X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tak ogólnie szykuję sie na 30 rocznice ślubu moich staruszków:)
    wymyśleliśmy z bratem , ze zamówimy msze w kościele za nich bo mama bardzo religinja i ja sie wkońcu pojawię w tej instytucji, później obiad w restauracji, kwiaty, tort i popijawa wiadomo:)
    i zrobimy im taki album co ostatnio w sieci krąży jak bracia zrobili zdjecia takie sama jak te co były wykonane jak byli mali mali...super sprawa już mam misje ,żeby szukać podobnych cuchów do tych które mieliśmy 2o-pare lat temu...i wiecie taki z jajem album w formie ksiązki zrobić, mamy dużo zdjęc bo z bratem mamy mega kontakt, kochamy sie na zabuj:):)

    no i wycieczkę do rzymu im wykupimy bo zawsze im szkoda kasy choć marzy im się od dawien dawna i zamiast sobie kupić ta wycieczkę to w nas ładują....cóż takie pokolenie:)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dotarłam do domu "rodzinnego" ale niestety nikogo nie ma :/
    szukam jakiegoś piwska albo kielona sobie bachnąć ale nic tu alkoholu nie mają :/ a całą mnie telepie normalnie :D
    jak przed obroną :P

    człowiek to ma zrytą tą banie. :P

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama super prezent :) Ten album to fajna sprawa :)
    Kiedy ta rocznica ?:)

    Buziulka bez stresu ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 16:05

    20140607580117.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    ja pieprze ile dzisiaj jeszcze bab z wózkami i z brzuchami do mnie wlezie?? dziś nie moge patrzeć na te małe bachorki!!...nie moje!!!!!!!

    Też miałam w zeszłym miesiącu taki czas, jak dostałam okres, to w pracy w Mc Donald to chciałam udusić każdą ciężarną kobietę zamawiając u mnie frytki

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama też robiliśmy podobne albumy rodzicom i teściom na rocznice, bo przy okazji ich rocznica wypadała mniej więcej w dniu naszego ślubu, więc prezent był zarazem podziękowaniem...

    ja jak sobie pomyślę o powrocie do pracy i tych brzuchatych mamuśkach to już mi się gorąco robi... nie wiem czy psychicznie jestem gotowa się z tym zmierzyć... okaże się w praktyce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to sobie pomyślcie Toxey i Lady Savage co ja przechodze prowadzac sklep z ciuchami dziecięcymi:):)

    codziennie natłok brzuchatych i z wózkami i oczywiście sterty ciuszków, które nie raz mi dobrze zryją beret!!

    Buziuka trzymam kciuki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie ma... dorwałam się do piwa i troche mi lepiej...
    czekam, czekam.. ale myślę, że nie pojawi się... ja o 19 mam ostatni autobus wiec czasu nie wiele...
    spróbuje jutro najwyżej.. a jak nie to nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka takie czekanie najgorsze, Ty się już bojowo nastawiłaś a tu dupa...

    przyszła mama no to faktycznie ciężka sprawa, ja też pracuję w sklepie, w dodatku w galerii gdzie pełno tego bydła wypełza z wózkami i brzuchami...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wpadlam sie z Wami pozegnac na jakis czas;(
    Pomyslalam, ze taka przerwa od OF dobrze mi zrobi,co prawda bede wpadac rano by zaznaczyc tempke, bo mierzyc nie przestaje :-)

    Pewnie dlugo bez Was nie wytrzymam ale czuje, ze musze sie od tego oderwac chociaz na chwile bo zaczynam juz wariowac ;/

    Powodzenia dla tych, ktore w niedlugim czasie beda testowac :-)

    Pa;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 07:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia :((
    powodzenia :*

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia :( :(
    Buziaki :* :*

    Buziulka no to nieźle :/...

    Dziś zmieniam trunek na piwko :P

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia szkoda, ze nas opuszczasz, ale jesli uważasz, ze dla Ciebie będzie tak lepiej to trzymaj się ciepło:*:)

    ja się nigdzie nie wybieram, te całe starania nieźle mi ryją ale z 2 strony kto mnie zrozumie tk jak wy? nikt?:)

    Monia widzę, dzisiaj wszystkie na piwie, ja zywca białego gonię z soczkiem i pilnuje rosołka:):) chyba na północ się ugotuje:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam Żywca z soczkiem :P

    Konsultuje z siostrą tego Jina :D

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabawka świetna naprawdę nie ma sie nad czym zastanawiać:):)

    któraś ma chęc krewetki?:)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem jest tego typu czy go nie zepsują łobuzy...

    Najpierw rosół teraz krewetki ? :D

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosół się robi ale zanim się zrobi to wiesz trzeba coś do żywca dorzucić...:)

    myślę, że nie rozwalą będą go traktować jak wiesz coś żywego to gada, odpowiada na pytania...fajne to:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten zgaduje zwierzęta...

    zobacz:

    http://www.youtube.com/watch?v=TBq5NZYn3ro

    naprawdę edukacyjna jak dla mnie:):)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem objerzałam już wszystkie :D Czad :D

    To troszkę poproszę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 19:02

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to proszę robaczka:)

    kurde Monia kolano mnie rwie juz 2 dzień myślisz, ze to to?:)- nigdy mnie nie rwało przed @ :D:D

    a tak wogóle własnie mi się przypomniało , że śniło mi się dzisiaj że moja sąsiadka wiek po 70 była w ciązy i urodziła Piotrusia:):) dodać do tego kolano myślę, że to jednak ciąża:):)

    a tak wogóle to gdzież nasza evaa się zapodziała...miała iśc kupić ulubione wino oby się do niego nie dopadła przed domem:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 19:18

    monia91 lubi tę wiadomość

‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ