X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale patrzcie też, że Ona coś się dawno nie odzywa.

    Tymoteuszowa dzięki :) dzisiaj mam usg to od razu powiem dla gina co jest i może coś zaradzi

    Jak tam u Was dzisiaj w ten dodatkowy dzień ? :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, uważaj na siebie przy tej ospie. W ciąży jest niebezpieczne podobno. Dla Wiktorka lepiej, że teraz złapał niż jak będzie starszy. Małe dzieci lepiej przechodzą ospę i później nie będziesz musiała się martwić :)

    Weekend rozpieszczał pogodą u nas, więc dzisiaj już pochmurno.. a akurat miałam zaplanowane wyjście z przyjaciółką. Za to teraz znowu biorę się za sprzątanie. Kupiłam wczoraj ostatnie rzeczy dla córci i dla siebie do szpitala. Cieszę się, że już wszystko mam :) Teraz powoli biorę się za segregowanie i pranie... bo jakimś cudem muszę opanować babcię z zakupami ciuszków. Mam nadzieję, że jak jej zajmę pralnię na te kilka dni to przejrzy na oczy i się opanuje.

    Mam też dzisiaj zamiar usiąść do maszyny i stworzyć 'projekty' organizerów dla małej, żeby wiedzieć ile materiału zamówić po wypłacie ^^. Planuję jeszcze uszyć kokon o ile starczy mi cierpliwości. :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom wiem, że teraz lepiej że przechodzi niż jak starszy.
    A właśnie na wizycie powiem dla gin tez o tej ospie, niby ja ją już przechodziłam ale wolę spytać czy muszę jakoś uważać.
    Asmę a co za organizery chcesz zrobić ?
    Fajnie, że mas już wszystko dla malej :)
    Mi zostało kilka rzeczy: aspirator do noska (zamówię po wypłacie), płyn do kąpieli (mam kupon do rosmana na hip), do tego balsam do ciała, pieluchy tetrowe, taką gąbkę do wanienki i więcej pampersów ale poczekam może coś z tego dostanę na babyshower
    I powodzenia z tym praniem :P U mnie to była męczarnia bo ja strasznie prasować nie lubię :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee szyjesz? Ale czadowo :D ja bym chciała się nauczyć, ale brakuje mi niestety motywacji :p hehe
    Ja już po zajęciach wracam do domku z orzystankami na zakupy :)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa nauczyłam się szyć jak szczury do domu przyniosłam, bo akcesoria do nich w necie są drogie i bardziej opłacało się samemu robić :) A z szyciem jest tak, że czym więcej robisz tym lepiej idzie :)

    Wow, to fajny masz plan, że tak wcześnie kończysz :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazdroszczę bo ja to nie mam predyspozycji do szycia...mam krzywe ręce i oczy :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny :) bo sama robiłam, ale muszę wrócić na 18:30 na jedne ćwiczenia. Akurat są przyjemne to nawet mi się chce :)
    Hera :* może tego da się nauczyć tak. żeby nie krzywic? :)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że da się nauczyć! Ja na początku nie byłam w stanie prostego szycia zrobić, a teraz już lecę z tym bez problemu :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny! :)

    Mam wolne. Ledwo żyłam wczoraj, a zaczyna się u nas dzisiaj promocja. Aczkolwiek mam dziś i jutro wolne. Mam dwie wiadomości. Dobra i zla :(

    Dobra - planujemy slub cywilny na rok 2017, bo w tym już nie damy rady.
    Zla - znowu jestem sama mój luby pojechał na tygodniowe szkolenie. Nie cierpie być sama :(

    Ponadto zbliża się termin końca okresu próbnego w mojej pracy. Boje się niemiłosiernie ...... Nie wiem co zrobie jak mi podziękują. Ale.. Nic takiego nie zrobiłam żeby nie mieli mi jej przedłużyć. Ale się denerwuje .. Bardzo.

    Biedroneczko, halo halo??
    Zakręcona widzę, że synek się rozkręca imprezowo.
    Asmee widziałam Twój brzuszek, piękniee :)


    Ja dzisiaj odpoczywam i nadrabiam internetowe zaległości. Powiem Wam tylko, że od jutra zaczynam diete. Przede mną 13 kg do zrzucenia. Dieta przyszla przez dietetyka z bebio. Czy któras z Was może korzystała?

    Zaczynam razem z ćwiczeniami. Trzymajcie kciuki zebym zrzucila do tego lipca.

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Marzycielko! :)

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee hehe to my z Tymoteuszową zapisujemy się do Ciebie na kurs szycia :)

    Marzycielka fajna wiadomość z tym ślubem :)
    A tydzień szybko zleci i Twój luby wróci
    Trzymam kciuki za pracę i za dietę :)

    Ja po usg :) Wszystko prawidłowo i ok :) Dalej jest dziewczynką :) Z pomiarów główki 33 tydzień i 2 dzień (czyli tak jakby 2 dni do przodu ) i waży 1900 :)

    Oczywiście się kręciła ale mam jedno zdjęcie buźki i wychodzi że taki pucuś z niej :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4002fb16984b.jpg

    Paulette, JestemMarzycielka, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Oczywiście się kręciła ale mam jedno zdjęcie buźki i wychodzi że taki pucuś z niej :D

    Zazdroszcze :) Mała piękności, dzięki laski za kciuki :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera <3 lovki! :)))) zazdroszczę :*
    Zapisujemy się na kurs do Asmee! :)

    Heathera lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lutego 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka to byla jednorazowa akcja !:D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... Zrobilam dzisiaj sikacza, bo ide dziś do lekarza z choroba... I znowu negatywny... W sobotę powinna być @, więc test mógłby wyjść pozytywny, ale niestety... Myślałam, że jak zluzuje to będzie ale... Nic z tego jak widać :( jestem podlamana :(

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka, gratuluję planów na przyszły rok! ;) Pracą się nie martw, na pewno Ci przedłużą. Kochana, tydzień szybciutko zleci. Pociesz się myślą, że ja cały czas sama siedzę :P

    Hera, maleńka śliczna! Taka Pyzunia przy mojej póki co <3

    Tymoteuszowa, nic straconego, do soboty dużo czasu! :) Mi przed terminem @ też test nie wyszedł, a robiłam 2 dni przed, więc stwierdziłam, że ciąży nie ma i dopiero po terminie coś mi nie pasowało i wyszły dwie piękne kreski! ;)

    Na kurs zapraszam. Na tapecie niedługo będzie szycie poduszek w kształcie zwierzątek :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa dokładnie, test nie musi być pozytywny jeszcze. Ja robiłam w dniu @ i to z porannego moczu a kreska wyszła tak bladziutka że musiałam za 2 dni test powtórzyć bo nie byłam pewna czy to na pewno ciąża. A nawet jeśli wyjdzie negatywny to nie ma co się załamywać, bo to nic nie pomoże. Wiem że trudno ale myśl pozytywnie :)

    Asmee hehe no pyza taka chociaż wagowo nie jest duża jak na ten tydzień, a nawet jedna z mniejszych. A Ty się nie martw dopiero teraz Twoja zacznie przybierać na wadze i puców dostawać :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 1 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że zacznie, bo tak sobie lecimy dolną granicą jak chodzi o przybieranie. Ale jak tak patrzę na jej kuzyna (od brata jej taty), to mam nadzieję, że geny po tatusiu przejmie jak chodzi o rozmiary. Mały zdrowiuteńki, ale kruszynka - 52cm przy prawidłowym przyroście masy mając miesiąc. Nie spytałam ile miał jak się urodził. Urodzić takiego okruszka to przyjemność ;d

    Za to u znajomej dziecko 4,5kg urodzone SN. Szczerze ją podziwiam, ale takiego lekarza co nie dał skierowania na CC bym zabiła. Dziewczyna w biodrach wcale się nie 'rozeszła' i wymiary miała za małe na SN, męczyła się okrutnie przy porodzie. Dała radę, ale już kolejnego dziecka nie chce, bo ma traumę straszną.

    Hera, marzec się zaczął to powoli przychodzi czas na kwietniówki. Jak Twoje nastawienie przed dniem X? :P

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ale sie rozpisalyscie ;) pozniej Was do czytam :) a ja nadal bez okresu nawet juz gubie sie ktory to dzien cyklu :/ jutro do gina, a dzis od rana mnie strasznie mdli i nie dobrze pewnie z nerw :( tak juz bym chciala ten okres dostac..

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    dawno mnie nie było, nie nadrabiam co tam naskrobałyście nawet.
    Przychodzę z usprawiedliwieniem.
    Mój Cud jest już na świecie <3

    Heathera, Paulette, JestemMarzycielka, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ