X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ah no widzisz :/ ja nie wiem gdzie oni mają głowy ? :O jak nie zapomną o czymś to coś zabiorą i zapomną, boziu :P

    a na to wszystko pozniej sie wypieraja :D

    Almanah lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie!

    'Cooo? No przecież ja nic nie zrobilem' - kocham to ❤ :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatki ;) :*

    marta95 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Kto sie cieszy z piątku jak ja? ;) :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejcia ! Ja się bardzo bardzo cieszę :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elo elo... ja nie koniecznie bo jutro też do pracy na drugą zmianę :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę. <3 Za 3 godziny wsiadam w busa i jadę do narzeczonego. Śluz płodny już pełną parą płynie, więc w razie co będzie <3 odklepane. Żeby nie było. :P

    Przed wyjściem chyba nawet machnę test owu. :)

    AJA_S, marta95 lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja życzę powodzenia, oby cykl zakończył się zieloną kropką ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia kochana oby sie udało! :)
    My juz po wiec teraz pytanie - czy zaowocuje :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah działaj !! Romantycznego weekendu! :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) czytałam tak te Wasze wpisy i starałam się nadrobić ;) zacznę od tego że ja akurat kocham warzywka , zastanawiam się nawet czy nie przerwać branie kwasu foliowego bo codziennie jem coś zielonego, brokuły uwielbiam z czosneczkiem, owocki, do tego kupuję dziś otręby pszenne. Co o tym myślicie? Jak ktoś nie je warzyw to rozumiem zamienniki ale w moim przypadku może to zbędne?...

    A co do mężczyzn to tak mój ma bardzo ciężki charakter, nerwus że hej :P byle gów.o a on już nerwica :P ale stara się ;) pomimo tego ze pracuje codziennie rano pierwszy wstaje robi herbatkę i zaczyna szykować śniadanko :) no i obydwoje uwielbiamy spacery po lesie :) prawie codziennie jak wraca z pracy to je obiad a później ruszamy w las ;) jeśli mamy wolną chwilę to zawsze spędzamy ją razem :) także są plusy i minusy jak u każdego :)

    Almanah powodzenia , oby wyjazd zaowocował fasolką ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomniałam napisać ;) moja ciotka wczoraj mnie odwiedziła, zapytałam się ile się starała a ona powiedziała, że udało się od razu :P była akurat u gina i mówiła że planuje , on powiedział, że już może zaczynać bo owulka lada dzień zawita, mówiła że serduszkowali później jeszcze za dwa dni dla pewności i już :P udało się :P najlepsze jest to że ona nie brała żadnych wspomagaczy, suplementów, nie odżywia się zdrowo :P nie uprawia sportów, po prostu nic a nic :P i jej się udało od razu a tu się człowiek tak stara i dupa :P ja niedawno zaczęłam ale wiem , że dużo z Was stara się już jakiś czas i nic... ech nie potrafię pojąć :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do kwasu foliowego to zamykam ten temat ;) w międzyczasie na innym forum dostałam mnóstwo odpowiedzi i jeszcze znajoma która ma duże pojęcie podpowiedziała co nie co i chyba wiem wszystko co chciałam wiedzieć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 11:18

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może podziel się zdobytą wiedzą, a nuż wiesz coś o czym my nie mamy pojęcia ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok :) tak więc dowiedziałam się , że kwas foliowy jest bardzo ważny i nawet jak dostarczamy go do organizmu w postaci warzyw i owoców które są bogate właśnie w kwas to i tak warto go brać, bo jednak ciężko jest dostarczyć taka dawkę jaka jest potrzebna, a tez ciężko jest go przedawkować więc bezpieczniej brać :) Został mi polecony folik bo jest przebadany, że na pewno jest tam tyle kwasu ile powinno być a nie więcej ;) to tyle :) mam nadzieję, że komuś się to przyda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 11:29

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam folik, fajne drobne tableteczki bez żadnych zbędnych dodatków... A ja chyba w pon. będę dzwonić do Świebodzic bo o owulce nie mam co marzyć w tym cyklu :/ A jeśli nawet będzie to śluz jest nie odpowiedni... Czas znów zrobić badania i może jakieś hormony?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nieciekawy ten Twój wykres ale może jeszcze nie ma co przesądzać? ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo ja mam zawsze wszystko równiutko i z owulacją nie było problemów... może rzeczywiście warto się wybrać do lekarza , nie mam pojęcia, jeszcze za zielona jestem w takich tematach

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa... znowu będę ryczeć z nerwów w gabinecie :( ja na prawdę chyba bym wolała dentyste :/
    Czekam do pon. i dzwonie do gina...
    Oby on coś zaradził :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wie, może do poniedziałku jeszcze owulacja się pojawi ;) trzymam za to mocno kciuki :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak się pojawi to i tak trzeba iść do gina. poprzedni cykl taki cudny a ten jak wariat na pogrzebie :P

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 678 679 680 681 682 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ