X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 12 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Dzień doberek :)
    Wiecie co, to jest prawda. dzieci rosną za szybko :(
    Mi się wyć chce na myśl, że jeszcze niedawno mój malutki okruszek spał na moim brzuchu (mieścił się cały :P ), a teraz raczkuje po całym salonie i tylko patrzy kiedy zostawię drzwi uchylone by mi nawiać.
    Wiadomo, rośnie, rozwija się, cudownie patrzeć na te nowe osiągnięcia... kilka dni temu mieliśmy z mężem niespodziankę, zachodzimy do niej do pokoju po drzemce a ona stoi na nóżkach w łózeczku i ściąga zabawki z karuzeli... wczoraj sama zjadła kawałek bułeczki... takie drobnostki, tyle nowości. tyle rzeczy robi po raz pierwszy. Ale zarazem tyle rzeczy po raz ostatni...

    Ania, witamy ;) Ja sądzę tyle, że przy 2 cs chyba wystarczy wiedzieć mniej więcej kiedy owulka i działać :) oczywiście, suple są ok, kwas foliowy obowiązkowo, ale jednak bez przesady :D aczkolwiek nie sądzę, byś sobie szkodziła

    Jejku zazdroszcze takiego skarba <3 nie mogę się doczekać aż ja będę takiego miała :*
    Tooo myślisz ze dalej mogę brać Castagnusa? Bo dzisiaj nie wzielam :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a Tobie lekarz dał go ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 12 września 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ania a Tobie lekarz dał go ?

    Tak ale to jeszcze w poprzednim cyklu na ten. Nie wiedział ze będę pila ziółka

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 12 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety taka prawda...ja jeszcze niedawno Wiktora miałam w brzuchu, tak szybko mineło a teraz...chodzi taki 4 latek, wszystko pawie sam robi dobrze ze chociaż czasem przychodzi się przytulać i buziaka mi daje i dobrze że Werka jeszcze malutka to się chce tulić...nie wiem co to będzie jak wszystkie dzieci odchowam...chyba psa zacznę w ubranka przebierać hahaha :P

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 12 września 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka tak w ogóle, dla tych z którymi sie nie znam :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 12 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Siemka tak w ogóle, dla tych z którymi sie nie znam :)

    Hejo ! :D

  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 12 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, jak wiecie odstawilam dzisiaj Castagnus po 7 dniach przyjmowania. No i mam 7 dc. Do tej pory zawsze w tym czasie miałam juz tylko lekkie plamienia. A teraz co? Rano leciutko, a teraz podtarlam się i cały papier w krwi :/ jakby wymieszanej ze śluzem... Jasno czerwona ale brudna :/ Nie wiem co to może oznaczać, czy to może być wina Castagnusa?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 13 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja nie pomogę bo w życiu tego nie brałam, nie ogarniam tematu wiec się nie będę wypowiadać... ale może dziewczyny coś podpowiedzą

    Heathera, cześć :D wiesz, ja tak czasem myślę... jak Emma była mała i godzinami spała na moim brzuchu to ja się denerwowałam, bo nie mogłam wstać i posprzątać albo zrobić obiadu... kurde, jaka ja byłam głupia :/ trzeba było leżeć i się tulić z okruszkiem ile wlezie! a teraz co? mała woli bawić się na macie a ja siedzę obok i się patrzę... żal mi, jakoś przepuściłam przez palce te chwile :( z drugiem dzieckiem tyle rzeczy zrobię inaczej, lepiej...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciemna krew taka to oczyszczanie się a nie okres typowy wiec może resztki lecą ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 13 września 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ciemna krew taka to oczyszczanie się a nie okres typowy wiec może resztki lecą ?

    Hmm no nie wiem... :/ A co to mogłoby oznaczać? Mialabym powody do zmartwień? :/
    Wybaczcie ale jeszcze jestem kompletnie zielona w tych sprawach :(

    Pianistka, juz niedługo będziesz mogła się wykazać :* Poza tym, z drugim dzieckiem zawsze jest ,,łatwiej" , wtedy juz wiesz co robić a czego nie... Ale nie ma co gdybac co zrobilas źle <3 Mała Cie kocha, jest szczesliwa i to najważniejsze <3

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 września 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Ja myślę że to nic złego . Sama dzisiaj mam 7 dc a leci ze mnie jak przy 2 np.
    Generalnie obserwuj się.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 13 września 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ania Ja myślę że to nic złego . Sama dzisiaj mam 7 dc a leci ze mnie jak przy 2 np.
    Generalnie obserwuj się.

    Dziękuję, już myslalam ze cos jest nie tak, ale będę się obserwować...

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 13 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania122 wrote:
    Hmm no nie wiem... :/ A co to mogłoby oznaczać? Mialabym powody do zmartwień? :/
    Wybaczcie ale jeszcze jestem kompletnie zielona w tych sprawach :(

    Pianistka, juz niedługo będziesz mogła się wykazać :* Poza tym, z drugim dzieckiem zawsze jest ,,łatwiej" , wtedy juz wiesz co robić a czego nie... Ale nie ma co gdybac co zrobilas źle <3 Mała Cie kocha, jest szczesliwa i to najważniejsze <3


    :*

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 września 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy drugim dziecku nauczyłam sie właśnie doceniać chwile :)

    ZakręconaOna, Pianistka lubią tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 14 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heathera wrote:
    Ja przy drugim dziecku nauczyłam sie właśnie doceniać chwile :)

    ja mam taki własnie plan! :) olać sprzątanie, odkurzanie i mejkapy! będę leżeć i się patrzeć na to maleństwo zamiast latać jak poparzona i ogarniać wszystko dookoła :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • daryjka Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 19 września 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam bo u mnie dzis przyszla @ i znow zalamka

  • oczekująca 11 Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 19 września 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Mogę się dołączyć ? Wydaje mi się, że miałam owulację 8 września
    ( stwierdzam to po śluzie) @ skończyła mi się 2 września od 4 miałam śluz rozciągliwy i trwał do 7/8 września w tych dniach tuliliśmy się z mężem . Od 8 mam śluz raz biały raz wodnisty , mam mdłości i boli mnie podbrzusze dodam też, że następna @ powinna być za 11 dni . Cykle mam średnio co 33 dni . Mam biegunkę, czasami jestem senna . Na przełomie 12 września robiłam test kreseczka bladziutka po jakimś czasie , następne również . 15 września kreska od razu ale biała . 16 poszłam na betę wynik negatywny . Co o tym sądzicie ?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 19 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekująca :o
    kreska BIAŁA nie jest kreską pozytywną, to tylko ślad na teście gdzie powinna być. nie na wszystkich testach takie są.
    Co do cyklu. znasz długość swojej fazy lutealnej? większość kobiet ma ok 14 dni. niektóre mają 12 a inne 15... ale 22?! to powinnaś iść do dobrego ginekologa i się tym zająć. chyba że owu nie była 8-ego, co bardziej prawdopodobne ;)
    przy cyklach 33 dni (czyli dziś który to dc? 22?) zakładam, że owulację miałaś jakieś 4-5 dni temu ;)
    radzę kupić testy owu, dobry termometr albo iść na monitoring. a śluz rozciągliwy może występować nawet na drugi dzień po stosunku ;)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 września 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka w sumie powiedziałaś wszystko ;)
    Oczekująca witaj


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • oczekująca 11 Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 20 września 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    oczekująca :o
    kreska BIAŁA nie jest kreską pozytywną, to tylko ślad na teście gdzie powinna być. nie na wszystkich testach takie są.
    Co do cyklu. znasz długość swojej fazy lutealnej? większość kobiet ma ok 14 dni. niektóre mają 12 a inne 15... ale 22?! to powinnaś iść do dobrego ginekologa i się tym zająć. chyba że owu nie była 8-ego, co bardziej prawdopodobne ;)
    przy cyklach 33 dni (czyli dziś który to dc? 22?) zakładam, że owulację miałaś jakieś 4-5 dni temu ;)
    radzę kupić testy owu, dobry termometr albo iść na monitoring. a śluz rozciągliwy może występować nawet na drugi dzień po stosunku ;)

    Dziś jest 25 dc. Dziś jak mierzyłam rano temperature miałam 36,9 po 13 37,4 a wczoraj rano 37 a potem 37,3. Rozciągliwy miałam przez 4 dni i od tamtej pory cały czas biały na przemian z wodnistym .
    Pozdrawiam

‹‹ 716 717 718 719 720 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ