X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na koniec napisze, że mam przepisane jakieś globulki, bo mały stan zapalny jest..... :/ a pęcherzyki jakieś małe dalej niby są ale nie wyglądają na torbiele i gina stwierdziła, że trochę taka plama przypomina pęknięty pęcherzyk, tylko cud by musiał nastać i przez sobotę i niedzielę urosnąć hahahaha także od okresu tabletki clo łykam i czekam ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u mnie dzisiaj noc nie przespana, nie mogłam spać, chyba to przesilenie wiosenne. Lemurek globulki przepisane to się podleczysz i będzie dobrze, no i resztę tableteczek połykasz i bobaska przywitasz ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 08:16

    lemurek lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    humor mam dzisiaj do bani, temperatura mi spadła, piersi przestają boleć, zmierzam w kierunku okresu :( i jest mi baaardzo źle :( na dodatek ta pogoda, jest po prostu dramatycznie, spało mi się też kiepsko, chyba faktycznie jakieś przesilenie, oby na słońce !

    Lemurek, pęcherzyki rosną nawet do 3mm na dobę, średnio przyjmuje się, że 2 mm

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Też kiepsko spałam w nocy i też zwalam na przesilenie.
    Tamka, przytulam, przykro mi i rozumiem Twoje złe samopoczucie. Nie wiem jak pocieszyć. Chyba tylko mogę napisać tak jak to zwykle się mówi, czyli, że dopóki nie ma @, jest nadzieja...

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Nena, niby tak ale wszystkie doskonale wiemy, jakie mamy samopoczucie przed okresem, co się z nami dzieje i u mnie niestety ewidentnie wszystko zmierza w tym kierunku..łącznie z temperaturą :(

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    Tamka główka do góry...wiem, że łatwo się pisze, ale wiem co czujesz...ja byłam na początku marca podekscytowana,że @ przyszła, myślałam, może to ten cykl...a tu bum - torbiel, przestymulowanie ech...teraz tylko czas jest potrzebny, a on się ciągnie jak nie powiem co....
    więc główka do góry, jak przyjdzie @ to nowy cykl, nowe szanse....jak nie przyjdzie to będzie jeszcze lepiej:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 09:28

    Tamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ze spaniem już nie wspomnę, bo wstałam około 5tej..a w nocy to tylko "przewalanie" się z jednej strony na drugą...muszę chyba pomyśleć, o jakiejś herbatce na noc....bo już zmęczona jestem tym niewyspaniem...

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny, jesteście kochane, to jest takie ważne móc porozmawiać z kimś, kto naprawdę mnie rozumie i doskonale wie, co czuję

    Nenaaa, Malenq lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, też tak miałam w poprzednim cyklu, wiedziałam doskonale, że małpiszon przyjdzie :(
    W tym cyklu mam jakąś dziwnie wysoką temp. W ostatnim cylku w tych dniach była na poziomie 36.3 a dziś 36.6. Dziwne takie zjawiska jakieś mnie dopadają, śluz mnie robi w balona, ech..., Niemęża przed pracą wykorzystałam.
    Śmiać mi się chce z tego wszystkiego chwilami, jeszcze niespełna dwa miesiące temu żyłam sobie spokojnie, w ignorancji totalnej śluzowo temperaturowej...

    Malenq lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przynajmniej miło zaczęłaś dzień ;)

    ja od awantury z moim rudym futrem, które dzisiaj na spacerze też miało fochy :/

    a niewiedza jest błogosławieństwem! o ile lepiej mi się żyło nie wiedząc , że jak spada temperatura to idzie okres! z drugiej strony strasznie żałuję tych lat z tabletkami czy gumkami, bo kurcze można naprawdę metodami śluzowo-temperaturowymi skutecznie się zabezpieczać

    szczerze mówiąc, to już teraz świetnie wiem, że trudniej zajść, niż NIE-zajść :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka mam tak samo żałuje tych lat z tabletkami i gumkami teraz, ale co zrobić to co było trzeba zostawić i ważne jest tylko to co jest teraz i to co będzie ;-) i wiem co czujesz, mam tak samo jak @ się zbliża i wiem że to już koniec nadzieii na ten cykl, masakra normalnie, ale w końcu musi się nam udać kiedyś, tylko kiedy będzie to kiedyś

    Tamka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczególnie w taki obrzydliwy dzień jak dzisiaj ciężko mi znaleźć optymizm w czymkolwiek... ale Justa, tak jak piszesz, trzeba czekać na to KIEDYŚ...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No miło w sumie zaczęłam dzień, ale spontaniczna i beztroska akcja to to bynajmniej nie była :) M. wstał zrobić sobie kawkę a ja tak leżę i rozkminiam sobie, przemyślenia typu - kurcze, widziałam wczoraj chyba płodny śluz, a może tak owulka w tym cyklu przyjdzie wcześniej, a może to, a może tamto...i w końcu drę się z sypialni - wracaj mi tu natentychmiast! Hehe, i przyszedł biedak...

    Tamka, Malenq lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, oj tam, nieważny powód, ważny efekt ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa ach jak ja bym chciała tak zawrócić swojego, ale wczoraj gin powiedział, że w związku z bolesnością torbieli to o wstrzemięźliwość prosi....ech .... można by zapomnieć co i jak....od 13.03 była @, potem clo, potem usg i torbiel i zakaz, teraz przedłużenie zakazu, leki kolejne 10dni, potem @, potem usg...buuuuu i święta będą:D:D:D
    więc się ciesz kobito, że masz powód, sposobność i być może efekt :):):):)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqa, ale po takiej suszy wyobraź sobie, co się u was będzie działo ;) efekt murowany!!

    Malenq lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok, nie będę narzekać :) Oj Malenq, masz Ty kobieto przeboje z tym wszystkim, ale odbijesz sobie niedługo!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem kto bardziej na to czeka:D:D:D Ja czy mój A.
    :D:D:D:D bo ostatnio cały czas słyszę "głodnemu chleb na myśli":D:D:D:D

    Tamka lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) to się będzie działo u was Malenq , nasze są tylko weekendy ;-) ale ostatnio mój M zaczął przyjeżdżać z pracy w czwartek w nocy, teraz robią tylko 4 dni w tygodniu, to jeden dzień dłużej jest ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 10:59

    Tamka, Malenq lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta nawet nie wiesz, co podpowiada wyobraźnia:D:D:D: ech aż zgłodniałam...

    justta lubi tę wiadomość

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ