczne, ale są. No a teraz dodatkowo morfologia mi spadła i hemoglobina przy dolnej granicy. Cieszyłam się, że mogę do pracy jeszcze chodzić, a teraz już mi powiedzieli, że mam w tym miesiącu iść na zwolnienie. ;/ Na głowę dostanę w domu.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moczem jak do tej pory miałam wszystko ok, morfologia zła wyszła ostatnio tzn anemia i musiałam żelazo brać to było w grudniu a teraz właśnie znowu kontrolnie trzeba sprawdzić. Infekcje to ja łapie non stop ale grzybiczą sama nie wiem skąd to cholerstwo gdzie 2 razy dziennie się podmywam specjalnym płynem :/ Teraz w weekend skonczyłam antybiotyk i na razie jest ok ale ciekawe na jak długo

    Asmee może nie będzie tak źle poczytasz sobie jakąś książkę o ciązy i dzieciach jakieś zajęcie znajdziesz a przynajmniej odpoczniesz bo będzie co raz ciężej z brzuszkiem

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka- super. Boli Cię bardzo czy wszystko jest okej?

    Asmee- a to Twoja 1 ciąża?
    Pokaż brzuszek, bo ja na czerwcowkach praktycznie nie bywam. :-)
    Ale nie moge się doczekać Twojego tygodnia, przed nami tyyyyyle czasu! Ahhh.

    Heathera- dziękuję. Z wyprawka to bardziej chodzilo o finanse.....

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, wyniki morfologi lepsze niż ostatnio ale niestety dalej mała anemia i muszę brać żelazo. Na usg też gin mówił że zapisze mnie na następnej wizycie czyli 22 lutego.

    A z fajnych wiadomości to dostałam paczkę z bebiklubu :) Pudełko na pamiątki maluszka i album maluszka żeby wpisywać najważniejsze momenty i zdjęcia :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/55bc5d788665.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f14ffdf18dc9.jpg

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Młodamama93 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 lutego 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 12 lutego 2016, 17:31

    Młodamama93
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 8 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamama juz wiem który to katarek ale jednak wolę wydać więcej i nie męczyć się z odkurzaczem. Dla mnie sprawy z flukami to na prawdę koszmar wiec wole sobie wygodnie i szybko to robić :) Laktator właśnie nie mam pojecia jaki kupić. Z Wiktorem miałam ręczny jakiś i użylam go tylko jeden raz przy nawale ale karmilam go pol roku, teraz Weronikę chce dłużej ale czy będzie mi tak często potrzebny żeby kupić drogi elektryczny to nie wiem :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamama93, tak pierwsza ciąża :)

    Heathera, ja nawet nie ze względów finansowych chcę katarek, a raczej kieruję się opiniami. Mówi się, że jest dużo skuteczniejszy mimo wszystko. Jak chodzi o laktator, to zdecydowałam się na Lovi. Czytałam milion opinii i ostatecznie kuzynka mnie przekonała, że ten będzie dobry. Akurat tutaj wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że sobie krzywdy nie zrobię.

    Kaja pozdrawia wszystkie ciocie :*
    Program jak zwykle odwrócił zdjęcie.. i to brudne lustro ;d Dopiero na zdjęciu zauważyłam, że po myciu psa nie wytarłam lustra ;D
    2lyjat.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 18:38

    Paulette lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee poczytam o tym laktatorze bo też muszę wybrać właśnie. A jaki brzusio masz już duży :) I awatarek jaki fajny :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W smykolandzie niedługo będą promocje na nie, może się załapiesz. Zawsze to 10 procent taniej, a przy takiej kwocie to już słuszna sumka się robi

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee masz uroczy brzuszek! Zazdroszczę! <3

    Eh..może kiedyś i mi będzie dane cieszyć się brzuchem :(

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93, na pewno! :)

    Byłam na glukozie. 1-0 dla niej.. jutro powtórka. A ja będę dziś dzwonić do gin, bo już wiem, że się nie przebiję przez to badanie.. nawet 10 min nie wytrzymałam.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny ! Gratuluję tym którym się udało. Ja już tracę nadzieje. Mam 25 lat a czuję się jak emerytka... wiecznie się nie udaje a ciągle tylko złe wiadomości. :(

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo

    Dziewczyny nie załamujcie się, wiem że może być trudno ale zawsze warto mieć nadzieję. Trzymam kciuki za Was wszystkie ! :)

    Asmee oj współczuje z tą glukozą :/ Moja siostra dwa razy miała robione i dwa razy nie dała rady i gin powiedział że to nie ma sensu bo tylko dzidzia się stresuje. Ale chyba tylko skończyło się na tym że miała glukometrem zbadaną krew na czczo i nic więcej

    Patrze że dzisiaj dla wsyztskich jakiś zły dzień jest :/
    U mnie też kiepsko. W nocy nie mogłam zasnąć, kokosiłam się z boku na bok dwie godziny a jak zasnęłam to o 5 znowu się przebudziłam i nie mogłam spać. O 6 wstałam wyprawić chłopaków i poszłam spać dalej ale tylko do 9 bo listonosz zapukał (przesyłka z avonu i z allegro pojemnik na zabawki). Do tego wszystkiego znowu bolą mnie oczy. Już było ok dwa dni temu założyłam soczewki już prawie nie miałam czerwonych oczu więc nawet maści nie stosowałam tylko kropelki na dzień, ale dzisiaj jak wstałam to znowu oczy czerwone i zaropiałe i do tego strasznie pieką :/I jeszcze znowu mam katar straszny. Nie wiem może to uczulenie na coś :/ Zrobię obiad i jak zjemy po powrocie chłopaków to polecę spać. Może po prostu nie wyleczyłam dobrze, powinnam jeszcze kilka dni tej maści używać :/ Teraz będę kilka dni używać maści ale jak po jakimś czasie nie przejdzie to chyba się przejdę prywatnie do okulisty.

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 624 625 626 627 628 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ