X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczęta u mnie narazie cisza, przed chwilą zobaczyłam dwie małe plamki brązowawe, to @ się rozkręca pomału

    Tamka - Leos uwielbiam to imię, jak będę miała synka chciałabym, żeby miał tak na imię ;-) to fest historia z tą twoją koleżanką

    Nenaa wykresik ładny trzymam kciuki w końcu kwiecień dziewczynki divers2342.gif

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie była bardzo podobna sytuacja. Mojej siostrze ciotecznej powiedzieli, że ma ogromnego guza, niebezpiecznego, złośliwego... Dziewczyna już się z rodziną i światem żegnała... A tu okazało sie, że to mały Adaś...

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, Nenaaa i właśnie takie historie mówią Nam: "Nie można niczego być pewnym w 100%"...a lekarze też ludzie - omylni są....
    ech fajnie, że takie właśnie "cuda" się zdarzają, dają nadzieję:)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka jest od jakiegoś czasu leniwa i nie chcę jej się temperatury mierzyć. a tak poważnie to się wkurzyłam na mój termometr. mam elektroniczny i okazało się że mimo tego że apteczny to przekłamuje o 0,5 Stopnia, więc kupiłam taki normalny już nie rtęciowy bo rteć została czymś innym zastąpiona, ale on zbyt długo mierzy, a ja tyle czasu z rana nie mam i w końcu protest – nie mierzę chwilowo :) a okres już mi się spóźnia 2 dni i dalej pobolewanie jajników chwilowe ;/ poczekam do soboty i jak okresu nie będzie to zrobię test.

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia mruga.gif

    Malenq, Nenaaa lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka, ja też mam zwykły elektroniczny, apteczny. Gdy kiedyś zmierzyłam nim trzy razy pod rząd, z odstępami kilkuminutowymi, pokazywał trzy różne tempki. Dlatego zawsze zapisuję pierwszą i tego się trzymam.

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam na allegro owulacyjny , niby specjalnie dedykowany do mierzenia "ciążowego", zastrzeżeń na razie nie mam, bo nie porównywałam z żadnym innym , dziwią mnie moje skoki tempki, ale to raczej mój organizm, a nie termometr...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam owulacyjny z allegro ale dopiero będę zaczynać na nim mierzyć tempke, jest różnica między tymi dwoma co mam, ten owulacyjny pokazuje trochę niższą zawsze tempke niż ten dotykowy

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze mierzyć zawsze w ten sam sposób, o tej samej godzinie oczywiście, w tym samym miejscu :) Każda z nas ma swój sposób i swoją rutynę.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Nadzieja umiera ostatnia mruga.gif
    Coś w tym jest, dlatego nie robie na razie testu, bo mimo wszystko ze zawsze wszystko bylo regularnie. To jakos te pobolewanie jajnikow i rozciagliwy sluz nie pasuja mi do ciazy a raczej do zaburzeń hormonalnych.

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Tamka, Nenaaa i właśnie takie historie mówią Nam: "Nie można niczego być pewnym w 100%"...a lekarze też ludzie - omylni są....
    ech fajnie, że takie właśnie "cuda" się zdarzają, dają nadzieję:)

    Widzicie dziewczyny, tak to czasem jest. Usłyszymy coś od lekarza, poddajemy się, wyłączamy myślenie i... tadam :) Same takie piękne niespodzianki byłyby nam tu potrzebne :) Trzydziestki, trzeba się wziąć do roboty :D

    Nenaaa, Malenq, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, objadłam się dziewczynki, dzisiaj są imieniny teściowej, więc zaprosiła nas na obiadek i jak zwykle ilość jedzenia jak dla drwala na etacie :) Miałam zakręcone dopołudnie, biegiem po kwiaty i kończenie ręcznie robionego prezentu.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łuuuu to czym żeś teściową obdarowała???zdradzisz???

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa takie drzewko dekoracyjne zmontowałam...:)

    Malenq lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i nikt mnie nie pocieszył :( szkoda :(

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemurek przepraszam!!! Zakręcona jestem od wczoraj, niedoczytałam. Przytulam, wspieram. Co z tymi Twoimi cyklami? Co mówi gin na to?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wszystko jakieś zakręcone jest........ mówiła, że jak są bezowulacyjne to tak się dzieje, że okres szybciej przychodzi ........ ale już wątpię w to :( coś musi być nie tak. miałam robione hormony i niby wszystko ok, pęcherzyki wcześniej też miałam tylko od niedawna podejrzenie, że nie pękają. a teraz to już nie rosną, także coraz gorzej.
    A okresownik mnie zalewa brrrrr

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    a wszystko jakieś zakręcone jest........ mówiła, że jak są bezowulacyjne to tak się dzieje, że okres szybciej przychodzi ........ ale już wątpię w to :( coś musi być nie tak. miałam robione hormony i niby wszystko ok, pęcherzyki wcześniej też miałam tylko od niedawna podejrzenie, że nie pękają. a teraz to już nie rosną, także coraz gorzej.
    A okresownik mnie zalewa brrrrr

    Lemurek może trzeba po prostu wspomóc owulację? Bierzesz jakieś leki Kochana?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak clo w zeszłym cyklu a teraz od jutra większa dawka ale już mi się nie chce jeździć co dwa dni na usg......

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile trwają Twoje cykle Lemurek? Nie wiem co Ci doradzić bo sama nie wiem co u mnie się dzieje. Nie badałam hormonów i nie monitorowalam się. Mogę tylko przypuszczać, że owulacja jest. Niby mam wykres dwufazowy, ale też dosyć krótkie cykle. Mierzysz tempke, obserwujesz się?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ