X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczęta u mnie narazie cisza, przed chwilą zobaczyłam dwie małe plamki brązowawe, to @ się rozkręca pomału

    Tamka - Leos uwielbiam to imię, jak będę miała synka chciałabym, żeby miał tak na imię ;-) to fest historia z tą twoją koleżanką

    Nenaa wykresik ładny trzymam kciuki w końcu kwiecień dziewczynki divers2342.gif

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie była bardzo podobna sytuacja. Mojej siostrze ciotecznej powiedzieli, że ma ogromnego guza, niebezpiecznego, złośliwego... Dziewczyna już się z rodziną i światem żegnała... A tu okazało sie, że to mały Adaś...

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, Nenaaa i właśnie takie historie mówią Nam: "Nie można niczego być pewnym w 100%"...a lekarze też ludzie - omylni są....
    ech fajnie, że takie właśnie "cuda" się zdarzają, dają nadzieję:)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka jest od jakiegoś czasu leniwa i nie chcę jej się temperatury mierzyć. a tak poważnie to się wkurzyłam na mój termometr. mam elektroniczny i okazało się że mimo tego że apteczny to przekłamuje o 0,5 Stopnia, więc kupiłam taki normalny już nie rtęciowy bo rteć została czymś innym zastąpiona, ale on zbyt długo mierzy, a ja tyle czasu z rana nie mam i w końcu protest – nie mierzę chwilowo :) a okres już mi się spóźnia 2 dni i dalej pobolewanie jajników chwilowe ;/ poczekam do soboty i jak okresu nie będzie to zrobię test.

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia mruga.gif

    Malenq, Nenaaa lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, ja też mam zwykły elektroniczny, apteczny. Gdy kiedyś zmierzyłam nim trzy razy pod rząd, z odstępami kilkuminutowymi, pokazywał trzy różne tempki. Dlatego zawsze zapisuję pierwszą i tego się trzymam.

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam na allegro owulacyjny , niby specjalnie dedykowany do mierzenia "ciążowego", zastrzeżeń na razie nie mam, bo nie porównywałam z żadnym innym , dziwią mnie moje skoki tempki, ale to raczej mój organizm, a nie termometr...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam owulacyjny z allegro ale dopiero będę zaczynać na nim mierzyć tempke, jest różnica między tymi dwoma co mam, ten owulacyjny pokazuje trochę niższą zawsze tempke niż ten dotykowy

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze mierzyć zawsze w ten sam sposób, o tej samej godzinie oczywiście, w tym samym miejscu :) Każda z nas ma swój sposób i swoją rutynę.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Nadzieja umiera ostatnia mruga.gif
    Coś w tym jest, dlatego nie robie na razie testu, bo mimo wszystko ze zawsze wszystko bylo regularnie. To jakos te pobolewanie jajnikow i rozciagliwy sluz nie pasuja mi do ciazy a raczej do zaburzeń hormonalnych.

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Tamka, Nenaaa i właśnie takie historie mówią Nam: "Nie można niczego być pewnym w 100%"...a lekarze też ludzie - omylni są....
    ech fajnie, że takie właśnie "cuda" się zdarzają, dają nadzieję:)

    Widzicie dziewczyny, tak to czasem jest. Usłyszymy coś od lekarza, poddajemy się, wyłączamy myślenie i... tadam :) Same takie piękne niespodzianki byłyby nam tu potrzebne :) Trzydziestki, trzeba się wziąć do roboty :D

    Nenaaa, Malenq, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, objadłam się dziewczynki, dzisiaj są imieniny teściowej, więc zaprosiła nas na obiadek i jak zwykle ilość jedzenia jak dla drwala na etacie :) Miałam zakręcone dopołudnie, biegiem po kwiaty i kończenie ręcznie robionego prezentu.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łuuuu to czym żeś teściową obdarowała???zdradzisz???

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa takie drzewko dekoracyjne zmontowałam...:)

    Malenq lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i nikt mnie nie pocieszył :( szkoda :(

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemurek przepraszam!!! Zakręcona jestem od wczoraj, niedoczytałam. Przytulam, wspieram. Co z tymi Twoimi cyklami? Co mówi gin na to?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wszystko jakieś zakręcone jest........ mówiła, że jak są bezowulacyjne to tak się dzieje, że okres szybciej przychodzi ........ ale już wątpię w to :( coś musi być nie tak. miałam robione hormony i niby wszystko ok, pęcherzyki wcześniej też miałam tylko od niedawna podejrzenie, że nie pękają. a teraz to już nie rosną, także coraz gorzej.
    A okresownik mnie zalewa brrrrr

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    a wszystko jakieś zakręcone jest........ mówiła, że jak są bezowulacyjne to tak się dzieje, że okres szybciej przychodzi ........ ale już wątpię w to :( coś musi być nie tak. miałam robione hormony i niby wszystko ok, pęcherzyki wcześniej też miałam tylko od niedawna podejrzenie, że nie pękają. a teraz to już nie rosną, także coraz gorzej.
    A okresownik mnie zalewa brrrrr

    Lemurek może trzeba po prostu wspomóc owulację? Bierzesz jakieś leki Kochana?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak clo w zeszłym cyklu a teraz od jutra większa dawka ale już mi się nie chce jeździć co dwa dni na usg......

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile trwają Twoje cykle Lemurek? Nie wiem co Ci doradzić bo sama nie wiem co u mnie się dzieje. Nie badałam hormonów i nie monitorowalam się. Mogę tylko przypuszczać, że owulacja jest. Niby mam wykres dwufazowy, ale też dosyć krótkie cykle. Mierzysz tempke, obserwujesz się?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ