X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tola ja bym zrobiła rowniez jak dziewczyny radzą

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka, mi się wydaję, że Zakręcona nie ma racji - przy końcu umowy nie mają obowiązku poinformowania. Jedynie co, to możesz pisać skargę 'wyżej' na kierowniczkę argumentując swoimi wynikami i jej podejściem do Twojej osoby. Będą wtedy mieli jasność, że baba wywala dobrych pracowników na rzecz takich, którzy nie są dla niej zagrożeniem.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tola idz do gina i zrob bete. Testy ciazowe od tak nie wychodza pozytywne, a kazde plamienia/krwawienia bez opieki lekarskiej przyblizaja do utraty ciazy. Zreszta bierzesz kwas foliowy?

  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    Marzycielka, mi się wydaję, że Zakręcona nie ma racji - przy końcu umowy nie mają obowiązku poinformowania. Jedynie co, to możesz pisać skargę 'wyżej' na kierowniczkę argumentując swoimi wynikami i jej podejściem do Twojej osoby. Będą wtedy mieli jasność, że baba wywala dobrych pracowników na rzecz takich, którzy nie są dla niej zagrożeniem.



    Tak wiec właśnie ide na pocztę

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wybacz ale nie doczytalam , ze to koniec umowy byl . Przepraszam za blad , Asmee jak zawsze niezawodna ... ;)
    Mojej Mamie się nie kończyła umowa , miała przedłużona na dwa lata chwilę wcześniej , tutaj tak jak Asmee pisze mogła Cię zwolnić bez podania przyczyny ale skargę napisz, oczywiście , ze tak .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 marca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej piękne ;*
    mam pytanko, kiedy testowałyście?
    Mam chęć już teraz, ale boję się zawieść... Nie mogę sobie miejsca znaleźć...
    Pozdrawiam niuńki <3

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 marca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA, u mnie 10dpo test był negatywny. Dopiero po terminie @ pojawiła się 2 kreseczka :)Wydaje mi się, że wcześniej nie ma sensu robić.. Ja się tak przejęłam tym testem w 10 dniu, że sobie wmówiłam, że nie jestem w ciąży i dopiero po kilku dniach jak się zaczęłam źle czuć to do mnie dotarło, że @ nie przyszła ;d

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 marca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja już 3-4dni mam mdłości i dziś rano wymioty... Dlatego pytam kiedy warto zrobić ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 19 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zagnieżdżenia dochodzi średnio około 6 dnia po owulacji, od tego momentu w organizmie pojawia się beta HCG. Niektóre testy, te o większej czułości są w stanie wykryć bardzo wczesną ciążę i zdarza się, że już w 10dc wyjdą dwie kreseczki. Ja jednak uważam, że najpewniej byłoby zrobić betę z krwi jeżeli niepokoją Cię takie objawy :). Nawet jeżeli poziom bezie jeszcze niski, to taki test zasugeruje Ci więcej niż zwykły sikacz :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie niepokoi tylko daje zbyt dużą nadzieję i najgorsze że już się wkręciłam... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 20:20

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 marca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajas po co wkrecasz.sobie ??? Kurcze :(
    U mnie w pierwszej ciąży aniolkowej wyszedł test dopiero meeeewwga blado w 16 dniu po.owulacji bo zagniezdzenie było 13 dni po . Teraz wyszedł ok 14 dni po , miałam późną owulacje bo dopiero w 24 dc, o ciąży dowiedziałam się pod koniec 7 tygodnia jakoś 6t .... itp


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 19 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Chciałabym prosić was o interpretacje moich wyników badań, były robione w 15 dniu cyklu... Wiem, że LH i FSH robi się na początku, ale miałam okazję zbadać na darmo więc nie zaszkodzi pomyślałam...

    http://ifotos.pl/zobacz/201603191_swsxeqw.jpg

    W tym samym dniu byłam u pani ginekolog i przypuszczała, że owulacja mogła już nastąpić... Czy po tych wynikach mogłabym wywnioskować, że ona była ? Oczywiście o progesteronie mówię :) Z góry dziękuje :**

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ajas po co wkrecasz.sobie ??? Kurcze :(
    U mnie w pierwszej ciąży aniolkowej wyszedł test dopiero meeeewwga blado w 16 dniu po.owulacji bo zagniezdzenie było 13 dni po . Teraz wyszedł ok 14 dni po , miałam późną owulacje bo dopiero w 24 dc, o ciąży dowiedziałam się pod koniec 7 tygodnia jakoś 6t .... itp

    Wiesz staramy się już prawie 3lata... Po prostu nie idzie sobie nie wkręcać po tym wszystkim co dotychczas przeszłam. Zwłaszcza jeśli chodzi o mojego ostatniego gin.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Ja wiem , ze też starałam się długo przeszłam poronienie bliźniaków , chorób pełno kurcze znam ten cały ból ; (
    Ale naprawdę uwierz , ze lepiej odpuścić , nie kochać się mechanicznie , nie wkrecac sobie ze tak to teraz . Po owulacji i tak już wszystko zależy tam od góry a nie od nas więc wtedy wyluzować . Wiem co mówię serio , mnie pomogło bardzo . Kiedy testujesz ?

    AJA_S lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Hej dziewczyny :) Chciałabym prosić was o interpretacje moich wyników badań, były robione w 15 dniu cyklu... Wiem, że LH i FSH robi się na początku, ale miałam okazję zbadać na darmo więc nie zaszkodzi pomyślałam...

    http://ifotos.pl/zobacz/201603191_swsxeqw.jpg

    W tym samym dniu byłam u pani ginekolog i przypuszczała, że owulacja mogła już nastąpić... Czy po tych wynikach mogłabym wywnioskować, że ona była ? Oczywiście o progesteronie mówię :) Z góry dziękuje :**


    Moim zdaniem wyniki masz bardzo ładne. Szkoda, że tak wcześnie je zrobiłaś, lepiej byłoby poczekać jeszcze z 2 dni i wtedy byłaby jasność.. ale uważam, że jesteś już po owulacji. Nie tylko progesteron na to wskazuje choć oczywiście jest kluczowy i zupełnie prawidłowy na 'po owulce'. O ile pamięć mnie nie myli, miałam identyczny wynik w 17dc po owulacji :)

    AJA, poczekaj kochana do terminu @ i testuj. Trzymam kciuki! Koniecznie daj znać tutaj lub na fb! :)

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zamiar w poniedziałek Wielkanocny... Oczywiście jeśli @ nie przyjdzie dzień wcześniej... :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 20 marca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testujące oby zajączek sprawił dwie kreseczki :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie było mnie tu sto lat ;)

    Wpadłam zapytać co tam u Was jeśli jeszcze mnie ktoś pamięta :P

    Zakręcona jak synek?
    Heathera jak idzie? ;)

    7470gov3xicgdrhg.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana oczywiście , ze pamiętam ! ;) widzę już 39 tydzień , jejku :D to lada chwila porod . Jak sie czujesz ?

    A dziękuję , ze pytasz ;) synuś wspanialy, grzeczny rośnie , ząbki wychodzą dwa na raz ;D 5 miesięcy zaraz kończy . Nowe umiejętności zdobywa , w Tacie zakochany na maksa i o . Tyle u mnie w sumie ;*

    astoriaa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona baaaardzo się cieszę, że wszystko u Was ok ;) Super ;)

    Ja czuje się dobrze, do zeszłego tygodnia jeszcze codziennie jeździłam na uczelnię, bardzo lekko zniosłam ciążę. Teraz zostałam już w domu i już wiadomo - ciężko, ale mam nadzieję, że młody wyjdzie niebawem :D

    7470gov3xicgdrhg.png
‹‹ 654 655 656 657 658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ