X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś jeszcze do pracy i dwa dni wolnego... przez mojego durnego psa głowa mnie boli z niewyspania :( I tempie zmierzyłam godzinę później :/ jakaś masakra... Po teście owu jestem pewna że w tym cyklu nie było owulacji i już raczej nie będzie :P
    Boże jak mi się spać chce :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest tak źle, u mnie nie pada(jeszcze:P) a nawet jak będzie to grill na taras my w domku i już ;)
    Kurcze to nie fajnie, nie rozumiem tych facetów, jak kurcze też im zależy to powinni zrobić wszystko... ta ich duma, matko... może jeszcze przemyśli sytuacje i zmieni zdanie. Zabierz się gdzieś to znajomej ta pogaduchy i herbatkę ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w drodze na studia poki co pogoda średnia :)
    Ja mam podobnie jak mowilam mojemu ze moze sie wybierze na badania to odbaknal mi ze lidzie starają sie rok czy dwa wiec mam sie nie stresować. Taka z nim rozmowa ...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Huhuhu! Tak zimno dzisiaj na grilla :D tzn. u mnie jest cholernie zimno i pada...ponuro az chyba stracę humor :/
    Chyba też gdzieś wyjade...mam dosyć tego mojego męża :/ nie chce się zgodzić na badanie, po prostu tracę siły..czuje że jestem z tym wszystkim sama. Niby chce dziecko a nie chce badań i jak ich zrozumieć ? Opadam z sił :( :(

    Mój B początkowo też nie chciał aż w końcu sam zrozumiał że trzeba. sam się zarejestrował ale poszłam z nim. Tak jak pisałam wcześniej u mojego wszystko okk. tylko zostało sprawdzić sperme... Ale najpierw ja się zabadam

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak taras to super :)
    Są zbyt dumni żeby zrobić badanie nasienia :/ to nic nie boli..ale weź im to wytłumacz.
    Nawet nie mam ochoty wychodzić z domu, mam dość..

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA to wskakuj do łóżka :) ja dzisiaj przez swoje psy myślałam, że stracę głos :P poszłam rano na spacer, zobaczyły stadko sarenek i tak za nimi pogoniły nie mogłam się ich dowołać :P ale w końcu bo dłuższym czasie wróciły :P
    AJA a zdarzają Ci się często cykle bezowulacyjne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 09:04

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_s a w ogole jakies badania sobie robiliście przed albo cos w tym stylu? Jakies hormony?

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA, ja na twoim miejscu poszlabym dalej spać :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania wykazały, że kobiety prowadzące aktywny tryb życia rzadziej miewają cykle bezowulacyjne, ruch sprzyja, może spróbuj chociaż 3 razy w tyg nawet delikatny aerobic albo spacer dłuższy :) ja ćwiczę min 3 razy w tyg i codziennie długi spacer i póki co owulka zawsze była.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 09:10

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :D :O ale może i ja spróbuję :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 09:09

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha ;D znam ten ból, ale jakoś zawsze się zmuszę i daje rade ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babeczki ja uciekam na zakupy, trzeba kupić prowiant na wieczór i trochę ogarnąć ;) także pewnie do jutra :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczorku :*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę iść spać muszę posprzątać i ugotować obiad...
    Na pierwszej wizycie w grudniu'14 wyszło na USG że mam torbiele na jajnikach spowodowane właśnie nie pękaniem pęcherzyków Graffa i co za tym idzie brakiem owulki. Miałam też niski poziom progesteronu brałam Duphaston... Potem dodał mi Bromergon i po tym cholernie źle się czułam :/
    W pon dzwonie i zaczynam znów się leczyć :)
    A co do sprawności fizycznej to od grudnia "biegam"... błagam ja i w-F w liceum miałam zwolnienie... nie mam motywacji... albo nie miałam motywacji... jeśli mi to pomoże w zajściu w ciążę to idę jutro wieczorem biegać :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej zabawy :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mogę powrócić do Was? :)

    marta95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc landryneczka! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) jak mija sobota?
    U nas tak brzydka pogoda, że nawet nie ma jak na spacer iść :/ nic tylko spać :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sobota na uczelni :) wiec kiepsko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam dziś odpoczynek od pracy UFFF :P
    do której jesteś?

‹‹ 680 681 682 683 684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ