X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę CLO, ten tydzień będzie dla mnie ważny, bo w środę mam monitoring i ogromną nadzieję, że urosły dorodne pęcherzyki. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze i co jakiś czas czuję delikatne kłucie w jajnikach, szczególnie w prawym...mam więc nadzieję, że coś pozytywnego się tam dzieje :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka to trzymam kciuki za ciebie i twoje pęcherzyki divers2342.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 20:39

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 31 marca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a mnie się okres skończył :/ dwudniowego jeszcze jak żyję nie miałam, może to jakaś przerwa techniczna i znowu się pojawi ale dziwne to, okropny był też ten pierwszy dzień, nie pamiętam żebym tak się czuła kiedykolwiek, myślałam, że zemdleję, to chyba duphaston, wszystko na niego zrzucam ;)

    chmureczka trzymam kciuki!

    Justa, to jakiś masażyk sobie zamów ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 31 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka mój osobisty masażysta pojechał już wczoraj do pracy niestety, ale dzisiaj jest już lepiej, a co to za dziwny okres dwudniowy, takiego nigdy nie miałam, a pierwszy cykl bierzesz ten duphaston? może to on tak działa dziwnie, nie mam pojęcia? Ja jeszcze czekam na @ masakra, u nas dzisiaj zachmurzone niebo i nic się nie chce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 10:12

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 31 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie pierwszy cykl z dupkiem więc sobie tłumaczę wszystkie anomalie nim, w końcu to hormon, bo też pierwszy raz dostałam okres bez plamienia, zawsze było,a teraz nie - od razu normalny okres, więc może coś tam się reguluje

    no tak, bez osobistego masażysty to nie ma co narzekać tylko trzeba szybko dochodzić do siebie ;)

    a tak w ogóle Justa to może Ty się tego okresu nie doczekasz, co? jest taka opcja? bo wykres masz ładny

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:-) Tamka ja po dupku też miałam okres krótki, no nie 2dniowy , ale nienaturalnie - jak na mój organizm - krótko...i jestem pewna, że to sprawka leku...

    Tamka lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka bardzo bardzo małe prawdopodobieństwo, wręcz zerowe ;-) dlatego czekam na @ jak nie dzisiaj to jutro już na pewno przyjdzie, pogoda się u mnie poprawia, słoneczko wychodzi

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Malenq, właśnie tak myślałam, że to jego sprawka, nie wiem tylko czy przejmować się tymi dwoma dniami? tzn czy tak krótki okres "wystarczy" żeby wszystko się ładnie przygotowało do kolejnej owulacji?

    Justa, no to ja nic nie mówię ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka to zawsze niepokojące jak tak krótki @ jest....

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki,
    Ja czekam na @. Faktycznie ta moja owulka, jeśli była, musiała być bardzo wcześnie bo już mam pełen wachlarz, dobrze mi znanych, objawów przedokresowych. Cykl ogólnie do dupy. Temperatura, te plemienia, wszystko inaczej. Będzie rekordowo krótki, czuję to. W sumie nie wiem czy dalej plamię, na wkładce nic nie ma, głębiej nie sprawdzam, idę do łazienki z zamkniętymi oczami i szybko z niej uciekam, na nic nie patrzę, boję się :)
    Tamka, dupek Ci troszkę miesza z pewnością, ale skoro to się zdarza po jego przyjmowaniu, to pewnie wszystko jest ok, więc nic się nie martw ;)
    Justta, Malenq i reszta kobietek, miłego dnia ! ;)

    Malenq, justta lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nena, a ile trwa Twoja faza lutealna? bo dzisiaj masz dopiero 6dpo, więc jeszcze minimum 6 dni do okresu moim zdaniem, jak nie lepiej no wtedy miałabyś cykl 24-25 dni, mnie się parę razy zdarzył cykl 26 dniowy, trzymam kciuki żeby coś było na rzeczy w tym zamieszaniu ;)

    a u mnie jeśli kolejny okres będzie tak samo krótki, to idę do gina jeszcze raz zbadać hormony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 13:42

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ostatnia fl miała 12 dni niby, ale ten cykl jest tak dziwny od początku, że wszystkiego się można po nim spodziewać, chyba tylko oprócz fasoli. W zeszłym roku zdarzył mi się jeden cykl 23-dniowy, więc wiesz, może w tym być podobnie lub jeszcze krócej. Serio, czuję oddech @ na sobie. Już na nic w tym cyklu nie liczę, chcę tylko, żeby się skończył i nigdy więcej taki głupi nie powtórzył :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też zobaczę jaki będzie następny i już na nic nie patrzę i nie czekam na wyjazd do Pl, tylko biegnę tu do gina.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a u mnie coraz bardziej nasila się ból prawego jajnika, nie jest nie do wytrzymania, ale czuję go znacznie mocniej. w ciągu dnia zmienia mi się też śluz na bardziej wodnisty, zauważyłam w nim też kilka rozciągliwych nitek... ale dziś dopiero 10dc... pierwszy monitoring mam znacznie za późno bo dopiero za dwa dni.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka, to serduchuj Kochana, serduchuj, bo u gina może się okazać, że już po owulce :) Nigdy nic nie wiadomo ;)
    Ja jestem tego przykładem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 13:59

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Chmureczka, to serduchuj Kochana, serduchuj, bo u gina może się okazać, że już po owulce :) Nigdy nic nie wiadomo ;)
    Ja jestem tego przykładem.

    Próbowałam rano, ale mój Małż taki wykończony, że odpuściłam w końcu ujeżdżanie go, bo zauważyłam, że nic z tego nie będzie... Nie wiem czy wieczorkiem będzie miał siły... Bo z nim to jest tak, że można bardzo długo a on nie zawsze ma wytrysk. Po prostu jest chłopak zajechany już chyba, więc jak wieczorkiem nie da rady to odpuszczę, nie chcę nic na siłe.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny !
    mam 23 dc i mega spadek temperatury i wszystkie objawy nadchodzącego okresownika brrr czemu znowu tak szybko....... :/ wszystko przez te 2 ostatnie bezowulacyjne cykle....... nawet to piękne słońce mnie nie cieszy :(

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczka to przytulańce jak najbardziej wskazane ;) musisz mu zrobić jakiś owocowo-warzywny koktajl ;) albo żółtka niech popija ;)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    chmurreczka to przytulańce jak najbardziej wskazane ;) musisz mu zrobić jakiś owocowo-warzywny koktajl ;) albo żółtka niech popija ;)

    jasne, tylko on na popołudniówce dzisiaj, będzie w domu ok 22:30 a ja na 3:30 do pracy. Na szybki seks to dziś raczej nie liczę po tym co było rano, a na długi nie będzie czasu ani siły o tej porze :) Chyba że go jakoś podstępem wezmę, tak żeby nie zaskoczył o co chodzi, bo on nie wtajemniczany w te moje dni płodne jest :) Kobiety mają w końcu swoje sposoby :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to fakt godziny niezbyt sprzyjające ale jakiś podstęp można by uknuć ;)

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ