X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec przypomnij mi swoje imie, bo moja pamięć jest zbyt krótka :D jaa no ranny ptaszek, mąż o 7 wychodzi do pracy więc muszę go wyszykowac haha, kanapeczki, herbatka i te sprawy :D potem już jakoś zasnąć nie mogę :P
    Dzialajcie dzialajcie! Ja jeszcze trochę poczekam na te przyjemności :D ale już mu zakomunikowalam że teraz będzie jak w zegarku hahaha, bo on ma tak że na początku ma taki zapał a potem przez tydzień nic a może akurat wtedy jest ten najważniejszy moment :D aj te chłopy

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) muszą dać radę ;) w końcu też chcą maluszka ;) ja tym razem w trakcie wszystkich dni płodnych codziennie :P tamtym razem było w większości co drugi dzień i nie wyszło więc teraz hardcore :P hehe
    a moje imię to Doris ;) możesz nie pamiętać bo nigdy się nie przedstawiałam po imieniu ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę a myślałam że pisałaś bo kiedyś się pytałam dziewczyn..no nie ważne, ważne że już wiem :D
    No w sumie też się zastanawiam czy by nie codziennie ale nie wiem czy nie beda osłabione nie wiem jak to z tym jest :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czytałam że się osłabiają ale pózniej dowiedziałam się że jednak nie :P i zgłupiałam:P ale weszłam ostatnio na forum dla takich kobiet którym się udało za pierwszym razem i wiele z nich pisało, że właśnie serduszkowały codziennie więc warto spróbować ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy możesz mieć większą pewność ze się udało bo codziennie to musi się trafić w ten dzień no nie ma chyba innej możliwości :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale były przypadki gdzie ktoś serduszkował tylko raz albo dwa w całym cyklu i się udało :P wychodzi na to że jak komuś ma się udać to się uda :P moja znajoma ostatnio mówiła, że ona <3 5 dni przed owulacją a później już nie i się udało :P ale nic nie sprawdzała nie testowała więc może owulka jej się przesunęła :P kto to wie :P trzeba <3 całe mnóstwo i może się uda ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Ci powiem..jakby się nie udało przy codziennym serduszkowaniu to naprawdę musiałby być pech i to wielki :/ :D dar od Boga tym co się tak udaje :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja widziałam tu na OF wykres w którym <3 były codziennie prawie cały cykl i nic, także nigdy nic nie wiadomo niestety, ja z tego co wiem nie mam żadnych problemów zdrowotnych, kiedyś miałam podwyższoną prolaktynę ale już wszystko wróciło do normy więc mam nadzieje, że się uda :) mam nadzieję, że u mojego N też wszystko działa jak należy :) poczekamy, zobaczymy, jak się nie uda przez dłuższy czas to wtedy wezmę się za dokładniejsze badania :) ale na razie sobie tym głowy nie zawracam :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to koszmar jak serduszka codziennie a się nie udaje :/
    Mi jeszcze zostały 4 miesiące do pełnego roku..jak się nie uda to całkiem biorę się do sprawdzenia wszystkiego i nawet nawet mój M będzie musiał się zbadać bez gadania, bo albo ze mną jest problem albo u z nim a narazie będziemy się starać tak jak do tej pory. No jak już rok się nie udaje to chyba coś musi być nie tak...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tak, mi nawet moja gin powiedziała, że jeśli para stara się rok bez skutku to wtedy zaleca się szczegółowe badania, ale mam nadzieję, że nas to nie będzie dotyczyło ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam troszkę posprzątać ;) do potem :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten czas tak szybko leci i nawet się nie obejrzę a tu już pewnie stuknie ten rok. W sumie za 4 miesiące mamy też pierwszą rocznicę ślubu :D ciągle mam nadzieję ze akurat wtedy będę mogła mojemu mężowi pokazać dodatnia bete albo nawet i usg ... wiem wiem , mam marzenia :D

    Do później :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 09:33

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże co wy spać nie możecie? A ja bym pospała jeszcze ale pies mi się rozpycha w łóżku...
    Zakręcona ja mogłabym mieć i więcej jakby mi było dane tylko mieszkanie za małe... I z urwisami by nie było problemu bo największe wsparcie mam właśnie od sąsiadki... po poradę mogę zawsze pójść :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA no ja dzień w dzień wstaje o 6.30 :D tak jak mowilam muszę mężowi zrobić kanapeczki i herbatkę i już się tak nauczyłam :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam że mam wolne... Zaraz ćwiczenia i dzwonie by się zarejestrować do gina ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zastanawiam czy się nie wybrać..Ale do całkiem innego ginekologa..chciałam zarejestrować się na NFZ a trochę się czeka.. może by mnie zapisali jakoś w połowie cyklu hmm..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 10:04

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na NFZ i prywatnie do tego samego gina.
    I odebrać wyniki B. ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam ciągle szukam jakiegoś normalnego...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbuje teraz gina moich sióstr

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczęście mam fajną i bardzo sympatyczną panią ginekolog :) wcześniej robiła tylko w szpitalu na NFZ a teraz otworzyła prywatny gabinet w mieście zaraz obok mojej wioseczki także super :) płaci się ale powiem Wam , że badania prywatnie to ogromna różnica! wszystko dokładniej, spokojniej, pytania co tam, jak tam a na NFZ na szybko żeby wszystkich szybko zrobić :P
    AJA ja też śpię ze swoim pieskiem :D tylko mój jest duży cholernik i jak się rozwali czasem to masakra :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 685 686 687 688 689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ