X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się dziewczyny coś powaliło, jestem jeden dzień po terminie, boli mnie brzuch przez parenaście sekund kilka razy dziennie i jajniki na zmianę ;| a na dodatek mam suchy śluz ;| chyba coś z hormonami się porobiło. Jakieś sugestie?

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfretka u mnie dzisiaj termin @ ale jej jeszcze nie ma, ale OVU wyznaczyło mi na jutro termin to pewnie już jutro przyjdzie, brzuch też mnie tak boli co chwilę i jajniki, nie wiem co to znaczy u ciebie suchy śluz, ja nie mam go w ogóle, a jakieś teściki robiłaś?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Alfetka Autorytet
    Postów: 332 170

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie robiłam testu, szczerze nie liczę na to, że się udało, raczej podejrzewam jakieś problemy hormonalne ;| bóle jajników mam chwilowe, albo oba bolą albo na zmianę, w sumie nie są to moje objawy typowe okresu, ja tylko mam przeważnie bóle piersi (których teraz nie ma) i bóle brzucha. a z tym śluzem to ostatnio się powaliło bo po owulacji miałam jeszcze rozciągliwy przez parę dni ;| zawsze mam regularny więc podejrzewam, ze coś nie tak. I nie tak jakbym chciała ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alfetka to poczekaj jeszcze parę dni i zobaczysz jak coś to na badania jakieś, a dziewczyny pozostałe co tak dzisiaj ucichły? Co tam słychać u was?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zrobiłam sobie właśnie test LH. W zeszłym miesiącu w 12dc wyszedł pozytywny. Dziś 10dc i negatywny na razie. Czekam na monitoring po CLO do 12dc i tak sobie sprawdzam czy coś się tym razem wcześniej nie szykuje :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, przepraszam, że trochę Was zaniedbałam, ale po 4 dniach wolnego musiałam w końcu wrócić do pracy (po 12,5 h)- więc same rozumiecie, że czasu trochę mało na forumowanie.
    Jak tam samopoczucie? Którejś z nas coś się już zmieniło? Jakieś 2 kreseczki, czy coś? :D
    Ja dziś zaczynam kolejną przygodę z Clostilbegytem - trzymajcie kciuki :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie żadnej krechy na razie u 30tek nie ma!! ale umówiłyśmy się wszystkie n kwiecień w porywach do maja, że fasole będą!

    ja dzisiaj miałam wizytację rodzinki i z tej okazji urlop no i brak czasu

    chmureczka, uśmiałam się z Twoich podstępnych knowań względem biednego nieświadomego, zmęczonego męża ;)

    Alfetka, a może jednak nie hormony tylko fasol?

    u mnie okresu brak, zniknął bez wieści, jakieś plamienie delikatne zostało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 22:06

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza! Witam!
    Co u Was moje Piękne?
    Fajnie się zaczął kwiecień. Jest już pierwsza fasola na kwietniówkach :) Może to początek jakiejś dobrej passy . U nas w wątku też juz ktoś mógłby ją zacząć...a później to już poleeeciii ;)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, która pierwsza? dawać, dawać! Justa nam tu na @ czekała? może się nie doczeka? ;)

    albo Ty Nena! Alfetki wykresu nie widzę więc nie wiem co sądzić ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się nie zanosi Tamuś ale liczę na to, że któraś z Was mnie w końcu zarazi :D

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dlaczego się nie zanosi? wykres masz bardzo ładny, jak Ty to w ogóle robisz, że w pierwszej fazie masz takie same temperatury?! moje skaczą jak pijane żaby :/ i teraz też masz ładną

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) słonecznie....
    No właśnie Nenaaa na co czekasz...zacznij dobrą passę...bo ja na maj czekam,
    więc ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chętnie przyjmę "dobre" wirusiki:D

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takie jakieś stałe mam te tempki, w zeszłym też, ale głównie na poziomie 36.3 przed owu. Ten wykres mi się nie podoba, w tamtym miałam większe różnice między pierwszą a drugą fazą. I te plamienia...I śluzu właściwie brak i samopoczucie już na @.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam aż takiego farta dziewczyny, ale Wy do roboty mi się brać! Bo lańsko będzie! Bo widzę, że po dobroci nic z Wami nie zdziałam. :P :P :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka jest na wysokim poziomie - powyżej 37C, ale to przez torbiel, organizm odczytuje to jak stan zapalny - tak myślę...
    a dopiero po 16kwietnia mam wizytę z usg...więc szykuję się na MAJ;)
    ale "kopniaki" i kciukasy aby wszystko się uspokoiło, jak najbardziej ;)

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, ja też myślę, że jakiś stan zapalny u mnie był w związku z tymi plamieniami, i wtedy właśnie jak się zaczęły tempka mi skoczyła na 37 ni z gruchy ni z pietruchy.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś w tym jest.........

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, byłam u tej mojej przyjaciółki, która 9 miesiąc właśnie zaczyna, notabene nie widać po niej tej ciąży kompletnie, dalej lata w obcisłych ciuszkach i na 12 cm obcasach, a brzuszek wygląda jak doczepiony ;)

    ale u niej ciąże zdiagnozowano jako olbrzymią torbiel na jajniku i mięśniaka macicy! torbiel okazała się ciałkiem żółtym, a mięśniak małym Leosiem, który się urodzi niedługo ;) a wszystko zaczęło się u niej od strasznego wirusa, który doprowadził ją do szpitala, gdzie m.in. zrobiono jej bhcg i powiedziano, że kończy 2 miesiąc ciąży... a ona się wykłócała, że to niemożliwe, bo ma mięśniaka, torbiel i właśnie skończył się jej okres ;)

    także wszystko jest możliwe!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 10:31

    Malenq, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale numer, nasz organizm potrafi nas zaskoczyć, nie ma co :) I lekarze w sumie też:) Żeby ciążę z mięśniakiem pomylić...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ