X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera, Canpol to podobno blisko Lovi 'leży' jak chodzi o producenta. O tym drugim nie czytałam. :) Ja kupiłam Lovi elektroniczny.

    Paulette, ja bym poszła. Nawet jeśli dostaniesz @ to może chociaż będziesz wiedziała czy potrzebujesz jakieś wyniki na następną wizytę i od razu będziesz w stanie je zrobić. Bo jak poczekasz, a okaże się, że potrzebujesz coś co robi się np w 3dc, to będziesz musiała czekać następny cykl.

    Paulette lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee ale gbs nie ma żadnego wpływu na wcześniejszy poród , obrocenie głową w tym tyg to normalna sprawa z tego co wiem , mnie Oskar również w tym tygodniu się przekrecil ... na dobrą sprawę dziecko jest niby duże a zarazem jeszcze tak małe ze może jeszcze trzy razy pozycję zmienić :) Ja też problemy z tarczyca od lat mam i leczona nie sprawia kochana kłopotów także o te rzeczy nie powinnas się martwić :) Ale wiadomo nie madruje się bo lekarzem nie jestem tylko mówię to co zaobserwowalam i dowiedziałam się wiadomo będąc również w ciazy i lecząc się ;)

    Kochana wiesz co Ja używam od 3 tyg tabletek cezarette , je mozba stosiwac tylko i wylacznie przy kp ... Ja prezerwatyw nie lubue z D a inna antykoncepcja nie wchodzi w gre przy kp niestety , jak skoncze karmic to chce zalozyc implant na trzy lata a pozniej po wyjęciu nir przedłużać a spróbować zajść w kolejną ciążę ;) tabletki te sobie chwale, na szczęście ani nie tyje ani nic mi po nich nie jest .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera Ja mam laktator Tommee Tippee elektryczny , kosztuje 300 zl Ale uważam że jest wart swojej ceny .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się zdecyduje to faktycznie wezmę ten z canpola bo niestety na lovi albo ten tomme mnie nie stać.
    Na razie opłaciłam to co wcześniej miałam w koszyku z gemini i tylko czekać na przesyłkę :) Zapłaciłam przez payu więc niby już mają moją wpłatę ale ciekawe czy się wyrobią żebym w piątek dostała paczkę ? hmm

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ale mnie tu nie było :D fajnie że juz coraz bliżej i dzieciątka będą z Wami ;D
    ja na razie znowu mam doła co do starań, wiem że to głupota ale gdzieś jednak w głowie miałam myśli że może odrazu zajde po zabiegu, ale niestety dziś zauważyłam troche różowego śluzu więc @ juz jutro pewnie...
    no i niestety musiałam sie popłakać że nic nie wyszło z tego
    jedyny plus że @ po zabiegu pojawi sie najprawdopodobniej w terminie

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee no masz rację. muszę się zapisać. jutro do niego zadzwonię najwyżej pójdę z okresem ;)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette idź i nie czekaj tyle czasu to bardzo długo

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    hej ale mnie tu nie było :D fajnie że juz coraz bliżej i dzieciątka będą z Wami ;D
    ja na razie znowu mam doła co do starań, wiem że to głupota ale gdzieś jednak w głowie miałam myśli że może odrazu zajde po zabiegu, ale niestety dziś zauważyłam troche różowego śluzu więc @ juz jutro pewnie...
    no i niestety musiałam sie popłakać że nic nie wyszło z tego
    jedyny plus że @ po zabiegu pojawi sie najprawdopodobniej w terminie
    Skądś to znam strasznie mi smutno za każdym razem i zbiera mi się na płacz.

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Skądś to znam strasznie mi smutno za każdym razem i zbiera mi się na płacz.
    no właśnie, niestety najgorsze jest to że mam wrażenie że nikt mnie nie rozumie, a moj favet chyba zaraz zacznie myslec ze wariuje :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    no właśnie, niestety najgorsze jest to że mam wrażenie że nikt mnie nie rozumie, a moj favet chyba zaraz zacznie myslec ze wariuje :D
    Mój juz myśli że oszalałam dlatego przestałam mierzyć temperaturę i nie będę robiła testów ovu bo już w ogóle oszaleje

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma widze , ze masz " na koncie " aniołka :( przykro mi bardzo ;*; (uhera jak zamowilas dziś to jutro wyślą powinnas dość koło poniedzialku


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Palma widze , ze masz " na koncie " aniołka :( przykro mi bardzo ;*; (uhera jak zamowilas dziś to jutro wyślą powinnas dość koło poniedzialku
    tak niestety mnie to spotkało
    na szczęscie minęło juz jak dla mnie sporo czasu i staram sie wziąc w garśc i kolejne staranka :)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma wspolczuje . Wiem co czujesz. Przeszlam przez to rok temu. Ale my jestesmy dzielne babki i przejdziemy przez wszystko.

    palma lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette zdarzają sie słabsze dni ale staram się nie wkręcać sobie że skoro inne babki poroniły 2 czy 3 razy to i mnie to spotka, albo że ja teraz nigdy nie zajdę w ciążę

    pare rzeczy trzeba sobie poukładac wyluzowac w starankach i będzie kropek jak nic a wiem bo właśnie jak wyluzowałam i nie sprawdzałam ani nie zapisywałam objawów w cyklu to okazał się tym szczęsliwym tylko bez szczesliwego zakonczenia

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona 29 odpada nie ma takiej opcji haha :)

    Gbs ja mam dodatni i dostane antybiotyk przed porodem wcEsniej nie dają zadnych antybiotyków bo jak sie odstawi to od razu powraca wiec dają antybiotyk przed porodem a jak nie zdążą to wtedy po porodzie dostaje tez dziecko.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ciekawe, ja mam zapisany antybiotyk jeżeli wynik GBS będzie dodatni. Nie mam teraz tej karteczki, żeby sprawdzić jaki. Generalnie chodzi o to, że u mnie w zwiazku z tym pojawiają się te upławy, swędzenia i infekcje, których w żaden sposób nie mogę się pozbyć. Nie mówiąc już o pękaniu skóry w 'tych' okolicach. Sugerując się opinią lekarzy w każdym razie spodziewam się małej wcześniej.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2016, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee rozumiem ;) to na kiedy przewidują ? Orientacyjnie chociaż ?
    Biedroneczko no właśnie wiem , ze daja przy porodzie a przed to tak powiedziałam w sensie , ze może ale dokładnie tez nie wiem ... wiem tyle że jakaś tragedia on nie jest .
    Biedroneczko czemu Ty w dwupaku jesteś jeszcze hehe .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Czytam na bieżąco Ale ciężko mi odpowiadać... co to gbs?
    Ja znowu chora jestem... A jutro czeka nas podróż na mazury na pogrzeb dziadka... ech. A w sobotę jedziemy do Wrocławia na wycieczkę.
    Ja jestem spod Poznania Patka, a więc w sumie nawet nas tu sporo z tych okolic.
    Tak się ostatnio zastanawiałam, że hormony są nie fair :p steruja nami i w dodatku nas bolą... mnie zawsze po owulce już bolą cycki i "puchna" więc zanim przyjdzie @ to prawie 2 tyg... A potem jeszcze tydzień @, więc pół miesiąca praktycznie jakieś dolegliwości... i gdzie tu sprawiedliwość? I chłopy się dziwią, że my placzliwe... Jakby ich coś bolało wciąż to by umierali (patrz męski katar :p)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma dokładnie luz to podstawa. Ja na staraniach się kompletnie nie znałam nic o swoim cyklu nie wiedziałam i jakoś się udało. Ja też nie zakładam, że poronię, bo wiem że nie poronię więcej. U mnie w rodzinie było wiele poronień, a później każda z ciotek miała po dzieci 2+ więc mi mnie czeka świetlana przyszłość :D tylko w odpowiednim czasie jak i każda z nas :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa gbs to paciorkowiec ale tam na dole który przy porodzie jak nie poda sie antybiotykow moze zarazić dziecko lecz nie musi .

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 639 640 641 642 643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ