X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe osoby :)
    Ja tez mam juz 22 lata. O ciazy podjelismy wspolnie decyzje pol roku po skonczeniu mojego technikum. Teraz ucze sie w szkole medycznej. Jeszcze 1,5 roku ale wiem ze dziecko mi nie przeszkodzi w tym zyciu poniewac moge sie jeszcze tyle czasu starac. Chociaz jestem dzis taka szczesliwa, bo zadzwonilam do gina i ide w srode po 17 mam wizyte (chyba ze @ przyjdzie to nie wiem czybisc czy nie ale pewnie pojde). Powiem Wam ze ogolnie brak jakich kolwiek na @ ale moze przyjsc z nienacka. Chociaz moze zabrzmi to glupio ale jak pomysle ktory to juz dzien cyklu to zaczyna mnie mdlic hehe

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee polecam nie kupować dla małej mydełka bo bardzo wysuszaja skórę , lepiej jakiś płyn czy żel do mycia dzieci . Mydełko znacznie później ;)

    Hera ! Ja dostałam próbkę podkładu do twarzy taka jak maleńkie testery w sklepach a miałam dużo drozsze zamowienie od Ciebie haha , postarali się :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, nie wszystkie mydełka wysuszają :) Jako zwolenniczka naturalnych kosmetyków akurat mydła mam opracowane co i jak żeby było dobre. Bo fakt, że te drogeryjne to paskudztwo. Nie dość, że nie do końca spełniają swoją rolę to zostawiają osad i zapychają skórę lub właśnie wysuszają. Niestety dajemy się robić w bambuko z tymi wszystkimi cudownymi kosmetykami ;/

    xmilkax33333, czasem warto dobrze przemyśleć czy to jest dobry moment na dziecko. Faceci podchodzą do tego zupełnie inaczej niż my i często mają znacznie większe obawy 'czy dadzą radę'. Może lepiej tak niż szybko dziecko, a później jak dotrze to znikają - to już z własnego doświadczenia mówię :)

    Jeej, odebrałam właśnie wyniki GBS. UJEMNY! Kamień z serca! Nawet nie wiecie jak się cieszę.. Tak mnie już te wszystkie wyniki dobijały, że byłam prawie pewna, że wyląduje na antybiotyku. Super, że chociaż tego problemu mi oszczędzono.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 21:11

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee to jakie mydełko polecasz dla malego dziecka ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję mydełko w zielarni albo mydlarni takie 'ręcznie robione' na bazie oliwy, olejków, bez SLS i kwasów - na wagę. Gdzieś czytałam, że skład nie najgorszy ma też mydełko bambino, ale zawiera kwas - nie sprawdzałam osobiście. Dla dziecka planuję te najprostsze, że tak powiem 'oliwkowe' żeby poza właściwościami myjącymi miały też substancje nawilżające i natłuszczające. Wyszukałam w sieci Ministerstwo Dobrego Mydła - jeszcze tam nie kupowałam, ale Sroka zachwala. :) (bardziej o sobie myślałam niż dziecku akurat tutaj, bo mydła drogeryjne mi okropnie psują cerę).

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee no właśnie bambino np. Mnie wysusza a co dopiero dziecko , nie będę ryzykować . Ja mam taki płyn , w Anglii kupiony robiony normalnie na miejscu , mydla tam też robią super sprawa i taki.płyn kupiliśmy na bazie oleji naturalnych itp przeswietnie pachnie i jest przeswieyny naprawdę w całości hehe . Drogi bardzo bo kosztuje 85zl za pół litra ale mam Ci jeszcze 1/3 a maly ma zaraz 4 miesiące . Fakt ze nie używam go codziennie ale pierwsze 2,5 miesiąca dzień w dzień . Jest bardzo wydajny


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 27 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba też wziąć pod uwagę indywidualne cechy skóry, bo coś co mnie wysusza o Ciebie może działać super i odwrotnie :) ale fakt, nie ma jak to 'samoróbki'. Ja generalnie nie mam zaufania do drogeryjnych kosmetyków. Sama mam bardzo wymagającą skórę, więc bazuje w pielęgnacji na czystych olejkach, mydłach naturalnych i kremach robionych na zamówienie. Wolę odłożyć większą sumę i kupić coś dobrego niż kupować w sklepie i za chwilę oddawać koleżankom, bo mi szkodzi ;/

    Zastanawiam się jedynie nad kosmetykami Hipp, bo akurat one w serii dla ciężarnych mają super skład. Muszę poszukać u Sroki analizy dziecięcych..

    Tak ogólnie, to witam się w III trymestrze <3 :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee gratuluje rozpoczecia III trymestru teraz to juz praktycznie z gorki :) czas moment poleci ;)
    U mnie nadal czas niestety plynie wolno i bez okresowo.. zaczynam po malu miec tego dosc.

    Milego dnia zycze :*

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 27 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, biedna.. może lekarz zadziała jakoś na pobudzenie owulacji, bo u Ciebie chyba dość często cykl bez owulacyjne się zdarzają?

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkad mierze temperature a jest to nie caly rok to jest to moj drugi cykl bezowulacyjny.. mam nadzieje ze zaradzi cos na to i ze da cos na skrocenie moich cykli :/

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa w ciągu roku to niby w normie.. ale mam nadzieję, że coś zaradzi bez pakowania w ciebie zbędnej chemii. Na pewno ciąża u Ciebie to tylko kwestia czasu i przy odpowiedniej opiece lekarza, szybciutko zaskoczy :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje. Ide teraz do na prawde dobrego lekarza. Opiekowal sie mna jak lezalam w szpitalu. Mam nadzieje ze jego podejscie do pacjentki do czegos zobowiazuje.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee Ja akurat dla siebie kupuje kosmetyki nivea i jest super :) czasami też inne . Dla malucha tak jak napisała robione specjalnie przez to takie drogie ale są cudowne i również nivea oraz Ziaja ma . Ale masz rację pewnie . A hippa jak chcesz kosmetyki kupić to zniżkę możesz mieć rejestrując się na stronie hipp , dostaniesz zupkę i wyzeczke w prezencie plus kupony na mleka , kosmetyki i sloiczki . :) ok 20% zniżki . Tylko ok miesiąca możesz na to czekać a pozniej kolejna paczka w rossmanie za grosz do odebrania . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 27 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    ja po wizycie u okulisty. Ostre zapalenie spojówek alergiczne. Zabuliłam aż 170 zł ale przepisał mi jakieś 4 leki bo i krople do nosa i do oczu i tabletki. Ciekawa jestm ile za to jeszcze zapłacę, bo mąż ma kupić jak będzie ze szkoły wracał. Od wczoraj po południu źle się czuję :/ Może to przez te oczy sama nie wiem ale nie mam w ogole apetytu a jak cos zjem to jest mi nie dobrze. Wczoraj raz wymiotowałam i dzisiaj rano tez raz. Najchętniej to bym ciagle tylko leżała albo spała :/ Mam nadzieję że mi się polepszy...wolałabym nie isc teraz do spzitala bo w poniedzialek mam usg ale jak tak dalej bedzie to nie bede miala wyboru

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 27 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, trzymam kciuki żeby okazał się dobrym lekarzem! :)

    Zakręcona, a Nivea właśnie jak chodzi o skład jest bardzo słaba. Jedzie na opinii, że tak powiem. CO nie zmienia faktu, że sama używam, bo mi służy ich balsam do ciała. Dzięki za informacje o tym Hipp, od razu zakładam konto! :)

    Hera, współczuję mega. Mam nadzieję, że to złe samopoczucie wynika z tej alergii, a nie łapie cię dodatkowo jakieś choróbsko. Wypoczywaj ile możesz i od razu weź leki jak dostaniesz. Te alergiczne działają bardzo szybko.

    Paulette lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka .
    Jak tam poranek niedzielnh ? Ja dzis wgle nie spałam w nocy ;) mój syn stwierdził że robi imprezke do białego rana , do 6 rano od 1 w nocy bawił się gugal, śmiał się w głos ;) głos od 22:40-23:40 spał a pozniej do 00;40 i zakończyło się hehe . Nie wiem czmeu , inne miejsce , za dużo ludzi może bo była dwójka znajomych u Teściów jeszcze . W każdym bardzie o 6 rano D wziął malego ze swojej strony i poprzytulal , pogadal i spaliśmy do 9 :) czuję się wypluta ale kawka już i śniadanko zaliczone teraz maly ma drzemkę to ja pod prysznic idę .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo Zakręcona wspolczuje ;*
    U mnie dobrze ;) nowy semestr, nowa robota... Ale w środę nie mam najokrutniejszych zajęć na świecie, bo prowadząca jest chora :D nie życzę jej źle ale zdarze ogarnąć materiał na następne spotkanie chociaż hehe
    W sobotę termin @. Bardzo bola mnie cycki niestety. Słabo. No ale żyć trzeba ;D

    Dobrej nocy dziewczyny ;*

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my wróciliśmy od rodziców. Czuje się lepiej. Oczy juz w ogóle mnie nie bolą. Trochę dalej apetytu nie mam i z zaladkiem jeszcze nie za dobrze ale juz nie e az tak zle. Za to mój synek ospe dostał :/ caly jest w kropkach.. na szczęście nie marudzi za mocno i ich nie drapie.

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lutego 2016, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko i jak tam się miewasz , nic bo odzywasz ?! Mam nadzieje ze już tulisz swoje dzieciątko :* ale , ze dziś się na urodzi haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera :* mam nadzieję, że apetyt Civwroci a Twój potomek łagodnie przejdzie te ospe... masakra.

    Noo właśnie, ciekawe co u Biedroneczki :) dzisiaj to by było szczęśliwe dziecko hehe 29 luty, urodziny raz na cztery lata :D

    Dzień dobry :)

‹‹ 641 642 643 644 645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ