X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka, witanko!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to jest właśnie przekleństwo - nie móc zająć myśli czym innym!

    kupujemy teraz ten dom (dokladnie jutro rano ;-) będzie mega remont, trzeba zrobić kosztorys, projekt budowlany, miałam jechać z psem na wystawę i d..., nie będę się wyrażać - niczego nie robię tylko myślę, analizuję, czytam i sprawdzam, ehh

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to prozac jakiś byłby wskazany, ale przy staraniach nie wolno pewnie :)

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka to świetny czas, właśnie wtedy się trochę wyluzujesz, remoncik czas zajęty na inne sprawy i dzidzia przyjdzie wiec divers2341.gif

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja serio myślałam, że tylko ja tak szaleje, a tu jest nas więcej...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdabalbina, to jest myśl! wszystkie tabsy naraz, winko i odpływamy ;) pytanie tylko jak długo na tym pociągniemy ;)

    chociaż widziałam dzisiaj na gazeta.pl reportaż o 2latce wychowywanej przez narkomanów, matka chora na wszystkie choroby świata łącznie z HIV, niedożywiona i co - urodziła prześliczną córeczkę, aż mi łzy poleciały jak te zdjęcia oglądałam... może nie powinnam tak myśleć ale jaka tu sprawiedliwość, że taka kobieta zachodzi w ciążę , a my tak się męczymy, dbamy o siebie, chuchamy, dmuchamy i nic :(

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Dla mnie to prozac jakiś byłby wskazany, ale przy staraniach nie wolno pewnie :)

    Może meliska divers2346.gif ale nie wiem czy można czy nie można

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meliske chyba tak

    wiecie co by było najlepsze? jakbyśmy mogły wszystkie razem chodzić na jogę! najpierw byśmy trochę pokwękały jak to nam źle, później się nagimnastykowały, a na koniec poszły do domu z uśmiechem na twarzy i spokojem w głowie , idealny stan na serduszkowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:40

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:

    chociaż widziałam dzisiaj na gazeta.pl reportaż o 2latce wychowywanej przez narkomanów, matka chora na wszystkie choroby świata łącznie z HIV, niedożywiona i co - urodziła prześliczną córeczkę, aż mi łzy poleciały jak te zdjęcia oglądałam... może nie powinnam tak myśleć ale jaka tu sprawiedliwość, że taka kobieta zachodzi w ciążę , a my tak się męczymy, dbamy o siebie, chuchamy, dmuchamy i nic :(

    Nie ma sprawiedliwości tutaj Tamka, sprawiedliwość jest, ale nie na tym świecie

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo lubię meliske, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby mnie wyciszyła czy uspokoiła :)
    Mój organizm potrzebuje chyba silniejszych ogłupiaczy ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdabalbina wrote:
    Mój facet zachowuje się podobnie - czasem jeszcze się wkurza, że go nie uprzedziłam dwa dni wcześniej, że się nie zdążył przygotować i takie tam... Taki seks na zawołanie jest sam w sobie stresujący, a do tego zaczyna go irytować moje codzienne pikanie termometru o 7. rano (on wstaje o 7.30, więc budzę go pikaniem pół godziny wcześniej), a przede wszystkim brak efektów... Chyba oboje jesteśmy już tym strasznie poirytowani - dziś gdy pojawiła się @ aż się poryczałam z tego wszystkiego :( Może faktycznie jakiś persen nie byłby zły? A może zamiast tego lampka wina wieczorem przed snem? (Najlepiej w połączeniu z bromkiem, dupkiem i clo - wtedy pewnie chillout gwarantowany :P )

    jak ja się cieszę, że mój Małżonek niewiele z tego wszystkiego rozumie :) wie co prawda, że nie jajeczkuję i stąd nasze staranka są bezowocne... wie też że biorę leki, sam pilnuje czy wszystko zażyłam :) ale nijak nie orientuje się w tych dniach płodnych itd. :) pikanie termometru go nie budzi, w ogóle obudzić go ciężko, na całe szczęście on po prostu ma ograniczony rozumek jak o ten temat chodzi a ja nie nastarczam mu zbyt wielu niepotrzebnych informacji ;) w związku z tym on żyje w błogim przeświadczeniu, że SEKS to dla mnie tylko czerpanie przyjemości, a gdyby się udało, to byłoby tylko szczęśliwe zrządzenie losu, z którym nie miałyby nic wspólnego żadne moje wyliczenia, monitoringi itd. :) i niech sobie tak myśli bo przynajmniej się chłopak nie czuje jak dawca nasienia :)

    magdabalbina, Tamka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    meliske chyba tak

    wiecie co by było najlepsze? jakbyśmy mogły wszystkie razem chodzić na jogę! najpierw byśmy trochę pokwękały jak to nam źle, później się nagimnastykowały, a na koniec poszły do domu z uśmiechem na twarzy i spokojem w głowie , idealny stan na serduszkowanie

    No właśnie jakieś ćwiczenia by się przydały, nieźle odstresowują, to dziewczyny kiedy ? divers2352.gif

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Magdabalbina, to jest myśl! wszystkie tabsy naraz, winko i odpływamy ;) pytanie tylko jak długo na tym pociągniemy ;)

    chociaż widziałam dzisiaj na gazeta.pl reportaż o 2latce wychowywanej przez narkomanów, matka chora na wszystkie choroby świata łącznie z HIV, niedożywiona i co - urodziła prześliczną córeczkę, aż mi łzy poleciały jak te zdjęcia oglądałam... może nie powinnam tak myśleć ale jaka tu sprawiedliwość, że taka kobieta zachodzi w ciążę , a my tak się męczymy, dbamy o siebie, chuchamy, dmuchamy i nic :(
    Tamka, ja myślę czasem podobnie - moja mama jest kuratorem rodzinnym i ma takich podopiecznych, co to mają po dwadzieścia parę lat, jedno dziecko urodzą, trzy miesiące przerwy i znów w ciążę zachodzą - nie chcą kolejnych dzieci, a są tak płodne te kobitki, że tylko pozazdrościć :( Ale nie bój nic - i na nas przyjdzie pora :)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Ja serio myślałam, że tylko ja tak szaleje, a tu jest nas więcej...

    Wszystkie chyba szalejemy bo bardzo chcemy :) w końcu się uda, musi :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    jak ja się cieszę, że mój Małżonek niewiele z tego wszystkiego rozumie :) wie co prawda, że nie jajeczkuję i stąd nasze staranka są bezowocne... wie też że biorę leki, sam pilnuje czy wszystko zażyłam :) ale nijak nie orientuje się w tych dniach płodnych itd. :) pikanie termometru go nie budzi, w ogóle obudzić go ciężko, na całe szczęście on po prostu ma ograniczony rozumek jak o ten temat chodzi a ja nie nastarczam mu zbyt wielu niepotrzebnych informacji ;) w związku z tym on żyje w błogim przeświadczeniu, że SEKS to dla mnie tylko czerpanie przyjemości, a gdyby się udało, to byłoby tylko szczęśliwe zrządzenie losu, z którym nie miałyby nic wspólnego żadne moje wyliczenia, monitoringi itd. :) i niech sobie tak myśli bo przynajmniej się chłopak nie czuje jak dawca nasienia :)

    Chmurka świetne podejście, przynajmniej chłopak się nie stresuje tak

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo joga fajna sprawa ale samej to właśnie lipa, w grupie lepiej, a w takiej grupie z jednym celem i rozumiejącej się doskonale to już w ogóle luksus ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Bardzo lubię meliske, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby mnie wyciszyła czy uspokoiła :)
    Mój organizm potrzebuje chyba silniejszych ogłupiaczy ;)

    To może podwójna meliska albo z jakimś dopalaczem acigar.gif

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa napisała:

    jak ja się cieszę, że mój Małżonek niewiele z tego wszystkiego rozumie :) wie co prawda, że nie jajeczkuję i stąd nasze staranka są bezowocne... wie też że biorę leki, sam pilnuje czy wszystko zażyłam :) ale nijak nie orientuje się w tych dniach płodnych itd. :) pikanie termometru go nie budzi, w ogóle obudzić go ciężko, na całe szczęście on po prostu ma ograniczony rozumek jak o ten temat chodzi a ja nie nastarczam mu zbyt wielu niepotrzebnych informacji ;) w związku z tym on żyje w błogim przeświadczeniu, że SEKS to dla mnie tylko czerpanie przyjemości, a gdyby się udało, to byłoby tylko szczęśliwe zrządzenie losu, z którym nie miałyby nic wspólnego żadne moje wyliczenia, monitoringi itd. :) i niech sobie tak myśli bo przynajmniej się chłopak nie czuje jak dawca nasienia :)


    może nawet myśli, że Ty to wszystko uknułaś żeby tego seksu było więcej i więcej i więcej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:47

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomysł super, ale pewnie każda z nas z innego rejonu jest... Ja z Zachodniopomorskiego, a wy? :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tyko głośno marzyłam, możemy jogę przez skypa pouprawiać ;)

    ja pochodzę z zachodniopomorskiego Magdabalbina ale teraz we Wrocławiu mieszkaniam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:48

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ