X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie możesz brać ten wiesiolek, dwa dni w tą czy w tamtą nie zaszkodzi. Też się zastanawiam czy nie zacząć pić ten inofem. Ale nie wiem czy nie za dużo tych tabletek - kwas foliowy, castagnus, wiesiolek i jeszcze ten inofem? Co myślicie ?

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem strasznie antytabletkowa, biorę tylko kwas i to się bardzo dłuuugo nad nim zastanawiałam ;) ja mam takie zdanie także Tobie pewnie tym nie bardzo pomogę ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwytam się już chyba wszystkiego czego mogę ale wiem, że tabletki to nic dobrego :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwas foliowy i Inofem to to samo. tyle że Inofem razpuszczasz... dlatego ja biorę ostatnie folik bo Inofem się skończył.
    Czyli postanowione do ovu biorę po przestaje... zobaczymy co będzie się działo

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasami warto sobie czymś "dopomóc" :) wiadomo, że wszystko z umiaarem ;) ja kwas foliowy biorę bo jego najcieżej dostarczyć do organizmu, chyba że ktoś jest m.in "szpinakożercą" :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znoszę szpinaku i wgl za warzywMai nie przepadam... owoce wybiórczo :P
    więc mi pozostały suplementy :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S, a myślałam, że ja jedyna jestem takim dziwolągiem, to ani warzyw, ani owoców nie lubi. Chociaż u mnie jest odwrotnie, z owoców jem tylko jabłka, banany i mandarynki, z warzywami trochę bardziej sobie szaleję. W zasadzie wszystko co zielone lubię. :P Makaron ze szpinakiem i kurczakiem to jedno z moich ulubionych dań. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpinak jedynie mrożony ze śmietaną. przy moim trochę nauczyłam się jeść surówki

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na samo słowo SZPINAK robi mi się nie dobrze hihi. :P owoce uwielbiam, warzywa z kurczakiem uwielbiam :D ostatnio same marchewki surowe wcinam :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja nie znosze brukselki, w ogole do mnie nie przemawiaja dania z bruselka :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no brukselki też są dziwne :O hahaha. Tak czy siak najlepiej lubię kurczaka, nic innego mogłoby nie istnieć :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczęta ^^ U mnie chyba nici z owulki :/ tempka jakaś super dziwna...
    A brukselki też nie lubię :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szaleńczy ten Twój wykres ;) iludniowe masz cykle?

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie twoja tempreaturka szaleje :) chociaż ja dzisiaj rano mierzyłam i na pol śpiąca wyszło mi 36,77 a jak pozniej po 10 minutach leżenia zmierzyłam wyszło mi 36,67 i nie wiem która jest właściwa. Wiec u mnie tez zygzaki :) :p

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprzedni cykl 30. 2 poprzednie cykle 34...
    To złośliwość mojego organizmu :(
    Zobaczymy za kilka dni czy ta owulka w ogóle zawita łaskawie...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to spokojnie ;) jeszcze się może pojawić , ja mam zawsze 28 dni i owulka wychodzi tak ok. 14, 15 dnia :) także u Ciebie pewnie na dniach się pojawi :) będę zaglądać ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie zauważyłam ze mam owulacje tak 13 dnia przy cyklach 28 dniowych ale ostatnio miałam krótszy bo 26 dni, kiedyś tez wlasnie miałam 14 dnia lub 15 ale cos mi sie przestawiło :) także wszystko przed Tobą myśle ze to nie jest stałe kiedy sie ma :) ostatnio tez doszukując informacji o śluzie znalazłam ze objaw najbardziej płodnego zauważa sie na 24 h przed owulacja w w jej dniu nie musi buc rozciągliwy . Ale wiadomo bywa rożnie :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też o tym słyszałam, że właśnie śluz już w samym dniu owulki nie musi byc rozciągliwy, to samo z testami owulacyjnymi, mi pokazał owulkę już 14 dc a miałam ją dzień później ;) wiadomo, że można się sugerować tym wszystkim żeby mniej więcej zorientować się co i jak ale trzeba mieć też na uwadze, że może być poślizg +/- 1, 2 dni ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję... Zawarłam z moim B. umowę jak nie zajdę jedziemy do Świebodzic do gina. Jak się uda to do mojego wybranego w naszym miasteczku ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja trzymam kciuki żebyś wcale nie musiała do tych Świebodzic jechać ;) no chyba że już z fasolka w brzuszku tak dla relaksu i zwiedzania ;) hehe

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 675 676 677 678 679 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ