X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodzinka!!!! Ooooch <3

  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Jezu czy wszyscy faceci to tacy idioci czy tylko mój wrrrr normalnie zła jestem jak osa tak mi pięknie piątek się zakończył :/
    mozemy sobie reke podac.. :/

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedroneczka ale cudna <3
    jasne wloski ma? dobrze widze?

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :) śliczny dzidziuszek :*

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie chodziło o to że cały tydzień w domu go prawie nie było. Od poniedziałku po pracy przyjeżdżał na obiad a potem leciał do swojego brata pomagać w remoncie mieszkania i wracał ok 21. W sumie tak strasznie mi to nie przeszkadzało chociaż ciężko mi już kąpać synka i jeszcze go smarować tą maścią na ospę. No i na dodatek od poniedziałku praktycznie z domu nie wyszłam więc już na psyche mi wchodziło. No ale rozumiem że chce mu pomóc bo on z tym remontem już długi czas się buja. Wczoraj po pracy poleciał do szkoły więc też przecież mu nie zabronię :p Ale wrócił po 20 i stwierdził że musi jechać do rodziców bo ma dla nich jakieś tam rzeczy i jeszcze kolegę ma podrzucić do znajomego co obok mieszka. Zła byłam szczególnie, że w sobotę też ma szkołę a potem jedzie na pępkówkę więc znowu go cały dzień nie będzie, a w niedziele ma zajęcia do 18 więc dopiero będzie wieczorem. No ale poleciał i powiedział że dosłownie za chwilę wróci. No i wrócił po 22. A z tych hormonów to oczywiście tylko się poryczałam i złość mnie ogarnęłam i poszłam sobie spać sama. Noo kurde no ja rozumiem że pomaga bratu, że jedzie sobie na pępkówkę bo to tradycja ale on musi oczywiście każdemu pomagać zawsze i wszędzie, a o żonie nie pamięta. Bo podejrzewam że do rodziców by nie jechał gdyby ten kolega nie poprosił o podwózkę. Niby dzisiaj rano gadaliśmy i przeprosił ale jeszcze jedna taka akcja to chyba go na balkon spać wygonie :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :*

    Ona Malutka włoski u góry ma jaśniejsze jak na dole,na dole ma ciemne prawie ze czarne na zdjęciu takie wyszły jaśniejsze.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, mój też tak robił.. wszystkim dookoła pomagał, nikomu nie odmawiał, a dla siebie i dla mnie czasu wcale nie miał.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko Ona jest cudowna! :*;*;*
    Dumna bardzo jestem z Ciebie .
    My dziś witamy się z nowiną !
    Mamy pierwszego zęba , dolna jedynka . Przeszliśmy to bez problemowo w sumie , troszkę marudzil ale bez tragedii i gryzl wszystko strasznie hehe .

    Wgle laktacja pięknie mi ruszyła po małym kryzysie , 160 ml z jednej piersi ściągnięte Plus wykarmione z niej dziecko :D dobrze dobrze mam już zamrożone z 600 ml mleka
    Dziś muszę w szafie porządek zrobić i dziecku oddać bo ma tyle ciuchów ze szok


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 5 marca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee no mój to zawsze taki był aż za dobry i często ludzie to wykorzystują. No ale teraz ostatnio to przegiął i muszę go trochę wyprostować że tak powiem :P

    Zakręcone to gratki :P Szybko wyszedł ząbek. U mojego Wiktora pierwszy ząb wyszedł jak miał rok czasu :P Późno ale za to nigdy nie marudził i nie płakał jak mu się wyrzynały.

    Jak tam dziewczyny plany na sobotę ?

    Ja dwie pralki muszę wstawić, coś na obiad na szybko zjemy z synkiem. Trochę się pobawimy. Wieczorkiem trzeba go znowu wykąpać i wysmarować i pójdzie spać a ja sobie seans filmowy zrobię i pooglądam jakieś komedie.

    W ogóle rano trochę się wystraszyłam bo jak wstałam to strasznie mnie ręce swędziały i ogólnie całe ciało trochę, ale ręce masakrycznie i już myślałam że to ta cholestaza znowu przyszła :/ Ale trochę się podrapałam, wysmarowałam balsamem i na razie jest ok . Może to tak tylko po prostu, zobaczymy jak będzie później

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 5 marca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Dziękuje dziewczyny :*

    Ona Malutka włoski u góry ma jaśniejsze jak na dole,na dole ma ciemne prawie ze czarne na zdjęciu takie wyszły jaśniejsze.
    ombre :) Modelka od urodzenia :)

    Heathera lubi tę wiadomość

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 5 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dziekuje :* i gratuluje z okazji pierwszego "siekacza" :)
    Moja malutka wczoraj w nocy tak pieknie spała,spałyśmy do 10:45 a dzis w nocy nie spala wcale :/ ja mam problem z sutkami mam popękane do krwi i narazie ściągam mleko do butelek i tak misze karmić póki mi sie sutki nie zagoją :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 13:34

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko , Hera dziękujemy :* dość szybko fakt ale tez przeszliśmy super pierwszego zęba ;)
    Biedroneczko Ja na początku tez miałam tak z sutkami , kupiłam malantan bardzo pomógł. Miałam guzki z krwią , płakałam z bolu ale przystawianie pomogło bardzo , kilka dni i przeszlo


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko, a na pewno dobrze przystawiasz małą? Znajoma położna laktacyjna twierdzi, że takie coś występuje najczęściej wtedy, kiedy dziecko do buzi bierze za mały 'kawałek' brodawki. Bepanthen jest dobry do smarowania, bo nie trzeba go zmywać przed każdym karmieniem.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi ząbek idzie !!!!:o szaleństwo . Druga dolna jedynka

    Heathera, Paulette, ona. lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ale nowiny!! Gratulacje już dwóch ząbków!

    Biedroneczko wspolczuje sutków... Może jakimś olejem posmaruj np kokosowym to się zagoją szybciej i nie będą szkodliwe dla małej ;)

    Hera faceci.... Rzeczywiście trzeba czasem naprostowac... Mnie też mój czasem tak wkurza, że opuszczają mi nerwy... Zwłaszcza takie dni jak wczoraj, gdzie pierwszy dzień @ i zła jak osa chodziłam ;P dziś już lepiej.

    Kupilismy ta MACA dzisiaj ;) i zastanawiam się brać przez pierwszy miesiąc 2 kapsułki dziennie czy 1 czy cały czas dwie lub jedną? Jak myślicie? ;)

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam jedną rano, bo wieczorem działała na mnie jak dobra kawa (nie spałam ;d), za to mojemu bez różnicy było kiedy.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ząbki rosną jak szalone :) gratuluję i pierwszego i drugiego ząbka ;)


    dziewczyny ja wiem, że już Wy nie w tych tematach i każda z nas jest inna, ale jak nie raz brałyście luteinę na wywołanie @ (bo na pewno z raz tak miałyście) to długo czekałyście?? Ja dziś biorę 3 dzień i nadal cisza, a to już 51dc i mam trochę dosyć tego czekania :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy ;)
    Paulette Ja jak brałam luteine najczęściej mialam okres koło 7-10 dnia brania jej


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej az po tak dlugim czasie? Ehh . Nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale jak kiedys bralam dupka to na 3 dzien juz dostalam :/ no nic pozostaje mi uzbroic sie w cierpliwosc i czekac. Chociaz gin powiedzial ze jak po 7 dniach nie dostane okresu to mam sie zglosic do niego.

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ja Ci nie pomogę, bo ja nigdy ani luteiny ani dupka nie brałam. Ale skoro gin mówił że po 7 dniach jak nie będzie, masz się zgłosić to musisz niestety czekać

    Tymoteuszowa no dokładnie najgorzej, że oni nie rozumieją naszych humorów jak hormony szaleją czyli jak mamy @ albo w ciąży jesteśmy.

    Zakręcona hehe teraz mały wilkołaczek będzie :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
‹‹ 649 650 651 652 653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ