X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja oczywiście mam swoje szczęście na które Ty czekasz ale nie zapominaj , że Ja na nie tez czekałam 2 lata przy okazji mialam ciężkie leczenie by mieć ten cud :) nie było mi dane to napstrykniecie palcem . Bylo ciezko , nawet nie wiesz jak bardzo tym bardziej ze nie dawali nam lekarze juz szans zadnych na bycie rodzicami prócz in vitro probunek. Cuuuuudem odpuscilam , bawipam sie przez miesiac , pilam tamczylam ddoslownie tak moge to nazwac i co ? Udako sie , moja lekarka byla w takim szoku ze nie da sie tego opisac bo 2 tyg wczesniej badalismy sie .

    Co di badań to Ja trafiłam do super specjalisty prywatnie , dość drogi bo za wizytę brał 180 zl bez usg :/ ale pomógł mi niesamowicie i będę wdzięczna mu do konca zycia , przepisal mi.mase badan , doslownie MASA wydalam na.nie lacznie ok 2 tys Plus leki dwa miesiące leków po 600 zl jeden to kolejny tysiąc Al nie żałuję bo okazało się ze nie tylko mam problemy z owulscja , cyklem ogolnie a Jeszce wiele innych co nie pozwalało mi zajść w ciążę a człowiek nawet o tym nie wie ze to stopuje organizm .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, niesamowita historia,aż łezka mi się zakrecila w oku..
    Najważniejsze jest to że się udało i macie swój cud. Po raz drugi mam powod zeby zacznac wierzyć w cuda..:)

    Dziewczyny ja już nie wiem co ze mną jest...wczoraj spadek na @ a dzisiaj? do góry, nie tak dużo ale jednak..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaOna piękne słowa- trzeba wierzyć!
    A co do naszego organizmu ja nawet słyszałam ze choroby dziąseł moga utrudniać zajscie w ciąże.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona podziwiam siłę i wolę walki... Mam nadzieję że my też znajdziemy tyle siły w sobie...

    Ale synka naprawdę masz przebojowego ^^

    Ja po wczorajszej imprezce masz za*ebiste wyrzuty sumienia że piłam drinki... Moralniak jak cholera :/
    Więc u mnie picie i zabawa nie współgrają ze mną :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA a czemu masz wyrzuty sumienia ?
    Dziewczyny i super , trzeba wierzyć bo nie jest tak źle . Sa ludzie co w ogóle dzieci mieć nie mogą a to dopiero tragedia , u Was jak i u mnie było będzie ten Cudzik już napewno niedługo ;*
    Musicie być silne i wierzyć oraz psychicznie troszkę odetchnąć bo niestety ale psyvhika również dużo działa na to . Kamila dokładnie , Ja miałam chory żołądek żołądek dokładnie przez antybiotyki dostałam grzybice , miałam takie badania porobione specjalne i lekarz jak zobaczył powiedział ze nawet to wpływa bardzo i najpierw musialam wyleczyć to także Ja polecam lrzebadanie się od góry do dołu , wszystko na wszystko ma wpływ ,w końcu wszystko ze sobą połączone . :) bez powodu np. Ze stresu czy przemęczenia nie stopuje się okres lub owulacja przesuwa itp .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja naprawdę nie piję, ale kaca nie mam więc jest dobrze :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ja już mam posprzątane obiad się gotuję Gabi leży w łóżeczku cóż żyć nie umierać :)
    Pogoda brzydka więc chyba dzisiaj nie wyjdziemy na dwór :/
    U mnie co prawda starania trwały 10 miesięcy (w 10 cyklu się udało) ale nigdy się nie poddałam :) Wierzę i Wam się uda :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA ja miałam wczoraj tego grilla i powiem Ci że też się skusiłam na lampkę winka, a nawet półtora :P ;) myślę, że od tak małej, jednorazowej dawki nam się nic nie stanie ;) a przynajmniej człowiek się rozerwie i zapomni na chwilkę o staraniach ;) wiadomo, że alkohol nie wskazany i ja też teraz w trakcie starań w ogóle nie pije nic, ale ta wczorajsza lampka wina dobrze mi zrobiła ;) trzeba troszkę rozluźnić atmosferę :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda brzydka fakt ale ja z moim i tak wyruszamy na wyprawę ;) motocyklową po lesie ;) trzeba się dotleniać ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z psem do moich rodziców na obiad, po błocie w deszczu i ledwie ubrane spodnie całe brudne :/
    Rudzielec dobrze zrobiło, pośmialiśmy się i pośpiewaliśmy... Takie muzyczne towarzystwo ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropna pogoda...
    Piję kawkę i wcinam ciacha, oby poszły w C Y C K I hahahaha :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie łudź się i tak pójdzie w dupe :D
    My odpoczywamy po obiadku... To znaczy B. I nasz Cody śpią, a ja oglądam TTBZ :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu zalamka... plamienie się zaczęło i nici z tego cyklu znowu....:(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie smutaj :* wiem co czujesz mój poprzedni cykl tak miałam :(
    Ale jak nie ten to następny ;) Na pewno w końcu się uda ♡ Kiedyś w końcu i my będziemy mogły przytulać nasze cuda :* ♡

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA dzięki :* mam nadzieję że się w końcu uda :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz Zakręcona będzie za maluszkiem biegać, a my będziemy wyczekiwać rozwiązania :*

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka dobrze AJA pisze, w końcu i nam się uda :) i za kilka lat spotkamy się tu znowu ale przy staraniach o następnego maluszka ;) bo nie wiem jak Wy ale ja planuje mieć dużą rodzinkę ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec dokładnie !Ja z Wami za parę lat będę tu się starać o rodzeństwo dla Oskiego :-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i super ;) kto wie, może naprawdę tak się złoży , że znowu na siebie trafimy ;D W ogóle to jak już nam się uda będziemy musiały założyć jakieś forum żeby sobie od czasu do czasu potrajkotać ;) za bardzo się do Was babeczki przyzwyczaiłam! ;)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom :* <3 ja chcę mieć 3 najlepiej córkę i 2synków

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 683 684 685 686 687 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ