Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Evaa :)

    futuremama, ja bym mogła nic innego nie robić tylko wymyślać i gotować nowe potrawy


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama zapraszam na obiad :)
    No fajnie by było jakby się sprawdziło :P

    Evaa hej :* Co tam ?

    futuremama lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ma spełniać, po 3 dla każdej z nas :)
    Twoje to chyba już spełniła :)

    D. lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to jest skuteczna złota rybka - dlatego życzenie sie spełniło :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    D. może z powołaniem się minęłaś i czas o książce kucharskiej pomyśleć :) Mój mnie do masterchefa wysyła, bo twierdzi, że go co chwile zadziwiam :D
    Evaa witaj :)

    mnie też namawiali, ale ja nie mam takiej wiedzy i zdolności jak uczestnicy. Nie wiedziałabym jak przyrządzić niektóre produkty.. Po z tym nie lubię kamer i zamieszania wokół mojej osoby


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama paa :* trzymam kciuki :*

    Evaa u nas w sumie tam żadnej kłótni nie było, tyle ze troche go choroba dopadla. Ale już ok :)
    No to Go pojechałaś Kochana, ale już ok ? :)

    Ciekawe rozmowy w toku lecą :D

    On wygląda jakby nie wiem ie balował :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 16:05

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa no to faktycznie dałaś mu popalić ;)

    futuremama daj znać koniecznie jak będziesz miała wyniki! :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ale mi zimno :/
    Aż pod kocyk musiałam wskoczyć.

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też się marzy kocyk i łóżko :)

    a po pracy jadę jeszcze do teściów na kolację, przynajmniej nie muszę dziś gotować ;)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bym miała jechać do teściowej na kolacje to wolę albo głodować, albo sama sterczeć i gotować :P

    Ja to na sobote musze chyba hektolitry melisy wypić :P

    Evaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:30

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to ja z chęcią jadę... na moją teściową złego słowa nie mogę powiedzieć, to cudowna, ciepła i życzliwa kobieta :) do niczego się nie wtrąca, nie narzuca swojego zdania - IDEAŁ :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym taki dialog :D
    Moja jak dzwoniłam i zapraszałam na te urodziny to zaczeła marudzić, ze ona pieniędzy nie ma, ze nie przyjedzie bo psa samego nie zostawi, i znów wróciła, ze pies ją 700 zł kosztuje.

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieke ciasto :D musialam sie wyladowac....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 17:03

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    pieke ciasto :D musialam sie wyladowac....

    jakie? :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:30

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ