X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera nawet nie wiesz jak trudno wszystkie moje koleżanki w koło z dziećmi a ja słyszę tylko ciągłe pytania kiedy TY i że kariera jest dla Ciebie ważniejsza i że będziesz żałować itd. a tak naprawdę mało kto wie że od zeszłego roku nic ....

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 9 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooj dziewczynki nawet nie mam kiedy do Was zajrzeć. :(
    Mam nadzieję że wszystko u Was w porządku. :)
    Widzę chyba że mamy nowe koleżanki witam się z Wami serdecznie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 9 lutego 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka no to muszą być straszne te pytania. Ale powiem ci ze ludzie po prostu nie wiedzą. Ja sama póki nie zapisałam się na to forum to nie podejrzewalam ze tyle kobiet i to młodych ma takie problemy z zajściem w ciążę i tez pewnie nie raz palnelam glupote pytajac się znajonych kiedy będą mieć dziecko.
    Wiem ze może to być wszystko dla Ciebie trudne :/
    A jesteś pod stałą opieką lekarza ? Robią Ci badania ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystko dopiero przede mną. Zaczynam dopiero tak naprawdę. Przede mną jeszcze badania hormonalne itp. Potem zobaczymy co dalej, bo niestety mój partner ma kiepską jakość nasienia Na szczęście dużo żołnierzyków.

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagłębiłam się w temat badania glukozy doustnie i kurcze, wiecie jaki to przekręt?! Robią nas w konia byle pieniądze mieć większe.. Mam zamiar napisać o tym na blogu, podrzucę Wam link, żeby nie pisać tego samego wszędzie. Może komuś się przyda na przyszłość. Ja na to badanie nie idę w każdym razie, gin mi przytaknęła :)

    Patkaaa, bo problem jest chyba w tym, że ludzie nie mają pojęcia o problemach z zajściem w ciążę. Wydaje im się, że to takie hop siup. Za to ja tez nie uważam, że z badaniami należy czekać do roku starań, tak jak mówią lekarze.. Przecież przez ten rok to już można w depresję wpaść, bo nie wychodzi.. A tak, od razu badania i wiemy na czym stoimy. Fakt, że to wydatek, ale do cholery, dziecko będzie większym wydatkiem.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa to dobrze że badania robicie, teraz dla Was jest czas walki więc musisz mieć dużo siły. Mam nadzieję, że masz dobrego lekarza który Wam pomoże i niedługo ucieszycie się z 2 kreseczek :)

    Asmee podaj potem link do wpisu bo mnie zaciekawiłaś


    U mnie dzisiaj nudnawy dzień, pochmurno za oknem i nic się nie chce. Oczy jeszcze trochę bolą chociaż już nie aż tak jak wczoraj na szczęście. Muszę obiad jakiś na szybko zrobić i zagonić męża żeby zrobił kilka rzeczy w domu min zawiesił ramki na zdjęcia to wtedy zrobię te zdjęcia i pokażę po pomalowaniu ścian. Może powiem żeby łóżeczko przyniósł z piwnicy żeby się wywietrzyło i pościel popiorę dla malutkiej :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś też pogoda straszna, taka depresyjna.. A mnie wzięło na robienie pomponów tiulowych nad łóżeczko Kai :) w międzyczasie farbę na włosy nałożyłam, bo od wakacji nie farbowane i na odrostach trochę siwych powyłaziło - przeklęte geny, do 30 będę zupełnie siwa chyba ;D

    Hera, a zdjęcia wywoływałaś stacjonarnie czy gdzieś w necie? Ja mam cały folder uszykowany do wywołania i się nie moge zdecydować gdzie z tym iść.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się bzdurą to że dopepo roku starań robi się badania. Mój lekarz pytał czy chce zajść w ciążę i czy coś mnie niepokoi - miałam dość nieregularne cykle. Teraz na szczęście są praktycznie w normie. Od razu mówił o badaniach a przede wszystkim o rozszerzonym badaniu nasienia partnera na początek także nie wiem. Na pewno dlatego że chodzę prywatnie jest wielka różnica. Nie rozumiem takiego podejścia a tym bardziej że niestety wzrasta ilość par z problemami poczęcia....

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa,masz po prostu dobrego lekarza. Ja zawsze chodziłam prywatnie, a dopiero któryś kolejny lekarz wziął się do roboty i postawił diagnozę. Fakt, że już wtedy byłam tak zirytowana, że cześć rzeczy na nim zwyczajnie wymusiłam, bo szłam wiedząc czego oczekuję na danej wizycie. W ciąży i tak zrezygnowałam z niego, bo mnie delikatnie mówiąc wkur* lekceważąc to, że plamię.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dzisiaj test i niestety 1 kreseczka :(
    Więc zostało mi czekać na @..

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry kochane :* mam nadzieję, że jeszcze chociaż niektóre mnie pamiętają :) odeszłam, bo jakoś tak wyszło.. Tyle się u Was zmieniło. Oczywiście wchodziłam do Was i Was podczytywałam. ZakeconaOna Twój dzidziuś ma ponad 3 miesiące a pamiętam jak wczoraj jak pisałaś o swoim stanie w ciąży itd :) Mordeczka dzień dnia wchodziłam i kibicowałam kiedy urodzisz :)
    Ogólnie gratuluję Wam wszystkim tym, które urodziły i tym które zaszły w ciążę. Ten czas tak szybko leci. Miałam już dawno do Was napisać, ale jakoś tak mi się schodziło :) mam nadzieję, że przyjmniecie mnie z powrotem? tę córkę marnotrawną :)

    Mordeczka lubi tę wiadomość

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee w sumie to nic nowego nie wywoływałam. Mam kilka zdjęć które wcześniej wywołałam, kilka z dzieciństwa mojego i męża, kilka ze ślubu mamy od fotografa. Teraz powieszę to co mam, aby było, bo dopiero po urodzeniu Werki chcę zrobić sesję dla dzieci i powymieniam.

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka a dzisiaj masz termin @ ?

    Paulette hejo ja Cię pamiętam :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pamiętam ciebie Paulette :)
    Marteczka póki @ nie ma jest nadzieja. :) ! Kibicuje <3

    Paulette lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zdradźcie tę receptę na to szczęście :D bo jakoś mi nie wychodzi .

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette u mnie na zmianę raz się cieszę i m am megaaa nadzieje a chwilę później jak znowu coś jest nie tak mam totalnego doła i zastanawiam się dlaczego jestem taka beznadziejna. Mój facet ma ochotę mnie dobić czasem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak ja. Az sama sie dziwie ze ten moj mi krzywdy nie chce zrobic :) sa takie dni gdzie czuje ze to juz chwila moment a za chwile mysl ze chyba nie w tym zyciu. W tym cyklu mielismy odpoczac ale i tak bezowulacyjny wiec nawet nadziei na wpadke nie ma :)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój facet podchodzi do tego wszystkiego na totalnym luzie ja tak nie potrafię. Boję się że on nie wytrzyma tej presji. Pilnuje go jeszcze żeby łykał witaminy bo lekko problem z jakością żołnierzyków co mnie też podłamało i w ogóle ciągle z tym wszystkim go chyba męczę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj to tez na luzie podchodzi ja tez juz staram sie wyluzowac, bo sama zauwazylam ze jak tak bede robic to na psychike mi siadzie. Wiem ze zostane mama wtedy gdy bede miala swoje 5 minut i to mnie jakos trzyma przy dobrych myslach. W ogole powiem Wam ze wczoraj minal rowny rok od zabiegu wylyzeczkowania i nie wiem czemu ale od wczoraj czuje sie taka lzejsza i pewniejsza siebie. Nie wiem czy to ma jakis z tym zwiazek, ale wazne ze moje samopoczucie sie polepsza :)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, hej! Podglądałam ostatnio jak Ci idą starania :)

    Podrzucam Wam ten artykuł o obciążeniu glukozą. Warto zajrzeć jeżeli Was to czeka, żeby nei dać zrobić się w bambuko.
    http://maminyblog.pl/test-obciazenia-glukoza-czy-jest-konieczne/

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 625 626 627 628 629 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ