X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na ktg skurczy brak,dzis powiedzieli ze malutka wazy 3kg główka nisko i jak nic sie nie bedzie dziać to 29 kolejne ktg,ale mam nadzieje ze do tego czasu juz urodze :) moja mamcia dzis przyleciała wiec wnusia musi juz wyjsc :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już staram się 3 cykl czekam na upragnione dwie kreseczki :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    U mnie na ktg skurczy brak,dzis powiedzieli ze malutka wazy 3kg główka nisko i jak nic sie nie bedzie dziać to 29 kolejne ktg,ale mam nadzieje ze do tego czasu juz urodze :) moja mamcia dzis przyleciała wiec wnusia musi juz wyjsc :)
    Kochana napewno do 29 mała wyskoczy ;) a to teraz laski jest rok ze jest 29 luty ? Biedroneczko to musisz rodzić wcześniej ! Jak to by z urodzinami małej było jejku .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lutego 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee oki , jutro wszystkim sie zajmę tylko na komputerze zasiade przy kawie to napisze Ci :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) jak tam nastroje ? co u Was?? ;)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do szpitala wzięłam to co było na stronie internetowej szpitala w którym rodziłam. Miałam. 2 ręczniki duży i mały 2 koszule szlafrok laczki kosmetyki do kąpieli pasta szczoteczka, do dziecka chusteczki nawilżane smoczek dokumenty (najważniejszy dowód i nip pracodawcy) długopis, możesz wziąć pampersy jak chcesz ja miałam szpitalne pieluchy, podkłady możesz wziąć ja akurat nie brałam bo szpital miał ligninę to sobie brałam. No i w dniu wypisu ciuszki do dziecka ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, czekam DZIĘKI <3

    Mordeczka, u mnie właśnie na stronie szpitala ta wypiska jest tak ogólna, że gorsza być nie mogła.. artykuły higieniczne, kosmetyki - i kto wie co się pod tym kryje.. ;/


    Jak tam dzisiaj u Was? My mega pozytywnie, bo idziemy kruszynkę podglądać ok 16 ^^ :) A teraz sobie kawkę piję i ozdabiam wazoniki metodą one stroke - taki sobie prezent na imieniny cioci wymyśliłam, żeby znów kasy nie wydawać.. bo jej nie mam po tych wszystkich zakupach ;D

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za komplementy :)
    Asmee no co Ty ja nie wysoka :P 160 mam w kapeluszu :D Ty też łądnie wyglądasz więc nie narzekaj ! :P Hehe ja mam 57,6 kg :P
    A ja do szpitala biorę tak
    1.Dla mnie:
    - dokumenty tzn dowód, karteczka z grupą krwi, karta ciąży
    - podkłady poporodowe
    - duże podpaski
    - majtki poporodowe
    - piżama rozpinana żeby była do karmienia x2
    - tantum rosa
    - ręcznik
    - przybory toaletowe np mydło, krem, papier toaletowy, szczotka, pasta
    - wkładki laktacyjne
    - szlafrok
    - kapcie i klapki pod prysznic
    - wodę gazowaną
    - sztuczce i kubek (bo u nas w szpitalu jak nie masz swoich to dają plastikowe)
    - laktator

    Dla malutkiej:
    - chusteczki mokre
    - krem na odparzenia
    - pampersy
    - z 2 pieluchy tetrowe do wycierania
    - kilka ubranek (chociaż nie wiem czy użyję bo wiktora zakręcali pieluchą tetrową i takim kocykiem w taki kokon)
    - ubranka na wyjście

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedroneczka trzymam kciuki żeby szybko poszło :)

    Paulette u mnie ok, leniuchuję bo mam posprzątane i obiad wczorajszy więc za bardzo nic do roboty :P A jak tam u Ciebie ?

    Asmee fajnie że na usg idziesz. Ja mam w poniedziałek i juz odliczam dni :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 12:09

    Paulette lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zrobić grupę krwi.. moja gin tego nie uwzględniła. Chociaż zastanawiam się czy nie będę miała tego na wypisie ze szpitala, gdy miałam wycinany wyrostek.

    Ciekawi mnie też czy do porodu muszę mieć koszulę czy zakładają swoje jednorazowe.. a dla małej na wszelki wypadek wezmę pajace. Na wyjście uszykuję dla siebie ciuchy i dla córci, ale zostawię je w domu razem z fotelikiem, żeby rodzice przywieźli później.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee u nas na szczęście dają koszule do porodu. I tak jest chyba lepiej bo wiadomo że przy porodzie to się pobrudzi itd i nie trzeba swojej brudzić

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najchętniej wzięłabym jakiś stary t0shirt ale czy to wygodne będzie do porodu..

    Jesteśmy po wizycie. Mała ma 850g i już obróciła się główką w dół :)
    Dzwoniłam też do innego gabinetu, gdzie chodzimy na USG 'trymestrów', żeby umówić się na III i termin mamy, ale dopiero za miesiąc.

    Paulette lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee jeśli będziesz brała znieczulenie to niekoniecznie tshirt będzie dobry bo oni w kręgosłup się wbijają więc ja np ze szpitala dostałam taką koszulę zapinaną od tyłu no i wiadomo dłuższą bo majtek nie można mieć

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę znieczulenia, przynajmniej teraz mi się tak wydaje ;D

    Próbowałam się dowiedzieć jaką grupę krwi ma jaśnie pan tata i co? Tak mi ciśnienie podniósł, że najchętniej bym zabiła ;/. Jak ja Wam zazdroszczę normalnych facetów!

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje nerwów szczególnie teraz w Twoim stanie. Wiem, że trudna ale spróbuj olać i się nie denerwować żeby dzidziusia nie denerwować

    A no i fajnie że na wizycie wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 18:20

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana idź i pobierz krew normalnie , nie proś się o nic . Słuchaj już wszystko Ci na privie napisałam :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś trochę taki nudny dzień. byłam na zakupach z babcią. później do szkoły. Po 18 wróciłam. teraz czekam na swojego. nawet się nie odzywa do mnie nie wiem o której będzie. Okresu nadal nie dostałam i na razie nic mnie nie boli. Jedyne o czym teraz marzę to iść spać. doła nie mam, smutno też mi nie jest, ale jakoś się tak dziwnie czuje . nie wiem nawet jak eh..

    P.S
    Asmee to świetnie, że na wizycie wszystko ok a zobaczysz do tego usg miesiąc moment zleci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 19:14

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette pewnie masz taki humor przez to że miałaś nudny dzień. Ja też dzisiaj w sumie się wynudziłam jak mops, żeby nie wyjście do sklepu i z psem to bym ześwirowała :/ Mi się tak dłuży bo czekam na te usg i jeszcze na wypłatę z zusu żeby ostatnie zakupy do wyprawki zrobić :/

    A skoro nie masz dalej okresu to może test zrób ?

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i racja że dlatego mam taki humor. test robiłam wczoraj wyszedł negatywny. zresztą na ciążę nie liczę nawet gdyby program się "pomylił" i nie wyznaczył owulacji to i tak mam za niskie temperatury.

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette no to kiepsko. Najgorzej jak właśnie za bardzo nie ma się co robić i jak jeszcze się na coś czeka jak np Ty na okres żeby zacząć nowy cykl albo ja na usg ehhh :/

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 637 638 639 640 641 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ