X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby juz sie fasoleczki rozwijała :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    to ja nie znosze brukselki, w ogole do mnie nie przemawiaja dania z bruselka :D


    Jejku, ja właśnie lubię te wszystkie warzywa, których nikt nie lubi, a nie cierpię tych, które jedzą wszyscy. :D Brukselka, szpinak, brokuł, wszystkie fasole, grochy, super. Ale pomidora bym nie tknęła. Jakoś mnie obrzydza to, że jest taki glutowaty w środku. D:

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O śluzie nie słyszałam. oO Ale to dobrze, lepiej żeby się różne rzeczy pojawiały przed owulacją, niż po. :P Wtedy jeszcze można się ratować w razie czego.

    Ja od końca plamienia obserwuję jakiś dziwny rozciągliwy śluz w małych ilościach. oO Mój organizm chyba daje mi znać, że owulacja się zbliża już na 2 tygodnie przed. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej z tym jeszcze się nie spotkałam... A może serduszkujecie? Możliwe że resztki spermy wypływają...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety M. od ponad tygodnia nie ma w mieście, więc to nie to. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Ciekawostka... A może fasolka się zagnieździła ? Może beta by wykazała prawdę

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po okresie? :D Mam 11 dc teraz. Tempka też nisko. Może szaleje mi śluz po castagnusie.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A @ była taka jak zawsze? odchyły od normy mają różnorakie przyczyny...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój drugi cykl po odstawieniu pigułek anty, więc generalnie jestem nastawiona na to, że mogą dział się dziwne rzeczy. Do tego ten castagnus. Ale jak patrzę na swoje cykle wykresy sprzed pigułek, te na castagnusie i te bez, to jeszcze nie miałam tak długiego plamienia po okresie. A śluz bywał różny. Więc może jeszcze mi się reguluje wszystko po antykach. Albo ta nagła zmiana temperatur/pogody. :)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no to po tabletkach trochę będzie się normować ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby jak najszybciej doszedł do normy :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mało mnie tu dzisiaj, ale pichcę dzisiaj w kuchni. Niestety jutro mam ten pogrzeb i robimy taki mały poczęstunek w domku, więc cały dzień w kuchni :O nogi bolą koszmarnie :D ogólnie to się zastanawiam kiedy sobie powtórzyć test, o ile jest sens... :) a wy co dzisiaj robicie kochane ?

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień absolutnie nic, a pod wieczór zacznę się pakować. Czeka mnie weekend z M. w Warszawie. ;) Muszę jeszcze wykombinować jak podrzucić mamie klucze jutro (ktoś musi koty karmić, a sąsiadom aż tak nie ufam żeby im zostawiać klucze...). Do dworca mam 30 minut, a jakbym miała jeszcze zahaczyć o jej pracę, to musiałabym chyba jechać jakoś naokoło. Chyba najlepszym wyjściem będzie taksówka, ale aż się boję pomyśleć ile to będzie kosztować. :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mama w ostatniej chwili zmieniła zdanie, "nie będzie jej się chciało jeździć". Czasami jej zupełnie nie rozumiem. :/ Już sobie wyobrażam, jak ją proszę żeby kiedyś popilnowała dziecka...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy siedzę i juz odlicZam do końca i do domku. A tam znowu pisanie mgr :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znów pojawił się temat zwolnienia... Szukają jakiejś osoby... wykończą mnie psychicznie :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah, sąsiadom nie ma co ufać aż tak bardzo, niestety. Może jednak się jeszcze zgodzi? :) ładnie poproś hihi. Wiesz wnusie zawsze inaczej traktują :P

    Kamilia, najpiękniejszy moment kiedy wraca się do domu :D

    AJA_S, mi też ciągle odwołują zmiany, jakiś koszmar.. szukam innej roboty, ale u mnie w mieście chyba nie ma roboty dla ludzi z moim wykształceniem hahah :D moze Ciebie akurat nie zwolnia, bedzie dobrze :*

    AJA_S, Almanah lubią tę wiadomość

  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo dziewczyny :)
    Co tam słychać? Komu się udało, kto się urodził? :)


    U mnie niestety nie za dobrze, szczerze mówiąc fatalnie. Odkąd mi nie przedłużyli umowy siedze w domu. Dorabialam sobie na paznokciach hybrydowych, ale to nie dla mnie.

    Dodatkowo, mój P mi tego nie ułatwia.. Szału dostaje. Nie wiem czy mi homorny buzują czy co... Ale normanlnie tak mnie wk*@#$% ze szok.

    Powiedziałam mu nie raz nie dwa, ze chciałabym wyjechać chociaż na weekend odpocząć.. Jestem ciagle sama. Załapał nowa robote i super.. Ale mój dół siega zenitu. Obiecał mi, że pojedziemy na weekend, powiedział, że coś wymyśli.

    No i .. WYMYŚLIŁAM. Kupiłam i zarezerowałam.... Rozmawialismy o tym, ze brakuje mi uczuc w naszym związku, żebym chciała żeby się czasami postarał. Mam w ogole wrazenie ze nie bardzo chce tam jechać...

    Myslalam, ze zarezerwuje stolik na jakas kolacje czy cos.. A on wymyslil, ze wezmie palnik żeby zjeść sobie wieczorem parówki... Nosz cholera!!


    Zupełnie inaczej sobie to wyobrazałam. Nie będę wszystkiego robic i wymyslac za niego.. Mam to w dupie. I właśnie po takim zachowaniu totalnie odechciało mi się jechać. :/

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o warzywa to ja nie lubie chyba tylko brukselki i grochu, to są rzeczy których nie cierpie.


    U mnie niestety starania schodzą na dalszy plan - w imie ślubu (taaaa) i zmiany auta. Niestety bez pracy tez mam związane rece. Co dodatkowo doprawdza mnnie do szału..

    Ale! Plusem jest to, że podczas ostatniej @ miałam normalne bóle brzucha. (Bogu dzięki ! )

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    No i mama w ostatniej chwili zmieniła zdanie, "nie będzie jej się chciało jeździć". Czasami jej zupełnie nie rozumiem. :/ Już sobie wyobrażam, jak ją proszę żeby kiedyś popilnowała dziecka...


    Skąd ja to znam...

    Almanah lubi tę wiadomość

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
‹‹ 676 677 678 679 680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ