Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Evaa :)

    futuremama, ja bym mogła nic innego nie robić tylko wymyślać i gotować nowe potrawy


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama zapraszam na obiad :)
    No fajnie by było jakby się sprawdziło :P

    Evaa hej :* Co tam ?

    futuremama lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ma spełniać, po 3 dla każdej z nas :)
    Twoje to chyba już spełniła :)

    D. lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to jest skuteczna złota rybka - dlatego życzenie sie spełniło :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    D. może z powołaniem się minęłaś i czas o książce kucharskiej pomyśleć :) Mój mnie do masterchefa wysyła, bo twierdzi, że go co chwile zadziwiam :D
    Evaa witaj :)

    mnie też namawiali, ale ja nie mam takiej wiedzy i zdolności jak uczestnicy. Nie wiedziałabym jak przyrządzić niektóre produkty.. Po z tym nie lubię kamer i zamieszania wokół mojej osoby


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama paa :* trzymam kciuki :*

    Evaa u nas w sumie tam żadnej kłótni nie było, tyle ze troche go choroba dopadla. Ale już ok :)
    No to Go pojechałaś Kochana, ale już ok ? :)

    Ciekawe rozmowy w toku lecą :D

    On wygląda jakby nie wiem ie balował :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 16:05

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa no to faktycznie dałaś mu popalić ;)

    futuremama daj znać koniecznie jak będziesz miała wyniki! :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ale mi zimno :/
    Aż pod kocyk musiałam wskoczyć.

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też się marzy kocyk i łóżko :)

    a po pracy jadę jeszcze do teściów na kolację, przynajmniej nie muszę dziś gotować ;)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bym miała jechać do teściowej na kolacje to wolę albo głodować, albo sama sterczeć i gotować :P

    Ja to na sobote musze chyba hektolitry melisy wypić :P

    Evaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:30

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to ja z chęcią jadę... na moją teściową złego słowa nie mogę powiedzieć, to cudowna, ciepła i życzliwa kobieta :) do niczego się nie wtrąca, nie narzuca swojego zdania - IDEAŁ :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym taki dialog :D
    Moja jak dzwoniłam i zapraszałam na te urodziny to zaczeła marudzić, ze ona pieniędzy nie ma, ze nie przyjedzie bo psa samego nie zostawi, i znów wróciła, ze pies ją 700 zł kosztuje.

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieke ciasto :D musialam sie wyladowac....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 17:03

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    pieke ciasto :D musialam sie wyladowac....

    jakie? :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:30

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ