Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty to żebyś się nie zdziwiła jak ujrzysz dwie kreseczki. Z takiego nie starania najczęściej się zachodzi :P i będzie Pola :D

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaak :D jak i ja :D

    heheh :D

    u nas w domu rewolucje... przyjechał mojego H brat, w kartonami i pudłami swoich rzeczy rozwód bierze ze swoją małżonką, jeszcze swoje dziecko chce nam u przywieź... nooo cyrk istny. W domu ciasno, teściowa teraz trzyma szyche z tym bratem, H cały czas poza domem a mnie głoooowa i macica chce wybuchnąć.

    chce na swooojeee!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulek Ty to masz przeboje..przynajmniej nudno nie masz;)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka to spokoju nie ma.

    Mamita jak tam ta Twoja dieta ?

    20140607580117.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:15

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka moja dieta git same owoce warzywa kasze jogurty i ziarna dobrze jest. ;)

    Wiecie ze dziś w sklepie na padła mnie chora psychicznie kobieta. ..masakra tak się zdenerwowana ze teraz pi 2-3 godz mi wychodzi brzuch mnie boli i słabo mi. ..

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:15

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo nudno nie jest...
    tylko szkoda, że w taki negatywny sposób.

    Brat H już dostał swoją szafeczkę, zamontował nowy TV w pokoju w którym siedzi teściowa. Dzieciaka chce nam tu przywieźć ale jego małżonka się nie zgadza, to ten już policją straszy... mówie Wam.

    H się nic nie odzywa, nic a nic.. ani czy tu na stałe się wprowadził ani o nic nie pyta. Jedyny plus jest taki, że za robote sie wzieli i troche drzewa zwożą.

    Przyszła mama - co ta kobita Ci narobiła?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:15

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo... to nieźle :P
    ja mam w domu furiatów hah :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamii...ale co super brzmi!!!

    no zebyście wiedziały do śmiechu mi nie było:)!!
    przyszła taka starsza Pani biedna widzę w jakiś buciorach i za dużym płaszczu, szczerbata brudne włosy w kucyk...myśle pokręci się i tyle nieszcześliwych ludzi nie brakuje.
    poszła wzięła jedną bluzkę i mówi, ze chce ją kupić i że będzie na rocznego chłopca....ja jej na to, że to na 10 lat rozmiar więc bedzie za duża...a ta do mnie: ty kurwo, ty lafiryndo, szatański pomiocie nie bedziesz tu ze mnie wariata robić wzieła mnie za ręce zaczeła szarpać wygadywać od rzeczy....a jak jak w furie wpadfłam bo ja nerwicowa baba strasznie wzięlam ją za szmaty, wywaliłam ze sklepu policją zaczęłam straszyć , nakrzyczałam sie co nimiara a ta swoje....szok mówie wam...polazła jakoś ale jeszcze krzyczała pod sklepem. tak mnie z równowagi wyprowadziła, że trzesło mnie kilka godzin i brzuch mnie bolał....

    jeny o 18 wpadają do mnie na drina a później na kręgle a ja w dresach z mokrą głowa jakos nie mogę dzis się zorganizować po tej akcji

    miłego wieczoru laseczki me kochane!!

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:15

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe dzięki:* uciekam papa:):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam wlasnie witam sie;) alez bylo fajnie;);)...bozesz jak pozno!!! Papa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no pozno, pozno, a ja musze jeszcze wytrzymac do konca zmiany ;p jeszcze gdzies niecale 2 godz i bede w domu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu, tu ktoś jeszcze zyje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja żyje jeszcze :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Ridż przylazł w sobotę , małż się troche wkurzył.


    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak małżowi się szybko zmienia:)

‹‹ 385 386 387 388 389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ