X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka jest Twoja historia? Jak długo się staracie? (jak można wiedzieć;) )

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna, jasne ;-) staramy sie 9 miesiecy, hormony niby w normie ale badalam tylko raz, mam niedoczynnosc tarczycy ale pod kontrola i hashimoto, sprawdzilismy nasienie meza - ok, dostalam duphaston od tego cyklu i jak przez trzy miechy nie wyjdzie to wybierzemy sie do kliniki na jakies bardziej kompleksowe badania , to tyle w skrocie ;-)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka wiem, że rozciągliwy śluz przed okresem zdarza się u wielu dziewczyn. Wygoogluj sobie "rozciągliwy śluz przed okresem" i dużo jest na ten temat. Nie wiem kiedy u Ciebie była owulka, może opóźniona a może @ przyjdzie wcześniej... Może też wcale nie przylezie ;) Opcji do wyboru, do koloru ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam o duphastonie i dużo przypadków znam, w których dzięki niemu wszystko zostało szybko uregulowane i w krótkim czasie pojawiły się dwie kreseczki ;) Tobie tez tego z całego serca życzę. Ja się pocieszam, że skoro Małgorzata Korzuchowska zaszła w ciążę, a po 40 jest to utrudnione to że i mi się kiedyś uda. My na razie tylko 5 miesięcy, ale chwilami zaczyna mnie ogarniać frustracja, że to takie trudne. Mam wiele koleżanek, które nawet nie musiały się starać dłużej niż 2 miesiące. Myślę, że podstawą jest właściwa diagnoza i dobry lekarz.

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa, oczywiście "naiwnie" w moim przypadku doszukuje się szansy, że może.... ;) ale nie liczę na to:) Zgodnie z Twoimi radami jutro jestem umówiona do lekarza po skierowanie na badanie tarczycy :)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że mnie ten śluz też doprowadza do nerwicy już. Wydaje mi się, że widziałam dziś raz rozciągliwy. Później już nie było takiego. W ogóle nie jestem pewna tego mojego śluzu, wrrrr...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tutaj z Nena poruszalysmy temat Hiszpanek zachodzacych w pierwsza ciaze kolo 40, u nich to standard, tylko wiecej slonca maja ;-)

    Dziekuje Ci i wzajemnie zycze szybko dwoch kreseczek, dla nas wszystkich! Dla wszystkich babeczek, ktore zycza sobie dzidziusia! A co, hojna jestem ;-) gdybym tylko miala moc sprawczą... ;-)

    Nenaaa, Krokodylica lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie, książkowo to u mnie na pewno nie wygląda i kiedy tu się starać jak nie wiadomo kiedy jaki śluz, nie wiem na ile skuteczne są testy owulacyjne, bo nigdy nie miałam takiego , ale może warto spróbować.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym sluzem to chyba jakies warsztaty trzeba zorganizowac, ja tez wiele razy mam wrazenie juz pod koniec cyklu, ze widze rozciagliwy, grr

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciolka zaszla dzieki testom owulacyjnym, mnie tez dosc ladnie wyznaczaja owulke, bo mialam w tym miesiacu potwierdzony pecherzyk i przewidziana przez gina owulacje na weekend i sie sprawdzilo

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zawsze zastanawiam gdzie tu jest sprawiedliwość, niektórzy bardzo chcą i muszą się starać miesiącami, a są tacy którzy starają się nie zajść w ciąże i boom.

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Alfetka wszystkie tu jesteśmy takie "naiwne" :) Czytamy, oglądamy, wsłuchujemy się w siebie, węszymy jak pieski tropiące, hehe. A to wszystko dlatego, że nam super zależy... I ja Was wszystkie dobrze rozumiem i wbrew niektórym radom całkiem wyluzowac nie umiem.

    Tamka, Malenq lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to faktycznie muszę się zaopatrzyć w to ustrojstwo ;) Dziękuję za rekomendację ;) jeżeli ma pomóc to warto wypróbować ;)

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, może przytoczę pewien "przypadek", gdzie koleżanka starała się o maleństwo 10 lat, już podjęli z mężem próbę adopcji - coś poszło nie tak i nici z adopcji i po 2 miesiącach koło 40 zaszła w ciąże. W momencie jak się poddała.

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nasze nastawienie ma tez bardzo istotne znaczenie. Aczkolwiek sama sobie codziennie obiecuje, nie będę wałkować godzinami internetu i byle objawu przypisywać ciąży - tak ostatnio mi się wkręciło ;) a mimo wszystko to robię ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja się na to słońce powystawiam już :) Tylko ono takie niszczące też trochę, wkurza mnie, bo po zeszłym lecie miałam jakieś plamy posłoneczne...a filtr był w użyciu.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfretka właśnie stres działa na naszą niekorzyść, ale jak mu przeciwdziałać, masakra, czym więcej się czeka tym więcej się człowiek nakręca i stresuje, a jak wyluzujesz to od razu ;-) szczęście, mi testy owulacyjne też się przydały i dobrze mi pokazują czas owulacyjny mniej więcej ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nena, Ty nie narzekaj lepiej na to slonce, jakbys zobaczyla co sie u nas na dworze dzieje, to by Ci sie slabo zrobilo

    Jeszcze sie tu wszystkie skrzykniemy i na turnus naswietlania do Ciebie przylecimy ;-)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, ale wiesz justta, chyba nie da się nie myśleć, ja wczoraj sobie obiecałam, ze już nie będę wchodzić na ovufriend przez jakiś czas, ale nie mogłam się powstrzymać, jak można porozmawiać z kimś kto jest w podobnej sytuacji to od razu człowiekowi jakoś łatwiej. Dla rozładowania stresu powiem Wam cos śmiesznego, jak stwierdziłam parę dni temu że mam dni płodne męczyłam co chwile męża, aż po 3 dniach oznajmił "jajka mnie bolą". I jak tu się starać ;) ;) :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a no tak czytałam Wy siedzicie w "ciepłych krajach" - zazdroszczę ;)

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ