X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj magdabalbina!
    Eee nooo dziewczyny, KWIECIEN i MAJ należą do nas !!! Bo się popłacze i się zamknę w sobie :(

    Anastazjaaa, Malenq, Tamka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    witaj magdabalbina napisz coś o sobie ;)
    czy starasz się o pierwsze czy kolejne maleństwo, który cykl starań ;)
    Hej dziewczyny :) Staramy się z narzeczonym o maleństwo od ponad roku - problemem okazała się zbyt wysoka PRL po dociążeniu (blisko 70-krotnie), więc od pół roku łykam bromergon(od ostatniego cyklu zwiększyłam dawkę z 0,5 do 1tabl. wieczorem), zaliczyłam 2 cykle z clostilbegytem i duphastonem i nic. W ostatnim cyklu miałam owulkę (co potwierdziły mi testy ovu a przede wszystkim mój organizm - w końcu poczułam rosnący pęcherzyk),ale nic z tego nie wyszło - dziś właśnie dostałam @ i mam porządnego doła :( Ale staram się myśleć pozytywnie i w tym cyklu znów zaczynam z clo i duphastonem (oczywiście nie rezygnując z bromka) i z pomocą OvuFriend - w końcu kiedyś musi się udać, nie? :)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdabalbina, nie kiedyś, tylko w kwietniu lub maju!

    Malenq, magdabalbina, Tamka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam, mężuś doprasza się uwagi...
    dobrej nocki:) nie naskrobcie za dużo ;)

  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiecień-maj byłoby super - lato nie byłoby jeszcze takie uciążliwe, a w zimie maleństwo... Ech, rozmarzyłam się :)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio Magda, my tu innej opcji nie zakładamy, tylko musi to być kwiecień-maj :)
    Oczywiście jeśli najpierw ktoś mi odda mój płodny śluz bo suszaaaaa!
    Pa Malenq :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 19:20

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaa ja teraz zaczęłam pić dużo wody i od nowego cyklu siemię lniane mam nadzieję że pomoże na śluź mysli_2.gif nie mam tragedii, ale zawsze może być lepiej

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie w zeszłym cyklu o tej porze był spoko, a teraz ani widu ani słychu. Pije dużo wody, za to siemię muszę się brać w takim razie...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero pierwszy dzień @ - czekanie do 5 d.c. na clo, później duphaston i... daj Boże... :)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaa ja piję siemię tylko do owulacji niby można cały cykl ale już różne opinie czytałam to wole nie ryzykować

    Magdabalbina trzymam mocno kciukasy za ten cykl divers2342.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 19:39

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    W takim razie Anastazjaaa musi się udać tego 1 maja flircik.gif

    Tamka mnie też już od paru dni tak ćmi ale dopiero w poniedziałek @ ma przyjść, a u ciebie jutro, czy w sobotę?

    Witaj magdabalbina czym nas więcej tym raźniej http://smileys.sur-la-toile.com/repository/content/content-saute.gif

    u mnie w sobotę ma być planowo ale jakieś plamienia mi się zaczynają :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wstrętna @ divers2250.gif

    Tamka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wstrętna, paskudna i niedobra :/

    witaj Magdabalbina , zapraszamy do kwietniowo-majowych mamuś ;) innych opcji nie dopuszczamy! ;)

    chyba mąż mi zabrał internet bo się post nie chce dodać

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech dziewczyny, zaciążymy wszystkie...po warunkiem, że mnie te starania wcześniej nie wykonczą. Wszystkim się teraz przejmuję, śluzy, temperatury, owulacje itp., co za stres, presja. Nie umiem się wyluzować, ja lubię tak wszystko na cacy, ładnie, bez niespodzianek, sprawnie...a tu tyle niewiadomych. Wrażliwa jestem i przeżywam. Jeszcze ten mój M., menda jedna, kiedy mówię mu, że dziś musimy podziałać, zbija się i gada, jak zrobisz to lub tamto, jak będziesz grzeczna to możeeee. To niby takie żarty mają być ale mnie to nie śmieszy. Łaski nie robi. Luzak się znalazł, on wyluzowany, ja zestresowana...ciężkie jest życie staraczek, ech...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak napisałaś "łaski nie robi", to przypomniała mi sie moja pani od biologii, która nie wymawiała Ł tylko L, i jak mówiła do nieprzygotowanych moich kolegów: "chLopcy, ja wam Laski nie robię", to wyobrażacie sobie jaka była reakcja ;)

    przepraszam Nena, ja tu śmichy chichy ale wiem przez co przechodzisz, znam to , a najgorsze jest to, że na to nie ma lekarstwa, nie ma tabletki o działaniu wyluzowania, chociaż ja już ostatnio zaczęłam myśleć, czy nie łykać jakiegoś persenu albo innego ziołowego specyfiku na lekki chill bo zwariuję, tak jak Ci wczoraj pisałam - macam się po cyckach i zaglądam w gacie, no ile można!

    a faceci tak często reagują wtedy kiedy czują się niepewnie, może on też przeżywa i stąd głupie żarty...

    magdabalbina, Caribbean lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze jaaaa :) mój pierwszy cykl z clo, oby choć ovu się pojawiła i pęcherzyki ładnie urosły :) ale z gwiazdkowego prezentu bądź co bądź ucieszyłabym się jak szlag :) trzymam kciukasy za Was, a Wy trzymajcie też za mnie :D

    Tamka, magdabalbina lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka uśmiałam się divers2296.gif

    wyluzować wyluzować ale niby jak

    Chmureczka witamy w naszym gronie będziemy trzymać kciuki i za Ciebie divers2342.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:31

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, jak pisałam to zdanie, to też miałam takie skojarzenie :D
    Naprawdę kiepsko będzie ze mną jak nie wyluzuję trochę. Mam hobby, zainteresowania, nie nudzilam się nigdy i wypadałoby zająć czymś głowę i ręce ale nic mnie kurde nie cieszy od kiedy zaczęłam starania, tylko jedno w głowie.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć chmureczko, im więcej zaciśniętych kciuków, tym lepiej!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój facet zachowuje się podobnie - czasem jeszcze się wkurza, że go nie uprzedziłam dwa dni wcześniej, że się nie zdążył przygotować i takie tam... Taki seks na zawołanie jest sam w sobie stresujący, a do tego zaczyna go irytować moje codzienne pikanie termometru o 7. rano (on wstaje o 7.30, więc budzę go pikaniem pół godziny wcześniej), a przede wszystkim brak efektów... Chyba oboje jesteśmy już tym strasznie poirytowani - dziś gdy pojawiła się @ aż się poryczałam z tego wszystkiego :( Może faktycznie jakiś persen nie byłby zły? A może zamiast tego lampka wina wieczorem przed snem? (Najlepiej w połączeniu z bromkiem, dupkiem i clo - wtedy pewnie chillout gwarantowany :P )

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ