Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty przyszła mama pod kolderke się kuruj bo jutro mężu wraca ;) :) :)

    Ja to spadam na na dobre, prysznic i spać bo zasypiam.

    Dobranoc :*

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra sapadam, bo rzeczywiście męzu wraca i trzeba sił mi nabrac żeby jakos go udobruchać stanem konta:):)
    jezu jak mi się nie chce nad nim skakać ale narozrabiałam więc nie ma rady:P

    miłej nocki kochane do jutra:):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeść :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej :)

    Buziulka Ty już na stanowisku ? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 07:27

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście :D
    28 dni mi zostało do końca umowy :P
    bliżej niż dalej :D

    a ty co tak wcześnie??

    Jezu, jaki ja dzisiaj miałam zryty sen :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 07:38

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mój tak 'cicho' się szykował :P jeszcze mnie budził, że tel zostawia i ze mam odbierać bo będą dzwonić że płytki są do odebrania.

    Bądź dobrej myśli :)

    Ja tez :D Co Ci się śniło ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 07:43

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnili mi się jacyś Koreńczycy albo Chińczycy :D
    Tak czy siak skośnookie ludzie na jakimś szkoleniu..
    Gadali po polsku a w zeszytach pisali tymi swoimi fajnymi znaczkami a ja się tak patrzyłam jak oni to piszą te znaki i byłam zachwycona :P

    haha :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty miałaś sen z tych śmiesznych, ja to pamiętam, że jak się przebudzilam to się bałam zasnąć :D

    Bo te chinczyki umowę dla Ciebie pisali :D

    futuremama lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No głupi był jakiś totalnie :D

    nie wiem :D
    jakieś notatki pisali czy się podpisywali :D
    nie pamietam :P

    ahh.. ziewa mi się.

    Dzisiaj bedę mojemu truła, zeby zadzownił do tej knajpki na tą kolacje :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niech dzwoni, przynajmniej fajnie wieczór spedzicie :)

    Moja znajoma w sobotę ślub bierze.

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w tym roku to była plaga małżeństw i urodzeń dzieci... z 50% moich znajomych albo się chajtneła albo urodziła dzieciątko i to w tym roku :P
    co rusz mi na fejsie powiadomienia wyskakiwały :P aż zaczęłam rozważać usunięcie facebooka by nie zazdrościć :P

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta moja znajoma w sierpniu core urodziła i teraz ślub i chrzciny.

    No sporo tego w tym roku było. Tez co weszłam na fb to powiadomienie.

    Chyba zaraz zasnę, tak mnie oczy bolą, ale jak pomyślę , że ok 9 może przyjść listonosz to lipa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 08:16

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe :D
    ja lubie jak listonosz przynosi coś fajnego :D
    a nie rachunki :P

    Ehh... Rany, niedawno był 1 listopada, święto zmarłych a tu już zaraz Andrzjeki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 08:17

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja czekam bo mój coś tam zamówił. Głównie poczta to do mojej teściowej przychodzi. Prąd na doładowania, gaz co pół roku a reszta to ta elektroniczna faktura.

    Idę poogarniac bo zaraz zasnę. :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry! :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstałam jakaś wkurzona, sama nie wiem czemu, jestem trochę poddenerwowana, bo o 13 będę miała wyniki wczorajszych badań... Mam masę pracy, a nic mi się nie chce :P dobrze, że już jutro piątek


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:31

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja, miłego dnia dla wszystkich! :) ja mialam dzisiaj myc okna ale gardło boli i cos mnie bierze, daruje sobie..

‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ