X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie. nie wiem czy się orientujecie. chodzi mi o tą promocję co jest od Ovu że ta wizyta darmowa w klinice. Wszystko ładnie. Tylko czy są jakieś ukryte kruczki? Czy np jak raz skorzystam to będę musiała iść raz jeszcze już za pieniądze? Może się orientujecie .

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)

    Zakręcona, z tym terminem to też cyrki, bo mamy od 21 kwietnia do 21 maja. CO badanie to inaczej... lekarzy też już weryfikuję. Chodzę do 2 i żaden nie jest w stanie nic dokładnie powiedzieć. Na razie wersja ogólna brzmi - termin na 25 maja, ale może być miesiąc wcześniej.

    Mnie to cholernie stresuje. Cieszę się jedynie, że zwiększają mi częstotliwość wizyt i wszystko jest pod kontrolą.


    Pogoda dzisiaj śliczna, chyba się zabiorę za pranie kocyków dla małej. Jedna pralka już poleci, a do porodu zdążą się przewietrzyć :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo

    Zakręcona dzieciaczek Biedroneczki po prostu trzyma się tradycji tego forum żeby urodzić się po terminie :)
    Za to Ona coś się nie odzywa ?

    Tymoteuszowa a gdzie jedziesz na mazury ? Bo ja jestem z mazur :)
    Przykro z powodu dziadka :/

    Paulette i takie Twoje podejście jest fajne :)

    Asmeee woo to niezle masz z tym terminem może się okazać że razem będziemy rodzić bo ja ma termin na 18 kwietnia chociaż na jednym usg było że 21 kwietnia a na jednym że 13 kwietnia. Ale z okresu mam na 18 więc tego się trzymam

    U mnie znowu trochę ciężka noc była. A dzisiaj muszę obiad dokończyć (tzn kotlety podsmażyć i kluski wstawić) i poodkurzać. A tak to nudy :/

    A jak tam u Was ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ! Asmee jaka rozbieznosc w terminach :o a czemu w ten sposób jeśli można wiedzieć bo spotykam się się taką rozbieznoscia pierwszy raz .

    Paulette nie mam pojęcia więc nie pomogę :(

    Ja już po treningu , karmie malego bo czas drzemki i zaraz idę kroić mięsko na gulasz a potem kąpiel i idziemy na spacer :) piękna pogoda . Dziś musimy zrobić duuuuuzo zakupów , upatrzylam tyle rzeczy do kuchni ze szok , już jedna D mi kupił ;)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera do Działdowa bodajże jedziemy, nie pamiętam dokładnie bo to rodzina teścia.

    Z tymi terminami to ciekawie... Trochę loteria, można powiedzieć ;)

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 25 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no to Ci fajnie jak zakupy czekają :D
    Ja też muszę w końcu za obiad i odkurzanie się wziąć ale zaczęłam jeść pestki i się wciągnęłam :P

    Tymoteuszowa a to trochę dalej ode mnie ponad 200 km :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 25 lutego 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna, właśnie ze względu na wyniki, które skaczą jak porąbane. Głównie wszyscy zrzucają na to TSH, bo nie mogą go unormować i mam góry doliny w wynikach. Z USG mała też raz dużo do przodu raz stopuje. Takie mam wrażenie, że oni do końca sami nie wiedzą co się dzieje i lekko to lekceważą póki nie dzieje się nic złego z maleńką. Co ciekawe mała idzie mocno do przodu wtedy, kiedy moje wyniki krwi i moczu lecą w dół. A mam coś ciągle nie tak - bakterie, infekcje, niska hemoglobina.. Przy czym o dziwno czuję się dobrze (odpukać). Teraz do tego doszły skurcze i twardnienie brzucha, więc dostałam skierowanie na kst i usg 3d żeby skontrolować. Magnezu więcej brać już nie mogę niż biorę, a nospa tylko doraźnie.

    Hera, podobno najbardziej wiarygodny jest termin z usg w 12 tyg.

    Ja już mam wszystko posprzątane, taki zastrzyk energii od rana. Troszkę jak zwykle przesadziłam i brzuch twardy, więc teraz odpoczywamy sobie :) Jakiś większych planów na dziś nie mam.. może uszykuję kolejną porcję prania małej, bo kocyki już siedzą w pralce.


    Wczoraj za to na zakupach wpadłam na jaśnie tatusia i uwaga, zapłacił ze rzeczy, które kupowałam dla małej. Dorzucił nawet coś od siebie. Zszokował mnie nieźle mimo, że to kilka złotych było tylko. Oczywiście bez spiny się nie obyło, ale też nie było tragedii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 16:57

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do Was:)) Mam 24 lata i to mój trzeci cykl. Czekam 9 dni i robię test. Oby tym razem się udało. Do tej pory nadzwyczajnych objawów nie zauważyłam, tylko ból żołądka od 2 dni :|

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhhh, ale macie fajnie :)
    Bardzo Wam zazdroszczę (oczywiście mam tu na myśli zdrową zazdrość :) :)

    Ja mam 22 lata i czuję, że mogłabym już mieć swojego maluszka :) Siostra ma dwójkę dzieci i jak tylko do nich przychodzę w odwiedziny, to już pędem biegną do mnie szogunki na zabawy :) Siostra nawet mówi, że mam super podejście do dzieci

    Jestem w trakcie kończenia licencjatu ... jeszcze dwa lata, aby mieć tytuł magistra, a w środku troszkę inne marzenia ....
    Nawet nie przyznaję się mojemu kochanemu, że po głowie takie myśli mi chodzą.. nie wiem co by pomyślał hihi :D Chociaż sam mówi, że możemy po szkole mojej zaraz... Aczkolwiek wykształcenie będę mieć już w tym roku..

    A Wy jakie miałyście sytuacje życiowe kiedy postanowiłyście postarać się o tak wielkie szczęście ? <3
    Podzielicie się ?

    Może to wpłynie na moje dalsze decyzje w życiu ....

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 22 lata i urodziłam w listopadzie maluszka . Szkołę skończyłam właśnie w styczniu ;) do szkoły chodziłam w ciąży a po rozwiązaniu mialam ostatnie egzaminy .
    O dziecko staraliśmy się dwa lata więc byłam w trakcie nauki , pracowałam , narzeczony pracował i pracuje , dom mamy , mieszkamy razem w Anglii od lat kilku także jest dobrze .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej
    ja też jestem bardzo młoda mam 22 lata:p
    i czuje ze jestem gotowa na dziecko :) studiuje i w razie czego ide na tok indywidualny i nie ma zadnego problemu.

    u mnie z plamień zrobiła sie @ :D

    więc w tym cyklu daję czadu i liczę na fasoleczkę :p

    ogólnie jak na razie nie jest źle, tylko dłużej niz zawsze pobolewa mnie brzuch ale ogólnie jest ok ;)
    miłego dnia

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi został jeszcze rok z racji, że moje studia to 5letnie jednolite. Czuje, że już nadszedł ten czas. To jakieś wewnętrzne głosy :) Wszystko można pogodzić naukę, karierę i maluszka. Jak sie chce, można wszystko

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie jestem jedna :)

    Wiecie, jak już miałabym zdecydować się na macierzyństwo, chciałabym skupić się tylko i wyłącznie na dziecku.. nie rozmyślać o nauce .. chyba będę musiała poczekać te 2 lata :( to wieczność !!!:(

    ahh może jak wróci chłop z pracy to zagadam co on myśli :)

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    U mnie tak
    Dobra wiadomość- przyszło zamówienie z gemini
    Zła- znowu mam czerwone oczy, ja piernicze co się dzieje :/ Najlepsze jest to że dzwonie po okulistach prywatnie i wszędzie trzeba czekać z 5 dni :/ Mam jeszcze maśc co ostatnio więc za 5 dni to sama to wyleczę a chciałabym zeby specjalista to zobaczył. Tylko wydaje mi sie ze to jest jakies alergiczne bo znowu katar tez mam wiec trzeba by bylo to alergologa i pewnie tez kolejki masakryczne. Moze to taka alergia ciazowa bo czasem cos w ciazy uczula co wczensije nie uczulało. Nie wiem sama co mam teraz robic :/
    xmilkax333 napisz do mnie wiadomosc prywatna to Ci odpisze jak to było u mnie ale za jakis czas napisze bo teraz za bardzo nie mam sily tak mnie te oczy bolą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 11:02

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki!

    Tak mnie głowa dzisiaj boli, że masakra ;/ Nocka też słaba, jakoś ostatnio nie mogę znaleźć pozycji, w której brzuch nie będzie twardniał.


    Hera, współczuję. A jak dzwonisz, to mówisz, że jesteś w ciąży i to pilna sprawa? Może gdzieś z litości Cię upchną.


    U mnie sprawa ze staraniami była nieco inna, bo czas miałam ograniczony ze względu na niewielki zapas 'jajeczek'. Zaczęliśmy starać się kiedy ja studiowałam i pracowałam, on pracuje. Po zajściu w ciążę od razu na zwolnienie ze względu na plamienia. Później zawiesiłam studia. Chcę wrócić dopiero po macierzyńskim, ale rozważam wtedy inny kierunek.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj to niedobrze... ale gratuluję owocnych starań i życzę szczęśliwego rozwiązania :)

    Mam pytanie.. jeszcze się tu nie odnajduję :P
    Wysyłanie wiadomości do użytkowniczek można zrealizować dopiero po dodaniu wybranej do przyjaciółek ? :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xmilkax tak dokładnie żeby wysłać wiadomość musisz mieć daną osobę w przyjaciółkach. :)

    xmilkax33333 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 26 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee no to też masz nie za fajnie...odpoczywaj jak najwięcej może nogi bardzij do góry unieś jak leżysz

    A u mnie jupeeee w końcu się dostałam do lekarza jutro mam na 8 w mieście gdzie moi rodzice mieszkają więc jedziemy tam dziś już na noc. Ciekawa jestem ile zapłacę bo lekarz specjalnie dla mnie w sobotę otwiera ale lepiej zapłacić i się nie męczyć.

    Rozpakowałam paczkę z gemini i jestem bardzo zadowolona :) Tylko jedna rzecz jest średnia bo zamówiłam podkłady jednorazowe higieniczne dla niemowląt i są strasznie cieniutkie. A wzięłam je dla psa bo on jeszcze uczy się czystości, a serio podkłady dla dzieci są o wiele tańsze a takie same. No ale te za 20 sztuk kosztowały ok 8 zł więc cena taka że mogłam się spodziewać słabej jakości.
    A Wy dostałyście jakieś gratisy ? Bo ja dostałam 5 próbek kremów w saszetkach, saszetkę mleczka Dzidziuś i cała paczkę PAMPERSÓW 3 :D Nie wiem czy się coś pomylili czy to taki duży gratis za zamówienie na 200 zł :O

    Xmilkax Mam Cię już w znajomych to Ci napiszę wiadomość dziś wieczorem albo jutro jak oczy trochę będą mniej boleć bo teraz też lecę jeszcze się spakować a u mnie to trochę więcej pisania bo większa historia

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Asmee no to też masz nie za fajnie...odpoczywaj jak najwięcej może nogi bardzij do góry unieś jak leżysz

    A u mnie jupeeee w końcu się dostałam do lekarza jutro mam na 8 w mieście gdzie moi rodzice mieszkają więc jedziemy tam dziś już na noc. Ciekawa jestem ile zapłacę bo lekarz specjalnie dla mnie w sobotę otwiera ale lepiej zapłacić i się nie męczyć.

    Rozpakowałam paczkę z gemini i jestem bardzo zadowolona :) Tylko jedna rzecz jest średnia bo zamówiłam podkłady jednorazowe higieniczne dla niemowląt i są strasznie cieniutkie. A wzięłam je dla psa bo on jeszcze uczy się czystości, a serio podkłady dla dzieci są o wiele tańsze a takie same. No ale te za 20 sztuk kosztowały ok 8 zł więc cena taka że mogłam się spodziewać słabej jakości.
    A Wy dostałyście jakieś gratisy ? Bo ja dostałam 5 próbek kremów w saszetkach, saszetkę mleczka Dzidziuś i cała paczkę PAMPERSÓW 3 :D Nie wiem czy się coś pomylili czy to taki duży gratis za zamówienie na 200 zł :O

    Xmilkax Mam Cię już w znajomych to Ci napiszę wiadomość dziś wieczorem albo jutro jak oczy trochę będą mniej boleć bo teraz też lecę jeszcze się spakować a u mnie to trochę więcej pisania bo większa historia

    Szybkiego powrotu do zdrówka życzę ! :)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera, na zdrowiu nie ma co oszczędzać! :) Gratis faktycznie fajny, nie skąpili ;P

    Ja sie na zakupy wybieram we wtorek do canpolu i tam chcę kupić podpaski poporodowe i podkłady na łóżko plus pieluszki dla małej z Bell, bo mi je polecano. Chociaż jeszcze się zastanawiam nad Pampers. Kosmetyki do małej chcę ograniczyć do minimum - płyn do kąpieli, mydełko i coś na odparzenia.. żadnych oliwek itd.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
‹‹ 640 641 642 643 644 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ