X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wiem, wiem przerabiałam to już ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq a ty się już długo starasz ?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, donoszę - właśnie wypatrzyłam kawałek niebieskiego nieba! :)

    justta lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka u mnie też jest i słońce wychodzi :-) ;-) ;-) od razu lepiej

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, u nas właśnie zaszło i zaraz znowu będzie padać ale wygląda na to, że jutro już będzie ładnie, w końcu! :)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej podzielcie się tym niebieskim niebem...u mnie chmury, i na zmianę coś tam pada....
    Justta jestem 8lat po ślubie, z czego ostatnie 4 były bez zabezpieczeń...różni lekarze i diagnoza - samo zdrowie:( dopiero w listopadzie ub.r endo położyła do szpitala, potwierdziła pco, i w znaku zapytania WPN (wrodzony przerost nadnerczy) ale to muszę znowu do szpitala się położyć, żeby zbadać - a najbliższe wolne terminy na czerwiec....
    Świadomie zawsze chcieliśmy mieć dzieci, może nie od razu po ślubie, ale chcieliśmy.... miałam 2 stymulacje clo (ostatnia jak wiadomo bardziej mi zaszkodziła niż pomogła) ..... ale czas leci do przodu niezależnie czy coś się robi czy też nie...więc wolę robić COŚ.....niezależnie od wyniku

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pco nie daje żadnych objawów? nie domyślałaś się?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka owulację przechodziłam, śluz był, miewałam nieregularne miesiączki, ale lekarze uspojali, że jak u mnie (u sióst i u mamy) w rodzinie są takie to pewnie "genetycznie" tak mam...3lata temu miałam robione histeroskopie (jeden z lekarzy doszukiwał się endometriozy - w końcu jej nie potwierdził), byłam u kilku lekarzy, co dziwo wyniki z krwi były w "miarę" dobre - teraz wiem, że było trzeba szukać bardziej, zadawać więcej pytań...czas leciał i tak oto znalazłam się w punkcie 30stki zadającej więcej pytań;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cóż co było, a nie jest.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę poszukać weny...do ugotowania obiadu...czas spędzony w kuchni (rzekła ironicznie) bezcenny....

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, to jest jednak masakra - wszyscy każą nam być dobrej myśli, nie szukać dziury w całym, a okazuje się, że trzeba dokładnie WSZYSTKO posprawdzać

    sama się teraz zastanawiam co by tu zbadać, niby miesiączki mam regularne, owulacje są ale kto wie..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq w takim razie trzymam kciuki żeby w końcu się udało, jak się człowiek dogłębnie nie przebada to czasami nawet nie wie na co choruje, niektóre choroby nie dają żadnych objawów, albo dają takie że trudno się zorientować, najważniejsze że jesteś pod opieką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 11:55

    Malenq lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka a z drugiej strony jak ja się patrze na siebie, to naprawdę już bardzo dużo badań porobiłam i nic mi nie wyszło, czyli jestem zdrowa, a i tak różne przypadki chodzą ;-) ciężko tak jednoznacznie powiedzieć, ale na pewno trzeb się starać, tego nie odpuszczę

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jasne Justa, ja też nie chcę wychodzić na hipochondryczkę, też mam trochę historii medycznej, zamkniętej na szczęście i wydawało mi się, że skoro hormony ok, tarczyca pod kontrolą, mąż też ok to powinno być OK, a tu przysłowiowy zonk :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam problemu z zajściem w ciąże, niestety coś się porobiło nie wiadomo co przyczyny nie znaleźli i w pierwszej ciąży w 37 tygodniu odkleiło mi się całkowicie łożysko, moja córeczka zmarła, ja ledwo przeżyłam bo wpadłam już we wstrząs, miałam krwotok wewnętrzny, a wyniki super wszytko książkowo, córeczka całkowicie zdrowa, w 50% przy takim odklejeniu łożyska nie znajdzie się przyczyny, potem wiadomo rok przerwy i druga ciąża co się okazało pusty pęcherzyk płodowy, ale od początku tej ciąży przeczuwałam że coś jest nie tak, blada kreska na teście, ciągle, i potem plamienie i wyrok, nie ma prawidłowej ciąży, a przeszliśmy już w tym życiu naprawdę dużo, ale się nie poddajemy, lekarze mówią, że te dwa przypadki nie są ze sobą powiązane po prostu miałam pecha jak to się mówi, ale nadzieję mam, teraz jeszcze większą, na kwiecień, ale mi długi post wyszedł, ale cóż takie życie, więc dziewczyny nie łamać się, nadzieja jest najważniejsza

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie wiedziałam :( strasznie mi przykro i ogromnie Ci współczuję... może okrutnie to zabrzmi - ale do trzech razy sztuka, teraz MUSI być już wszystko dobrze! ściskam Cię mocno

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Tamka, mój M też tak mówi do trzech razy sztuka i ja też tak myślę ;-)

    Tamka, Nenaaa lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sp.Babcia mawiała, że jak zacznie chodzić do lekarzy to pewnie nie skończy. I faktycznie, poszła i wykryli jej ciężką wadę serca, z którą ponoć chodziła całe życie. Od kiedy dowiedziała się o chorobie i zaczęła się leczyć była coraz słabsza i krótko po tym zmarła. Dopóki żyła w niewiedzy była "zdrową", wesołą kobietą po 80-tce. Takich przykładów znam na pęczki. Psychika jak nic działa na nas...
    Nie znaczy to oczywiście, broń Boże, że nie należy się badać. Nasze pokolenie jest inne, słabsze, Czarnobyl i inne świństwa odbiły na nas swoje piętno.
    Ale serio często bywa tak, że do lekarza pójdzie się z jedną rzeczą a wyjdzie z dziesięcioma. Ja to aż sie boję normalnie panicznie co tam we mnie może siedzieć, tfu, tfu...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta, wspolczuję bardzo tych ciężkich przeżyć. Teraz musi być tylko lepiej, złe już było, czas na dobre!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to się mówi, złego licho nie bierze - może za dobre jesteśmy? ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ