X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo dla poprawy humoru przypomniał mi się podobny tekst nauczyciela płci męskiej do kolegi parę dobrych lat temu. Nauczyciel z tą samą przypadłością: cyt. Albo ty mi laskę zrobisz i odpowiesz albo ja ci teraz palę stawiam. :D (jakiś z Litwy stąd dziwna składnia).
    Witam was dziewczyny i owocnych staranak nam życzę.
    Tamka wrote:
    jak napisałaś "łaski nie robi", to przypomniała mi sie moja pani od biologii, która nie wymawiała Ł tylko L, i jak mówiła do nieprzygotowanych moich kolegów: "chLopcy, ja wam Laski nie robię", to wyobrażacie sobie jaka była reakcja ;)

    przepraszam Nena, ja tu śmichy chichy ale wiem przez co przechodzisz, znam to , a najgorsze jest to, że na to nie ma lekarstwa, nie ma tabletki o działaniu wyluzowania, chociaż ja już ostatnio zaczęłam myśleć, czy nie łykać jakiegoś persenu albo innego ziołowego specyfiku na lekki chill bo zwariuję, tak jak Ci wczoraj pisałam - macam się po cyckach i zaglądam w gacie, no ile można!

    a faceci tak często reagują wtedy kiedy czują się niepewnie, może on też przeżywa i stąd głupie żarty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:53

    Tamka, Nenaaa lubią tę wiadomość

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z opolskiego, ćwiczonka przez skypa boing.gif hahaa3.gif

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z....Hiszpanii piszę... o losie...czyli w piz..u drogi magda :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Chmurka świetne podejście, przynajmniej chłopak się nie stresuje tak

    radzę Wam dziewczyny to samo ;) choć wiem jak ciężko, bo chciałoby się o tym wszystkim pogadać, a zwykle nie ma z kim więc gada się tym biednym chłopom :) A oni słuchają, kodują i czują potem ogromną presję. A W KOŃCU FACET TO NIE MASZYNA :) Bądźcie miłe i pociągające nie tylko gdy wypadają dni płodne:) Ja zwykle dwa dni przed planowanym czasem na serduszkowanie robię przerwę, wiecie niby źle się czuję itd. :) szybko zasypiam po prostu :) Staramy się od roku a chłop w niczym się nie połapał i oboje mamy przyjemność ze współżycia. w TE dni, ja mam przyjemność największą, bo nakręcam się, że może tym razem się uda :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caribbean wrote:
    A propo dla rozluźnienia atmosfery i poprawy humoru znam podobny tekst nauczyciela płci męskiej do kolegi parę dobrych lat temu. Nauczyciel z tą samą przypadłością: cyt. Albo ty mi laskę zrobisz i odpowiesz albo ja ci teraz palę stawiam. :D (jakiś z Litwy stąd dziwna składnia).
    Witam was dziewczyny i owocnych staranak nam życzę.

    WItam, świetne hahaa1.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:52

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    jak ja się cieszę, że mój Małżonek niewiele z tego wszystkiego rozumie :) wie co prawda, że nie jajeczkuję i stąd nasze staranka są bezowocne... wie też że biorę leki, sam pilnuje czy wszystko zażyłam :) ale nijak nie orientuje się w tych dniach płodnych itd. :) pikanie termometru go nie budzi, w ogóle obudzić go ciężko, na całe szczęście on po prostu ma ograniczony rozumek jak o ten temat chodzi a ja nie nastarczam mu zbyt wielu niepotrzebnych informacji ;) w związku z tym on żyje w błogim przeświadczeniu, że SEKS to dla mnie tylko czerpanie przyjemości, a gdyby się udało, to byłoby tylko szczęśliwe zrządzenie losu, z którym nie miałyby nic wspólnego żadne moje wyliczenia, monitoringi itd. :) i niech sobie tak myśli bo przynajmniej się chłopak nie czuje jak dawca nasienia :)

    Bardzo rozsądne podejście, ja wciąż powtarzam że faceci nie powinni być zbyt doinformowani.
    Mój facet wczoraj zobaczył ma lampku mój wykres i pyta "co to?" a ja mu na to "nie interesuj się". :)

    Dzisiaj kupiliśmy lampy do mieszkania, w poniedziałek powinno być zakończenie remontu i zacznie się wielkie, po-remontowe sprzątanie :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;)
    Byłam u babci, tak się uśmiałam, że hej ;) babcia pamięta tyle z jej dawnych dziecinnych lat, że to jest niesamowite ;) i jest wieczną optymistką ;)
    oczywiście jak to babcia - dziecko jedz tort, weź sobie czekoladki .... a mi to graj ;)
    Teraz znowu tosty ;) zamiast 2 kg mniej będzie 3 kg więcej

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a, bo Magda Ty jeszcze nie wiesz, że niedługo do Neny do sanatorium jedziemy wszystkie ;) słoneczko łapać, Nena już się doczekać nie może ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    a, bo Magda Ty jeszcze nie wiesz, że niedługo do Neny do sanatorium jedziemy wszystkie ;) słoneczko łapać, Nena już się doczekać nie może ;)

    No właśnie, czyli wtedy wszystkie sobie razem tą jogę poćwiczymy na słoneczku, a co

    Nenaaa, magdabalbina, Tamka lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Bardzo rozsądne podejście, ja wciąż powtarzam że faceci nie powinni być zbyt doinformowani.
    Mój facet wczoraj zobaczył ma lampku mój wykres i pyta "co to?" a ja mu na to "nie interesuj się". :)

    )


    no i o to chodzi właśnie :) idę spać, do juterka dziewczynki :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Tamka, już przebieram nóżkami z radości, hahaha :P

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    a, bo Magda Ty jeszcze nie wiesz, że niedługo do Neny do sanatorium jedziemy wszystkie ;) słoneczko łapać, Nena już się doczekać nie może ;)
    Aaa, jak tak to super :D Kiedy jedziemy? ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lemurek babcie są świetne flircik.gif

    Do jutra Chmureczka paa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 20:56

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, zaintrygowałaś mnie tym zach-pom :P Jakie rejony? Bo ja Pojezierze Drawskie :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdabalbina wrote:
    Tamka, zaintrygowałaś mnie tym zach-pom :P Jakie rejony? Bo ja Pojezierze Drawskie :)


    sama granica ze Szwabią - pod Szczecinem

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedyś byłam dwa razy na stepie fajnie było i buty sobie kupiłam odpowiednie i to by było na tyle :/ potem myślenie, że może nie będę ćwiczyć bo to źle dla potencjalnego jajeczka i takie tam ....... masakra co w tej głowie siedzi

    magdabalbina lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka, krokodylica, przed niektórymi chłopami nie da się wszystkiego ukryć. Jak ktoś chce i się chociaż trochę interesuje, może się sam sporo dowiedzieć.
    Ja nie umiem postępować tak inteligentnie jak Wy, wale do niego prosto z mostu o co mi chodzi, opowiadam o wszystkim, itp. ;) Taki ze mnie prostak ;)

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w czasie po owulacji zdarzy mi się podbiec do autobusu, to się później zastanawiam czy nie zaszkodziłam zagnieżdżeniu ... do czubków marsz!

    lemurek, Nenaaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka to teraz już widzę to bieganie po sklepach, przeglądanie katalogów, sto pomysłów na minute ;)

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    jak w czasie po owulacji zdarzy mi się podbiec do autobusu, to się później zastanawiam czy nie zaszkodziłam zagnieżdżeniu ... do czubków marsz!
    uwielbiam ;)

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ