X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Ocipiał mi organizm chyba :)" hahahahaha myślisz..
    życzę najlepszych wieści...u mnie temp. utrzymuje się powyżej 37C, ale to wina torbieli właśnie, więc takich stresów nie mam.....;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, czyli torbiele niewykluczone, ładnie, ładnie, zaczęłam te starania, od problemów tylko, ech...muszę powzdychać sobie na ten mój marny los.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie u każdego tempka przy zagnieżdżeniu spada.. Ale to może być tak jak napisałaś podrażnienie szyjki przy badaniu - mogłaś zadrapać, albo plamienie owulacyjne po prostu..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa nie nakręcaj się negatywnie...może przemęczony organizm masz, coś nowego zaczęłaś pić??? jakieś suplementy??to też może mieć wpływ...przeanalizuj sobie ten cykl...a może faktycznie, coś jest na rzeczy???z tym zagnieżdżeniem hę?

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz rację z tym przemęczeniem, chociaż bardziej niż przemęczenie to chyba stresu więcej i może z tego to. Zagnieżdżenie, z tego co czytałam, występuje kilka dni przed terminem miesiączki, minimum 6-7 dni po owulacji. U mnie w tym 13 DC, to cóż tam się mogło implantować :) Musiałabym mieć owulkę w 6-7, hehe, więc wykluczam implantacje.
    Nic nowego nie piję i nie suplementuję się niczym nowym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 10:14

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie stresu za dużo....pytałam się przed chwilką swojej sis o plamienia i ona mi na to, że zawsze jak jest przemęczona, osłabiona to tak ma...więc i u Ciebie może być podobnie...

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe Malenq, dzięki za wysłuchanie moich żali i smęceń ;) Musiałam się wygdac troszku :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę bardzo:)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenuś, co tu za panikę siejesz, bierz dziewczyno jakiś test do ręki - czy to owulacyjny czy ciążowy i zobaczymy, co tam się dzieje

    mnie zastanawia Twoja wysoka temperatura i już Ci to pisałam, natomiast plamieniem się nie przejmuj, popatrz na mój wykres, też miałam taki epizod i też pierwszy raz nie wiadomo skąd, dwa dni później byłam u gina i WSZYSTKO w porządku, żadnych torbieli ani cyst ;)

    a moim zdaniem nasze organizmy zaczynają być złośliwe gdy się za bardzo w niej wsłuchujemy , robią różne cuda żeby nas przestraszyć albo poirytować

    ja np. dzisiaj jestem dzień przed okresem i od wczorajszego po południa NIC, zero - żadnego bólu, w podbrzuszu cisza jak makiem zasiał, piersi ZERO , tempka sobie zawisła w próżni , tak się zdarza, każdy cykl jest inny

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie masz rację Tamka, czytałam, że u części kobiet, które zaczęły starania, cylke oszalały. Podświadomość i psychika robią nam chyba psikusa. Ale się "wystrachałam" rano, mówię Ci :) Pomyślę o tych testach, przynajmniej o owulacyjnym, bo ciążowy to nieee, nie wiem skąd miałaby być ta ciąża, hehe, bo że z poprzedniego cyklu to raczej niemożliwe :D A na tą z obecnego z kolei za wcześnie :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed tymi okresami ostatnio też tak mam, że dzień przed mi wszystko nadcicha, żadnych bóli, objawów. Takie "jakby nigdy nic" mnie dopada :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 11:23

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Przed tymi okresami ostatnio też tak mam, że dzień przed mi wszystko nadcicha, żadnych bóli, objawów. Takie "jakby nigdy nic" mnie dopada :D

    widzisz, a mnie zawsze bolało i plamiłam, a teraz nic, wczoraj jakiś taki ciemniejszy śluz był ale teraz jest czysto, więc faktycznie dupek mi pomógł na progesteron

    a jeśli chodzi o ciąże to jest przecież tyle dziwnych przypadków, że wszystko jest możliwe ;) natomiast Twój śluz i tempka świadczą o tym, że owu rzeczywiście była :)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie doczytałam w necie, że duphaston m.in. łagodzi pms, także już wiem skąd ta cisza błogosławiona... oby cały okres taki był bo czasem bywa dość bolesny, a jutro jadę 200 km do przyjaciółki na baby shower ;) ma termin na przełomie kwietnia/maja

    jeszcze jej nie mówiłam, że się staramy i chyba nie będę jej tym teraz zamartwiać, to jej czas

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może faktycznie była już, cholera jedna, tylko ten śluz płodny to tak "na oko", w ogóle nie jestem go pewna, jakieś śladowe ilości, niby rozciągliwy ale mętny...Czeski film :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak fajnie, to miłej zabawy:) U mnie o staraniach wiedzą tylko starający się, czyli ja i mój M. Tak to cicho sza, nikomu nic :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    O jak fajnie, to miłej zabawy:) U mnie o staraniach wiedzą tylko starający się, czyli ja i mój M. Tak to cicho sza, nikomu nic :)

    u nas tak samo ale rodzice chyba się domyślają, chociaż nie pytają

    z tym śluzem to ja też nie do końca sobie radzę , na zewnątrz jest go niewiele , a w środku nie umiem sprawdzić, dobrze to było widać jak byłam ostatnio u gina, pokazała mi po badaniu śluz, to prawie spadłam z fotela - tyle go było! i miał taką konsystencję, że w życiu takiej nie widziałam

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie zaskoczyłaś z tym śluzem! Czyli tak się spryciarz chowa, w kulki se leci. My tu go szukamy, myślimy, że nie ma a on siedzi tam w środku i się śmieje jeszcze pewnie z nas :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak, złośliwy jeden cham ;)

    teraz też tak mam, że uczucie mokrości w środku, a na zewnątrz tyle, co nic

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Anastazja, ja oczywiście mało się na tym znam, ale to zależy od tego kiedy ktoś miał owulację, jeśli powiedzmy miałaś ją w 15 dc, to jak implantacja może być DO 13 dc? :D :D :D Może chodziło Ci o to, że OD 13 dc.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jeśli ktoś ma późniejszą owulację? ja np. mam owulację między 16 a 17 dc

    to jest chyba tak, ja pisała Nena - jajeczko musi mieć czas żeby dotrzeć do macicy, zajmuje mu to kilka dni i wtedy zaczyna się zagnieżdżenie, które trwa tygodniami, tak do 6 tygodnia ciąży, tak czytałam

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ